Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (42) összesen
  1. #1
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás QQ 200bb deepen oop 3betet kap regtől

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG GODSMACHOK ($20.46)
    CO Hero ($45.78)
    BTN FREAKYDADDI ($54.77)
    SB DOUBLEDEUCE_ ($37.27)
    BB CHIKRIDER ($6.05)

    Pre-Flop: ($0.35, 5 players) Hero is CO
    1 fold, Hero raises to $0.85, FREAKYDADDI raises to $3, 2 folds, Hero calls $2.15

    Flop: ($6.35, 2 players)
    Hero ???

    Ellenfél: 21/18 3bet:7 Agr%:33 agr:3 c-bet:70% 540hand Elég jó regnek tűnt, nem csinált butaságot, amennyit láttam tőle.

    pf és postflop is érdekelne a véleményetek.
    pf azért nem 4beteltem, mert ilyen deepen, ha rámtolja(valszeg csak jobb lappal), akkor nagyon égetett pénz lenne. Elég kellemetlen flop jött és nem is én voltam a pf agresszor
    Utoljára módosítva: castor11 által: 2009. 11. 09. 14:52

  2. #2
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Sztem 4bet kötelező lett volna oop, amivel eldobatod az összes trasht amivel 3beteli CO-t BT-ról. Így elég nehéz helyzetbe hoztad magad, és lehet hogy rosszabb lappal fogja eldobatni a csajaidat:-\
    Stack the donk!

  3. #3
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    4betnek nem látom értelmét....

    floppon c/c utána elválik mi lesz...
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  4. #4
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Ha QQ-val nem 4bet-elsz pf oop, akkor mivel fogsz? A 200 bb azért még nem annyira deep szerintem, hogy a QQ-t alacsony párként kezeljük, és setmining-ra menjünk.

    Ha már így alakult, akkor megpróbálkoznék flop-on egy check/raise-zel. Lehet, hogy ez meredeknek hangzik, de mikrolimiten ezzel el lehet dobatni, a nem A-s kezeket. Ha a c/r-t callolja, vagy rád emel, akkor lehet dobni 200bb deep-en.
    Ezzel viszonylag olcsón megúszod a dolgot.

  5. #5
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4betnek nem látom értelmét....

    Valóban, sokkal jobb oop játszani egy reg iszonyat széles CO vs BT 3bet range-e ellen QQ-val amikor 50%-ban lesz overcard a flopon:S
    Stack the donk!

  6. #6
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4betnek nem látom értelmét....

    floppon c/c utána elválik mi lesz...
    én látom. 7es 3 bet ellen kell a 4bet, mert D-ből a CO-t 10% fölött 3beteli. Nem szeretnénk hogy 89s-el vagy hasonló lappal kiblöfföljön a flopon. Továbbá az A3s típusú lapokat meg dobja el pf.

    ahogy ment, flop ch/call, aztán ha a turnön is hív akkor c/f sajnos. A c/r nem itt semmi értelme, csak a jobb adja, az értelmes reg meg nem fogja a rosszabbat A magas boardon barellezni nl25-ön.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    én valószínű csak akkor 4 betelném az ellent, ha sokat játszik vissza rám, és az asztal dinamikája olyan, de akkor be is teszem QQ-val.
    alapesetben pedig nem 4 betelném, mert szinte biztos, h csak jobb fog 5 betelni,és a call is kellemetlen nekünk.
    persze, nem a legjobb a flop, de flop c/c,és turnon meglátjuk. függ az ellentől is. nem valószínű,h turn emelni fogja A nélkül.

    nem kell minden szituben tönkremenni pre,ha kapunk egy nagy párt.

    u.i.:érdemesebb ilyen helyzetekben blöff 4 betelni inkább, olyannal, amitől könnyedén megválunk, ha nem sikerül dobatni. de QQ-val 4bet/fold nem a legjobb választás...

    u.i.2.: bár egy flop c/c után elég fész áp a lapunk
    Utoljára módosítva: ladipeti által: 2009. 11. 09. 11:26

  8. #8
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    A többiek már leírták, hogy miért kell a 4bet. Még egy érv van mellette, mégpedig, hogy le kell szoktasd a light 3betekről ha emelsz, hogy védd az emeléseidet. Ha tudod, hogy csak QQ+, AK-val tolja vissza rád pre, akkor még 4bet után is dobhatsz, hiszen közel 200bb van előttetek. Így akár jön overcard, akár nem bajban leszel, mert fogalmad sincs mivel emelt rád, a 7%-ba nagyon sok minden belefér. Rosszabb lapokat eldobatsz ugyan, de oop én ezt nem bánnám.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A többiek már leírták, hogy miért kell a 4bet. Még egy érv van mellette, mégpedig, hogy le kell szoktasd a light 3betekről ha emelsz, hogy védd az emeléseidet. Ha tudod, hogy csak QQ+, AK-val tolja vissza rád pre, akkor még 4bet után is dobhatsz, hiszen közel 200bb van előttetek. Így akár jön overcard, akár nem bajban leszel, mert fogalmad sincs mivel emelt rád, a 7%-ba nagyon sok minden belefér. Rosszabb lapokat eldobatsz ugyan, de oop én ezt nem bánnám.
    de ha tudod, h allin QQ+, AK-val megy, akkor nem dobhatod el a QQ-dat 4 bet után...
    amúgy 200 bb mélyen nem fog ilyenenekkel allin menni, csak ha agrómánki.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás különvélemény

    Én magamból indulok ki, azaz:
    - akkor 3betellek pozícióban, ha nem akarom elveszíteni a magas lap értékét - tehát 99+, AQ+ (sc, low pocket inkább call).
    - nekem is közel 7-es a 3bet, de ezt jellemzően vakvédés címszó alatt gyűjtöm be.

    Tehát a range-ének a nagyobb részét vered, a 4bettel pedig azt dobatod el, amit egyébként is versz...

    flop - check\call
    turn - ha flopon checkol, akkor raise 5$
    - ha a flop emelését folytatja, akkor fold.
    (nem folytatom, mert már ez is meredek állítás úgy, hogy nem ismerjük a turn-t...)

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •