Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás NL10 SH IP AK két színű board, A high

    Sziasztok. Statok nincsenek,(PT3 R.I.P) ellenről van némi sejtésem, egy órája játszunk kb egy asztalnál, nem tűnik nagyon fishynek, de szerette kivárni a húzóit, akár riverig is, pár besült gutshot,illetve színhúzó volt tőle sd-ben.
    A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ellene lehet-e folytatni az agressziót, akár minden utcán.

    turnon érdemes-e folytatni a hívást, dámát reprezentálva? El tudunk-e egy 2nd barellel dobatni bármilyen pp-t, húzót vagy check behind és szabadlapra húzni?



    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (4 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($10)
    Hero (UTG) ($10)
    Button ($20.84)
    SB ($15.10)

    Preflop: Hero is UTG with K, A
    BB checks, Hero bets $0.40, 2 folds, BB calls $0.30

    Flop: ($0.90) 3, Q, 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.60, BB calls $0.60

    Turn: ($2.10) Q (2 players)
    BB checks, Hero ???
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  2. #2
    Fanatikus tag gab0r avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    359

    Alapbeállítás

    ha van fogalma a játékról én elengednék egy 2nd barrelt 2$-al. De fish vagyok ugyebár

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    River check szerintem. Nem valószínű, hogy lyan lapot eldobatsz, ami jobb a te A magasodnál. Azokat legkésőbb turn-ön dobta volna, szóval a river bet inkább csak pénz égetés lenne.

  4. #4
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    ööööööhm még csak turnon vagyunk
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  5. #5
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Nem tűnik rossznak a 2nd barrel.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  6. #6
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ööööööhm még csak turnon vagyunk
    Basszus, felületesen olvastam. Úgy vettem, hogy Turn-ön hívtál másodszor is, amit megadott, és már a river-nél tartunk. Sorry!

    Így viszont egyértelmű, turn: 2nd barrel fél - 2/3-ad pot

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    En itt már feladnám es checkelnek, megneznem a rivert, ugyanis a Q duplazodassal kicsit hiteltelenne valna a 2th barrel talan.

    Ha drawja van es kiegeszul a riveren, akkor ugyis betel, ha nem jon meg neki akkor még checkelhet is es jo lehetsz A magassal.

    Ha nem drawja van, akkor meg potkontrollnak jo a check talan es az ingyenkartya sem elhanyagolhato teny. De majd az okosabbak megmondjak. Ha betel a riveren, es nem kaptunk A,K-t a riveren, akkor sima dobas, ha kaptunk, akkor meg elvileg a kisebb turn pot miatt talan kisebb bettel kell szembeneznunk a riveren. Ha checkel riveren szerintem javulasunk eseten talan erdemes hivni egz kicsit, hogy kifizessen ha nem hiszi el, hogy javultunk es van egy kozepes parja. A magassal pedig mi is checkelhetunk es lassuk mire volt az ellen.
    Utoljára módosítva: gzp74 által: 2009. 10. 16. 10:00

  8. #8
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Mehet a second barrel. Az nem baj, ha szeret callolni a húzókkal, hisz előnyben vagy.

  9. #9
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet gzp74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En itt már feladnám es checkelnek, megneznem a rivert, ugyanis a Q duplazodassal kicsit hiteltelenne valna a 2th barrel talan.

    Ha drawja van es kiegeszul a riveren, akkor ugyis betel, ha nem jon meg neki akkor még checkelhet is es jo lehetsz A magassal.

    Ha nem drawja van, akkor meg potkontrollnak jo a check talan es az ingyenkartya sem elhanyagolhato teny. De majd az okosabbak megmondjak. Ha betel a riveren, es nem kaptunk A,K-t a riveren, akkor sima dobas, ha kaptunk, akkor meg elvileg a kisebb turn pot miatt talan kisebb bettel kell szembeneznunk a riveren. Ha checkel riveren szerintem javulasunk eseten talan erdemes hivni egz kicsit, hogy kifizessen ha nem hiszi el, hogy javultunk es van egy kozepes parja. A magassal pedig mi is checkelhetunk es lassuk mire volt az ellen.
    Azért nem jó, amit írsz, mert a pókernek pont ezzel ellentétes az alaptétele:
    rá kell, hogy vegyük az ellenfelünket, hogy a miénknél jobb lapját eldobja, vagy a miénknél rosszabb lappal tartsa a tétet. Ekkor mondjuk, hogy volt value a move-ban, amit csináltunk.

    A potkontrollt akkor kell alkalmazni, ha van valamink (közepesen erős lapunk van), ami egész jó eséllyel nyerő, de azért nem biztosan, így olcsó showdown-t szeretnénk. Ász magassal nem szeretnénk mutatásig jutni, mert ha addig nem tudjuk eldobatni az ellenfél lapját, akkor ott már tuti verve leszünk.

    Emiatt kell a fél - 2/3-ad méretű 2nd barrel turn-ön. Ha nem dobja, akkor a riveren check/fold (Kivéve persze, ha A vagy K jön, az egy call-ra jó lehet).

  10. #10
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Turn: ($2.10) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

    River: ($5.10) 3 (2 players)
    BB checks, Hero ???

    Ha nem Q jön a turnre ( illetve A, vagy K) akkor feladom, de így jó alkalmat láttam rá,hoyg Q-t reprezentáljak és 2nd barrel. Ezt is megadta, itt már el kellett kicsit gondolkoznom,hogy mivel is callozhat le két utcán át. Lehet Q nála, de ez nem volt túl valószínű, azzal vagy flopon vissza kellett volna emelnie,vagy turnön c/r,az esetleges szín esély miatt, vagy ha a játékom alapján magas párokra tesz, akkor azért. ezt elvetettem,lehet hibásan. Vagy még mindig játszhat színhúzóval,esetleg kis pockettel.

    Riveren adjuk fel, vagy eresszünk el még egy lövést?
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •