Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
  1. #1
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2009. 10. 28.

    Érdekelne a többiek véleménye. Én itt a fold mellett döntöttem. Ha az első 3 hely fizetős akkor mivel 4en vagyunk nem kéne inkább dobni?
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  2. #2
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekelne a többiek véleménye. Én itt a fold mellett döntöttem. Ha az első 3 hely fizetős akkor mivel 4en vagyunk nem kéne inkább dobni?
    Te vagy a legkisebb stack az asztalnál. Kiülni elég nehéz lenne. Na meg szerintem nem is az a cél. PokerStove tedd be a ranget kb-ra meg a te lapodat.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekelne a többiek véleménye. Én itt a fold mellett döntöttem. Ha az első 3 hely fizetős akkor mivel 4en vagyunk nem kéne inkább dobni?
    Semmiképp sem. Még az 5-10 szabály szerint is belefér legalább a call.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmiképp sem. Még az 5-10 szabály szerint is belefér legalább a call.
    És a callal mi a célunk? Setre húzunk csak? Kapsz egy T magas boardot mit csinálsz egy cbetre?

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És a callal mi a célunk? Setre húzunk csak? Kapsz egy T magas boardot mit csinálsz egy cbetre?
    Nem azt mondtam, hogy call a megoldás, de az 5-10 szabály szerint callolhatunk is. És igen set-re várunk. T magas boardon check/fold. De ez csak egy megoldás. A leghelyesebb a preflop reraise.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azt mondtam, hogy call a megoldás, de az 5-10 szabály szerint callolhatunk is. És igen set-re várunk. T magas boardon check/fold. De ez csak egy megoldás. A leghelyesebb a preflop reraise.
    Jó nem ismerem az 5-10 szabályt. Meg úgy alapjába véve a sng-hoz sem értek.

  7. #7
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    sima allin.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó nem ismerem az 5-10 szabályt. Meg úgy alapjába véve a sng-hoz sem értek.
    Nem nagy kunszt. Az alacsony pocketpair-ekre egy szabály. Ha a zsetonjaid, 5%-nál kevesebbett kell megadnod a flophoz, akkor mindig meg kell adni, ha 5-10% között,akkor pedig a saját belátásod(ellenfelek,parti ritmusa) szerint. Ha 10%-nál többet kéne megadni, akkor simán fold. Magyarázat: 10-ből kétszer szettet floppolsz, amit ha jól játtszol meg, kifizet.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Mivel ONLINE partiról van szó ezért sima dobás
    Tuti most van nála ász pár.
    Élőben elgondolkodnék.....

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    10-ből nem floppolunk 2-szer setet, hanem csak 8-ből 1-szer.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •