Oldal: 1 / 44 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (438) összesen

Téma: Roulette

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás Roulette

    Gondoltam feldobom ezt a témát is. Mivel en a szo szoros ertelemben vilageletemben szerettem mindent kiprobalni (kiveve drogok) ezt is kiprobaltam.
    Mikor még Németorszagban pokereztem, a vesztő sessionök utan mindig rouletten probaltam visszahozni az napi vesztesegem, es mivel ez egesz jol müködött nyerő sessionök után, nyereményem egy részét tovább probáltam kamatoztatni.
    Pokerezs közben kb 50 oran keresztül, tudatomon kivül figyeltem a roulette asztalokat, es felmertem fedezni benne nehany semat... Igy kialakult az ha megneztem mi az utolso szam, automatikusan vagy beugrott valami vagy nem...
    legtöbbször nem ugrott be semmi, de ha igen akkor azt es a mellette lévő 2/2 szamot megraktam . Igy 5 egymás melletti szamot jatszottam meg. Ha ez csk minden 7 alkalommal jön be nullan vagy ha többször pluszban.
    Most mindenki azt gonolja, micsoda butasag:-) igazabol. lehet hogy csak szerncse, de egy kis magyarazata ennek lehet: A croupiere (franc se tudja hogy írjak) főleg ha mar regota dolgozik ott, nagyreszt ugyanazzal a lendülettel dobja el a golyot, és mivel neki kötelező az elözö leesett golyonal kezdenie a pörgeteset a valoszinűsege nő annak hogy egy bizonyos koridorba esik. Ezert en mindig csak a pörgetes utan raktam meg tetjeimet.

    Ez volt az en taktikam. sokat nyertem vele, sajnalatos modon az eddigi poker nyeremenyeimet is meg haladja. Ez valoszinű azert van igy mert en nem hiszek abban hogy a roulettel lehetne hosszu tavon nyerni, ezt tudvan a csucson abbahagytam... :-)

    Kedves forumtarsak, varom masok beszamolojat, elményeit....
    Kivancsi vagyok, hanyan probaltak mar ki a valodi szerencsejatekot:-)

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hozzászólások
    414

    Alapbeállítás

    Na ugye itt egyszerű matematika van. Az egy 0-ás ruletten 37 szám van tehát az esélyed hogy eltalálj egy adott számot 37:1. Viszont ha eltalálod a számot csak 36-szoros pénzt fizetnek. Nincs meg a "potodds"-od a játékhoz, hosszútávon veszteséges. Persze ezt te is tudod, és lehet ebben a területi elv alapú játékban valami. Egyesek hatalmas pénzt kasszíroztak azzal hogy egy szerkezet segítségével bemérték a golyó várható érkezését. Persze ez csalás, puszta játszadozással csak bukni lehet. Erről w2p tudna mesélni sokat. Régebben én is játszottam, még valami szuper systemet is kidolgoztunk, hogy azzal robbantunk bankot, de csak a rezsipénz bánta. Az ötlet annyira bugyuta volt, hogy le se merem írni. Van aki tudja miről beszélek.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Ez a kidolgozott egyetemista terv az en füleimet se kerülte el:-)
    Anno meg Kanrich meselte .-)

    off: jo volt tegnap a foci, de elegge tönkre is tettem magam :-)

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet dzsairosz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régebben én is játszottam, még valami szuper systemet is kidolgoztunk, hogy azzal robbantunk bankot, de csak a rezsipénz bánta. Az ötlet annyira bugyuta volt, hogy le se merem írni. Van aki tudja miről beszélek.
    Nem volt az olyan nagy butaság csak éppen nem volt szerencsénk! Egyébként ha végtelen mennyiségű pénz áll a rendelkezésedre, akkor szerintem működik a dolog.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Godmode, jöhet a franko.... :-)
    Engem nagyon erdekel, bar mar beszeltem privat több emberrel is akik a rouletten dolgoztak...

  6. #6
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Noshat...
    Nemtudom, hogy ki mit tud/gondol a rulettrol, szisztemakrol, egyebekrol...
    Lehet, hogy nehany embernek meglepetes lesz, amit mondok: a rulett szerencsejatek. Rovidtavon lehet nyerni es veszteni is, hosszutavon viszont ebbol mar csak az utobbi marad. Az, hogy gepen jatszik az ember, vagy rulett asztalnal, az NEM SZAMIT, az eredmenyen ez semmit nem valtoztat. S a kedvenc: a nyeroszisztema kerdese. NEM LETEZIK.
    Altalanossagban egyenlore ennyi, varom a kerdeseket, gondolatokat.

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Persze, ez nyilvánvaló, s mindennek a nulla az oka

    De az a duplázós dolog , ha nem lennének határok, akkor működne. sztem.

    Csak ugye hamar mennek felfelé a tétek.

    1
    2
    4
    8
    12
    24
    48
    96
    192
    384
    768

    stb... s ennyi pénz teszünk fel, hogy a végén nyerjünk egy dollart, a kezdeti tétet, ez a baj vele
    Vagy?

  8. #8
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Na igen, a duplázós kb arra jó, hogy kiszedjük vele a party-s 100 usd-t. De ebben bízni hosszú távon nem nagyon lehet. De végtelen mennyiségű pénzzel elvileg működhetne a dolog...

    Nekem az utolsó próbálkozásomnál 5ször adta be a pirosat, és simán lehet olyan is, hogy mondjuk 20szor egymás után piros...

    Egyébként az igaz, hogy az "élő" rulettasztaloknál onnan kell indítani a gurítást, ahol az előző találat volt?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  9. #9
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása
    Persze, ez nyilvánvaló, s mindennek a nulla az oka
    Nevezhetjuk 0-nak is, de valaszthatod a 18-ast is. A hangsuly az EGY szamjegyen van...

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na igen, a duplázós kb arra jó, hogy kiszedjük vele a party-s 100 usd-t. De ebben bízni hosszú távon nem nagyon lehet. De végtelen mennyiségű pénzzel elvileg működhetne a dolog...
    vegtelen elettel es turelemmel, persze...
    Vegtelen mennyisegu penzzel miert is akarnal 1$ nyerni koronkent?

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az igaz, hogy az "élő" rulettasztaloknál onnan kell indítani a gurítást, ahol az előző találat volt?
    Igy tanitottak meg nekem, de nemigazan ragaszkodnak hozza... Elvileg en ugytudom szabaly, de lehet, hogy ahany haz, annyi szokas...
    Utoljára módosítva: Godmode által: 2007. 10. 24. 02:59

  10. #10
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Mennyi volt a legnagyobb nyerés, amit láttál? Láttál embereket megtörni a gép mellett, akik elvesztették "mindenüket"?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

Oldal: 1 / 44 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •