Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Mosoly Littlemage bemutatkozása

    Sziasztok!

    Majdnem 30 éves fiú/férfi vagyok :-). Körülbelül jó egy évvel ezelőtt kezdtem el érdeklődni a póker, azon belül is az online poker iránt. Egy ismerősöm keltette fel a figyelmemet, s említette az OPHU oldalt. Eleinte csak olvasgattam, nézegettem az oldalt, aztán volt bátorságom letölteni pár klienset, s kipróbálni a play money-t. Később felfedeztem a freerollokat. Játszogattam rajtuk, eleinte még csak egy-egy pot megnyerésének örültem. S volt, hogy sikerült bekerülni a buborékba, azaz pénzt csináltam a semmiből :-). Amit persze sikeresen el is játszottam. De saját pénzt még mindig nem nagyon akartam beletenni a dologba. Vettem közben pár könyvet, Bevezetés a Hold'em pókerbe, A póker elmélete, Hold'em versenystratégia, Texas hold'em: Kezdd el és nyerj, kb. ezeket. Ilyen alapos gyerek vagyok, szeretek utánajárni, s tisztában lenni a dolgokkkal :-). S ezek után befizettem egy kis pénzt pár terembe. (Sportingbet, Golden Rivéria, Trident, NordicBet). Most jelenleg 0 a bankrollom. Nem kell ecsetelnem, miért. Megtetszett ez az onlinepoker dolog. Meg alapvetően szeretem a számítástechnikát, matekot.
    S most olyan élethelyzetbe kerültem ( valószínű, hogy nemsokára kirugnak a munkahelyemről:-)), hogy lesz egy kis időm tanulni, és csinálni a pókert.
    Amit el szeretnék érni, az az, hogy pár hónap alatt (mondjuk 3-4) felépíteni elsősorban bonuszvadászkodással ( de persze nem hátrány, ha még nyerek is pluszban mellé) egy akkora bankrollt, amiből kényelmesen tudok annyi pénz keresni, hogy megéljek belőle. S emelett még félrerakni annyi pénzt, hogy ha minden rosszul jönne ki, akkor is legyen pár havi tartalékom. ezek most nagy szavak, s ezt igazándiból még senkinek se mondtam. Konkrét számokat most nem írok, még a cél meghatározásánál tartok, de ezek a körvonalak. szeretnék majd pontos ütemtervet kialakítani, számokkal, határidőkkel. Feliratkoztam a 2+2 forumára, keresgettem free moneys, free giftes, rakebackes oldalakat. S ha megteszett valaki valahol, akkor írtam neki mailt, s kértem a segítségét. Így jutottam el erre az oldalra is, szaki ajanlotta, hogy most csináltak egy uj magyar oldalt, s egész jó. -off-( ha esetleg valamit ki kell moderálni, azért bocs, még nem olvastam el az itteni forumetikettet, ha végeztem a bemutatkozással, megteszem :-)) -on-
    Hát tényleg nagyon jónak indul!!!
    Már elsőre sok hiánypótló dolgot találtam magyarul, érthetően, világosan leírva. ezekhez nagyon-nagy gratula! De komolyan!
    Szóval egy kb. 5000 handet játszott, ifjú titán vagyok, aki NL-en próbálkozik, mivel azt mondták neki, hogy azon hamarabb ki lehet szedni a bonuszokat :-)
    Belekóstolt a PokerTracker free verziójába, s nem kérdés, hogy elengedhetetlen annak, aki egy picit is komolyabban szeretne foglalkozni ezzel. Rövidtávon még hiányzik kb 200 RH a nordicbeten a 100 $-os FD bonuszhoz, azt vagy egy kis tőkeinjekció, vagy egy kis frees nyereményből kiszedem, s felállítok egy ütemtervet bonuszvadászathoz. Közben elolvasom a könyveimet, s képzem magam tovább, mind elméletben, mind gyakorlatban. remélem itt kapok majd segítséget is :-) S ha úgy lesz, picit belekóstolok majd a kaszinóbonuszok világába is, meg persze majd szeretném kipróbálni magam MTT-n és SNG-n is. S majd élőben is megmérettetni magam :-) S minél előbb beszerezni a Poker Trackert.

    Hát röviden ennyi. Ha esetleg nem jönne össze a dolog, akkor se mondhatom, hogy nem próbáltam meg. Tetszik ez a dolog, s szívesen csinálnám is.

    Remélem nem voltam unalmas :-)
    Mindenféle véleményre nagyon kiváncsi vagyok :-)

    Littlemage

  2. #2
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Üdv a klubban!

  3. #3
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Szia Littlemage, a terv alapvetően jó. 3-4 hónap alatt felépíteni a nulláról egy megélhetési bankrollt talán kicsit túl optimista, de persze nem lehetetlen. Kitartásra és sok tanulásra lesz szükséged.
    Ha valamiben segítségre van szükséged, itt a fórumon megtalálsz minket.

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen, biztos, hogy keresni foglak benneteket :-). Lehet, hogy még elindítok egy naplót is nálatok :-)

  5. #5
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Szuper

    Jut eszembe... a készítők, régebbi motorosok nem mutatkoznak be? :-)
    Persze olvastam már ezt azt, meg tán dereng is valami, de én személy szerint szívesen olvasnék egy picit a múltatokról, jelenetekről, kifélék, mifélék vagytok:-) Jól esne egy kis erőleves a léleknek is:-)))

    Üdv.: Littlemage
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2007. 04. 03. 07:15

  6. #6
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jut eszembe... a készítők, régebbi motorosok nem mutatkoznak be? :-)
    Ami késik, nem múlik

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Várni fogom. Gondolom nem vagyok vele egyedül :-)
    Javaslom, hogy lehetne egy cikk, s utána egy fórumos kérdezz-felelek :-)
    Akkor dolgozzatok egy kicsit ezen is.
    Jó munkát hozzá :-)

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami késik, nem múlik
    Találtam egy ilyet....

    http://index.hu/kultur/eletmod/poker0325/

    Fogalmazzunk úgy, hogy nekem elég, ha ennek a tizedét elérem... )
    Amúgy idáig nem nagyon tudtam semmit Róla(d) (ha olvasod) :-), de lehet megkérdezem Google barátomat, mit tud rólatok ))

    Engem nagyon lelkesítenek az ilyen leírások :-)

    Remélem nem gond, hogy beszúrtam a linket, ha mégis, akkor szedjétek ki :-)
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2007. 04. 09. 21:21

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •