Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás 1 kezdő statjai

    Jóest Urak!

    Bepattintanék egy statot, kb 270 MTT eredménye. Kérem, ha van időtök 4 mondattal jellemezétetk mán`, hogy is néznek ki. Tudom, tudom, hogy ez még röviddtáv, deattól még eredméynek, max nem kell olyan súllyal nézni őket, mint ha 6000 MTT-ből származnának. Tét: 2-20$ (pár WCOOP, SM). Köszönöm!!!

    Ok , nem rakom fel, inkább beírom:
    VPIP 25.43
    PFR 16.43
    WWSF 41.23
    WTSD 43.79
    WSD 50.71
    AF 4.13
    AFq 46.57
    3Bet 7.73
    Fold 3B 66.99
    Att to steak 30.39
    fold BB to steal 72.95
    fold SB to steal 86.34

    Szóvel ezek azok, még1x köszönöm.

  2. #2
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Az a gond, illetve talán nem is gond, hogy minden tourneynak megvan a maga dinamikája. Turbo versenyre más stílus kell, mint egy sima, 15 vagy akár 20-30 perces vakszintű versenyre.

    Nekem kicsit soknak tűnik a 25-ös VPIP, de ha sok benne az SH torna, akkor még az is normális. Továbbá szerintem a ~44-es WTSD is magas, főleg azt tekintve, hogy a W$SD is "csak" 50% körüli. Ezek az én meglátásaim, de én se játszottam túl sok tourt, még csak olyan 300 körül járok.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •