Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás NL10 SH, K drill, elég vagyok, vagy max. sliptre?

    Üdv,

    Probálok jól dobni, mert úgy hallotam, hogy létezik olyan is Nem vagyok benne biztos, hogy most jól tettem

    Most kivételesen berakom ismét az egész handet, mert a river cselekedetem érdekel a legjobban, de a korábbi move-jaimat se kiméljétek

    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG kwiatuszek18 ($10.65)
    UTG+1 kajdowy1984 ($6.40)
    CO Hero ($10)
    BTN manwalk ($7.85)
    SB tscmb ($12.85)
    BB freksen ($22.25)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is CO
    2 folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, freksen calls $0.30

    Flop: ($0.85, 2 players)
    freksen checks, Hero bets $0.40, freksen raises to $1, Hero calls $0.60

    Turn: ($2.85, 2 players)
    freksen checks, kwiatuszek18 says "kajdowy zyjesz ?", Hero checks

    River: ($2.85, 2 players)
    freksen bets $2, kajdowy1984 says "no jestem", kwiatuszek18 says "jak ci idzie na ps ?", kwiatuszek18 says "dlugo grasz", Hero folds

    Final Pot: $4.85

    freksen wins $4.75 ( won +$1.35 )

    Hero lost -$1.40

    Mivel a runnerek Q és A, igy K-s handdel max splitre vagyok jó. Kaptam flopon egy kicsi reraise-t, amit 6-ra vagy FD-re utal szerintem, K-val biztos nem hivott volna vissza flopon szerintem, de meglepő modon a call -om után elcheckelte a turn. Ez megzavart. Még bizonytalanabb lettem, Pláne olyan turn jött, amivel KQ esetén már fullja lehet, de azzal hivott volna vissza flopon? De lehet, hogy csak egy A6-ot vagy A-os flushdrwaval probalkozott. flopon, ami a riveren javult. Szerintetek?

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 04.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Nagyobb nyitás floppon ~0.6 majd / rr 3.5, ha call akkor turn push.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 10.
    Hely
    Szekszárd
    Hozzászólások
    440

    Alapbeállítás

    floppon vidd all-in, river fold? ne viccelj már

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder ervino avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    734

    Alapbeállítás

    flop bet 0,7, turn bet 3/4-4/5 pot

    Ha floppon visszaemel, all-in!
    Újragondoltam: ha 2-ig emel, elég, ha 5-6-ig visszaemelünk rá, majd turn push, ai-vel lehet, hogy túl sokminden eldobná. Bár ez jó kérdés...
    Utoljára módosítva: ervino által: 2009. 10. 16. 22:39
    Azt hittem blöffölök, erre a végén kiderül, hogy valuebet.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Maximálisan igazatok van, nem is tudom, hogy miért nem emeltem flopon (max arra tudok hivatkozni mint a másik topicban a QQ-al, hogy féltem a stackem, nehogy bukóval kezdjek újra) vissza a kicsi reraisere, egy ismételt raise-el csak egy gyenge 6-os dobatok, de mellette egy halom olyan lap van ami ellen vezetek és akciót ad nekem a továbbiakban is. Igzekszem durvábban nyomulni a továbbiakban

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nagyon rosz dobás. Floppon esetleg a csapdázás belefér, bár NL10-en told. A turn mögécsekket elmagyarázhatnád. A river meg különösen borzasztó. Szeritnem valami ászos szemét volt nála. Honnan került hozzá a flush de mégis? Backdoor flushdrawra cr-elt a floppon?

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    szvsz ez iszonyatosan rossz megjátszás. a hab a tortán meg a river dobás. sima call...

  8. #8
    Fanatikus tag mehi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    A tapasztalatom szerint ilyen szituban set-draw heavi board, rr-3betelni kell. Egyszerűen túl sokszor fogják adni ezen a limiten húzóval (nem ritka nálam, hogy csak riveren dobnak, amikor nem esik le a szín). A turn-on pedig tolni kell 3/4 4/5 bettel. Rossz megjátszás-bocs. Ha pedig már így játszottad river call, én ezt K settet nem tudnám eldobni...
    ""Aki legközelebb KK pre fold topikot nyit, az úgy fog járni mint "Zooltán".""

  9. #9
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Flopon nagyobbat cbetelj. Miután minraiselt, vagy emelj te is vissza, vagy ha nagyon várni akarsz, akkor tedd ugyanezt a turnön. Tehát a turn checkback megint nem volt jó, hisz emelned kellett volna. Ahogy ment a river minimum call.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •