Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 19.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás Pókeres életmód - Te hogyan csinálod...?

    Helló Mki!

    Már régóta szerettem volna egy olyan topicot a pókeres életmóddal kapcsolatban, ahol a kicserélhetjük a tapasztalatainkat, tippeket adhatunk egymásnak, egyebek.

    Néhány téma, amiben kíváncsi lennék mások véleményeire:

    -Te hogyan oldod meg a hosszú, gyakran éjszakába/hajnalba nyúló sessionok alatt az étkezést? (Előkészített szendvics, melegítős kaja, energiaszelet, anyu csirkepörköltje? Tippek hogyan tartsuk minél egészségesebb kordában ezt a dolgot?)

    -Milyen "energiadoppingokat" használsz? (Kávé, ginseng, energia italok, zöld/fekete teák, whiskycola , stb. Kinek mi vált be?

    Részemről a kávét kezdem felhagyni, és mindenféle teával kísérletezgetek. (Különösen így tél közeledtével jó egy forró csésze tea. De aki nem szeret/lusta főzicskélni, annak a Nestea Vitaot ajánlom, iszonyat erős zöld tea.)

    -Rendelt-e valaki számítógépezéshez gyártott szemkímélő szemüveget? (Talán az egyik külföldi játékos lefordított blogjában olvastam, sárga lencsés volt a képeket.)

    Eddig session előtt/után/közben csak szemcseppet használtam. Csak ajánlani tudom, tényleg felfrissíti a fáradt szemeket. (kék Visine)

    -Sessionok után gyakran (fáradtságom ellenére) tovább pörög az agyam, és még sokáig képtelen vagyok elaludni? Már-már gondolkodtam, hogy veszek enyhe alvászavarra vény nélküli altatót, de nem igazán szeretnék rákapni. Esetleg valami tanács?



    Dióhéjban most ennyi jutott eszembe, de bárki egészítse ki, ossza meg kérdéseit/gondolatait/tapasztalatait!
    Utoljára módosítva: Pistiii által: 2009. 10. 08. 11:51

  2. #2
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet Pistiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Sessionok után gyakran (fáradtságom ellenére) tovább pörög az agyam, és még sokáig képtelen vagyok elaludni? Már-már gondolkodtam, hogy veszek enyhe alvászavarra vény nélküli altatót, de nem igazán szeretnék rákapni. Esetleg valami tanács?
    Nálam bevált az, hogy a sessionok után egy rész jóbarátok/joey/BBT akármi sitcom. Eléggé lelassítja az agyam és nyugodtan megyek aludni.
    less qq more pewpew!

  3. #3
    Fanatikus tag BaXee avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hozzászólások
    262

    Alapbeállítás

    Ezzel szintén így vagyok,de én bármit megnézek utánna supernatural/hymim/two and half man/gossip girl ...Főleg, hogy beindult most a szezon.Bőven van ami kikapcsol vagy "lenyugtat".

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Altatót semmiképp ne kezdj el szedni!(egészségügyben tanulok) Ha nagyon nem megy az alvás, nézz utána a szakirodalmakban, sok alternatív megoldás van!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Altatót semmiképp ne kezdj el szedni!(egészségügyben tanulok) Ha nagyon nem megy az alvás, nézz utána a szakirodalmakban, sok alternatív megoldás van!
    igen, pl. egyik barátom leszedett olyan zenéket, amik ilyen "agyhullám módosító" hatásúak.. és aztmondja nagyon jól tud elaludni rájuk. nagyon nyugtatóak.

    minden jobbmint ezek a szar nyugtatók és altatók. sajnos tudom tapasztalatból.

  6. #6
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Én is, nekem általában elalváshoz azok a sorozatok/filmek segítenek amiket már sokszor láttam és monológok/kellemes zenék vannak benne. A lényeg, h ne akció legyen amiben lőnek
    Pl a House egyik részére aludtam el olyan fél éven keresztül, mindig az első 10 percig húztam.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #7
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ki az a Miki?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ki az a Miki?
    Ennyire kocka tényleg nem lehetsz.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    szerintem lehetőleg, ne nyomjuk hajnalba és akkor nem kell ilyenkkel foglalkozni
    Utoljára módosítva: plastikman0 által: 2009. 10. 08. 14:33
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  10. #10
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ki az a Miki?
    Mindenki, vagy csak viccből kérdezted?
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •