Sziasztok,

Talán még vki emlékszik rám a blogokból. Egy ideig nem irtam, mert sorra követtem el a szokásos hibáimat, amik megkeseritik a pokeres életemet. Nem megy a vesztöszéria kezelése, sokszor elszáll az agyam és tiltre kerülök, aminek következtében nagyobb téteken képes vagyok elszorni a BR-m pillanatok alatt. Hiába nyeregettem mostanában is versenyeken (1. hely 10+1 freezouton deal-el 2250dodó) és cashen (NL25) is, ha jön a downswing, akkor végem van. Sikeresen elszortam több ezer dollart a kozelmultban ismet. A maradek pedig egy eros NL10-re eleg, ha szeretnem betartani a BR managmentet, akkor itt kell jatszanom, amig nem tudok feljebb lepni. Nem is baj mert ha vegiggondolom, akkor igen rossz cash jatekos vagzok, es meg akarom tanulni. Ha visszanezem a bukoimat, akkor azt latom :
- Sokszor nem tudok dobni, amikor szinte biztos, hogy verve vagyok.
- Idonkent kepes vagyok egy halom penzt megadni a drawjaimra.
- Preflop tul sokszor megyek allinbe stackert alulrol, JJ-QQ,AK lapokkal.
- Tul sok fele lappal callozok oop, es talan tul sokkal emelek vissza oop.1
A sok ilyen hibámat nem mindig ellensulyozzák a megnyert partik, es hozzajonnek az altalan jol jatszott de az ellenfel makjainak koszonhetoen elvesztett jobb lapjaim. Mindezek az esemenyek kepesek a session kozben tiltre tenni, ami ha nem a limitemelesben nyilvanul meg rogton, akkor pl. kepes vagyok tulagrozni a handjeimet, es sokszor indokalatlanul nagy potokat alakitok ki, mind dobatási szandekkal, mind TPTK-val value cellal, de persze az ellenfelek igy konnyen slowplayelhették a jobb lapjaikat, siman "felakasztottam" magam a sajat nagy betjeimmel.

De mivel jatek nelkul nem lehet élni, igy marad az, hogy tovább probálkozom.

Ezúttal megprobalok kevesebb handet jatszani (nem 8-12 asztalon), tobb minoséget vinni a lejatszásaimba 4 asztalon a kezdetekben, amig nem mutatom a tiltmentes, jobb jatekot. Odafigyelve jobban az ellenfelekre. Tobbszor elemezve es ebbe a topicomba postolva a kerdeses handjeimet. Igyekszem a tobbiek postolt handjaihoz is hozzaszolni (ha hulyeseget irok, nyugodtan irjatok meg, remelem tanulok belole).

Hát hirtelen ennyi, majd igyekszem akkor jelentkezni számomra kérdéses handekkel. A handeket ide tervezem berakni, az idoszakos osszesiteseket pedig majd a blogomba, legalabb az is ujraéled. Kivánok magamnak kitartást és eröt a terveimhey. Nektek pedig kitartást, hogy elviseljetek továbbra is.

Ha hazaérek, akkor majd kezdem a jatekot egy üres PT adatbázissal és a határ a csillagos ég, addig is GL Mindenkinek.