Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás NL50 33 446 boardon raise-t kap

    Hand#2026011506001391 - Pebble Beach (6-Max) 11506 -- $0,25/$0,50 NL Hold'em -- 2009.10.23 - 01:49:16
    Platz 1: Stei***1 ($49,85 an Chips)
    Platz 4: chew***4 ($34,56 an Chips)
    Platz 5: skib***5 ($112,40 an Chips) DEALER
    Platz 6: hawk***6 ($20 an Chips)
    Platz 7: Hero ($48,75 an Chips)
    Platz 8: Ilik***8 ($50 an Chips)
    Hero: setzt Small Blind $0,25
    Ilik***8: setzt Big Blind $0,50 normál reg
    Dealt to Hero [,]
    Stei***1: passt
    chew***4: passt
    skib***5: passt
    hawk***6: passt
    Hero: erhöht auf $2
    Ilik***8: geht mit $1,50

    *** FLOP *** [,,]
    Hero: setzt $2,50
    Ilik***8: erhöht auf $7,50
    Hero ???


    A kérdés az hogy itt van e értelme a 4betnek, mert szinte biztosra veszem hogy visszajátszott rám pozból. 4-essel tuti nem emel bele, 6-ossal nem növeli a potot,TT- meg sztem sima callt kapna, TT+ meg nem reális.
    Vagy OOP hagyjuka fenébe?
    Stack the donk!

  2. #2
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdés az hogy itt van e értelme a 4betnek, mert szinte biztosra veszem hogy visszajátszott rám pozból. 4-essel tuti nem emel bele, 6-ossal nem növeli a potot,TT- meg sztem sima callt kapna, TT+ meg nem reális.
    Vagy OOP hagyjuka fenébe?
    A normál reg mit jelent nálad Cake-en, h sötét mint az éjszaka?
    Akkor van értelme a 3betnek, ha 77-99-et tudsz dobatni/vagy bluffre teszed. SD értéke nem nagyon van a lapunknak, a későbbi utcákon bármivel lehet párja, nem mennék riverig. Amúgy előszeretettel játszanak rá ezekre a flopokra, így sztem plusszos a 3bet any2-val, de némi info azért kéne róla.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #3
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    nálam ez fold. nincs értelme erőltetni

    3bet/foldolni nincs értelme, 3bet/call meg elég erős... itt erős handel sose 3betelnénk valószínű, csak callolnánk... ezért itt a 3bet blöffbe fordítás lenne..

    Just callnál meg simán lejavulhat 2 overrel is és szinte biztos, hogy turnön folytatni fogja...


    szerk: call,fold > 3bet
    Utoljára módosítva: plastikman0 által: 2009. 10. 23. 12:52
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  4. #4
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Normál reg alatt azt értem hogy nem láttam még tőle őrültséget,és szépen szedi le a fisheket,nagyjából kerültük egymást.
    Ezekből arra következtettem hogy gondolkozik és itt a folytatás:

    Hero: erhöht auf $16
    Ilik***8: ist all-in 40.5000
    Hero: passt


    Ez most nem a nézzük meg hol állunk emelés hanem pont hogy lapunk blöffbe fordítása. Van ennek értelme ilyen boardon?
    Stack the donk!

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Normál reg alatt azt értem hogy nem láttam még tőle őrültséget,és szépen szedi le a fisheket,nagyjából kerültük egymást.
    Ezekből arra következtettem hogy gondolkozik és itt a folytatás:

    Hero: erhöht auf $16
    Ilik***8: ist all-in 40.5000
    Hero: passt


    Ez most nem a nézzük meg hol állunk emelés hanem pont hogy lapunk blöffbe fordítása. Van ennek értelme ilyen boardon?
    Ellene van, rengeteg mindent el lehet dobatni, de az, hogy ha eddig kerültétek egymást, most jelentheti azt, h tényleg van lapja.
    Ettől függetlenül a 3bet előre vetít egy költséges sd-t neki a párjaihoz, nem callozhat, viszont csak szűk range-el teszi be a pénzét. Belenéztél, van ilyen, most már tudod, h nem viccel, ha rádemel
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    De most nézve a ez a betsizeing nem volt túl szerencsés,lehet hogy érezte a maradék stackemet látván hogy van FE-je. Vagy ennyire ne tekintsem übermencsnek a cake reget?
    Stack the donk!

  7. #7
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De most nézve a ez a betsizeing nem volt túl szerencsés,lehet hogy érezte a maradék stackemet látván hogy van FE-je. Vagy ennyire ne tekintsem übermencsnek a cake reget?
    Ne Volt lapja, nyugi. Ha itt 77-99-el rádtolja, mert "keveset" emeltél, attól még hülye, nem jó playa.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  8. #8
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    ha az enemy itt betette 77-99el, akkor az én meglátásom szerint jól tette...

    1010-AA itt sose 3betelnénk... ezen a floppon... vagyis nem valószínű...

    nagyon könnyen elől láthatta magát itt egy 3bet range ellen....


    ez az én meglátásom... lehet rossz...
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha az enemy itt betette 77-99el, akkor az én meglátásom szerint jól tette...

    1010-AA itt sose 3betelnénk... ezen a floppon... vagyis nem valószínű...

    nagyon könnyen elől láthatta magát itt egy 3bet range ellen....


    ez az én meglátásom... lehet rossz...
    miért nem 3betlsz itt AAval? egy csomó olyan lap jöhet ami elrontja az akciót és pont a 77-1010 kezektől nemnyerünk ki maximális értéket ha QKJ esik turnon

  10. #10
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet gorcsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért nem 3betlsz itt AAval? egy csomó olyan lap jöhet ami elrontja az akciót és pont a 77-1010 kezektől nemnyerünk ki maximális értéket ha QKJ esik turnon
    +1 Persze. Pont ezért hülyeség itt 77-TT-vel stackért mennie, mert a blöfföt veri.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •