Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás NL4 AK turn-ön bajban!

    Sziasztok!

    Bocsi előre is a formátumért, de ez a nyamvadt Bwin olyan handhistoryt csinál, hogy egyetlen egy convertert sem találtam eddig, ami át tudná alakítani emészthető formára. (Vki tud esetleg valami jót??)

    Szóval.

    Seat 1: pagma1 ($4.76 in chips)
    Seat 5: HERO ($6.93 in chips)

    cls73 posts blind ($0.02), pagma1 posts blind ($0.04).

    1 calls $0.04, 2 folds, HERO raises to $0.20, 1 calls $0.20, 2 folds, pagma1 calls $0.20, 1 folds.

    flop ($0.66) [ KD,5C,2S ]
    pagma1 checks, HERO bets $0.50, 1 folds, pagma1 calls $0.50.

    turn ($1.66) [ KD,5C,2S,6D ]
    pagma1 checks, HERO bets $1.20, pagma1 bets $4.06 and is all-in, HERO???

    Mi itt a jó move? Mivel csinálhatja ezt? Sajnos semmi info róla, most ült be az asztalhoz (1. leosztás)!

    köszi

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder addict776 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 24.
    Hely
    dancevalley
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    nincs itt semmi baj, easy call
    Make some mother****ing noise for Dj Rush!

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 05.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Sztem is mehet a call, ezen a szinten lehet bármi nála, KQ, QQ, de az is könnyen lehet, hogy tényleg verve vagy.
    Jó lenne, ha lenne valami információ korábbi move-okról.
    Ezen a szinten én ezt nem dobnám el, már csak a kíváncsiság miatt sem...
    Utoljára módosítva: ChrisHUN által: 2009. 10. 07. 21:30

  4. #4
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Ha jól látom HU vagyunk. Mivel nagyon erős a move ezért a 45-öt kizárnám és a setteket is. Nálam pár+gutsot, közepes/erős K, illetve 2 párok az ellen range. Ebből csak a 2 pár ver, nálam ez call HU.
    Utoljára módosítva: mrj által: 2009. 10. 07. 21:39
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #5
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Call easy
    You 're an apple

  6. #6
    Tag Cseguevara avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Szerintem lényegtelen mivel csinálja. Pre flop emeltél egy combosat megadta.
    Ez még ok, mivel sok olyan lap van, amivel megadhat egy pre emelést. Alacsony kézbe párok, sc-k. Floppon elég nagyot cb-eteltél, mégis megadta. Turnon is hívtál és ez sem ijesztette meg. Ha nem lenne semmije turnon easy fold kéne, hogy legyen. Top párral valószínüleg csak callolna. Ehelyett all in ment. A probléma az, hogy te az ő két callja után nem igazán tudod, hogyan is állsz a partiban, ő viszont tudja, hogy valószínüleg van valamid (top pár) és azt is tudja hogy meg tud verni a lapjával. Szerintem el kéne engedni.

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Cseguevara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem lényegtelen mivel csinálja. Pre flop emeltél egy combosat megadta.
    Ez még ok, mivel sok olyan lap van, amivel megadhat egy pre emelést. Alacsony kézbe párok, sc-k. Floppon elég nagyot cb-eteltél, mégis megadta. Turnon is hívtál és ez sem ijesztette meg. Ha nem lenne semmije turnon easy fold kéne, hogy legyen. Top párral valószínüleg csak callolna. Ehelyett all in ment. A probléma az, hogy te az ő két callja után nem igazán tudod, hogyan is állsz a partiban, ő viszont tudja, hogy valószínüleg van valamid (top pár) és azt is tudja hogy meg tud verni a lapjával. Szerintem el kéne engedni.
    Hát igen, én is pontosan így gondoltam végig a dolgokat ott helyben, de csak szetre tudtam tenni ami ver, viszont ezen a limiten, mit ahogy előttem is írták érdekes move-ok vannak érdekes lapokkal (pl egy másik asztalon a srác K6o-val játszotta el ugyanezt, A magas boardon, mikor nálam AA volt . Ezért hosszan gondolkodás után megadtam. A mutatásnál viszont meglepődtem, pozíción kívül azért számára bátor dolog a nem visszaemelés pf.

    AA volt nála, és sajnos nem javultam
    Köszönöm a hozzászólásokat.

  8. #8
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Visszatérve, handhistoryra valakinek valami ötlete? Milyen convertert ajánlotok?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •