Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás Élő MTT végső szakasz AQ push?

    A tegnapi Alfa vs Doyle 1M gtd-n történt ez a hand és nagyon érdekelne, hogy mennyire volt standard a move.

    20k/40k vakok avg 550k
    Én CO 475k
    fold to MP
    MP raises 130k
    CO push all-in w 475k

    MP-ről annyit, hogy rossz lapot még nem mutatott, a standard emelések 2.5x vakok voltak, így kicsit megrémisztett a nagy emelés ami ebben a környezetben AK-ra vall.
    Mennyire jó move itt rátolni szinte FE nélkül?
    Stack the donk!

  2. #2
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Ha az emelése AK-ra vall, akkor rossz move szerintem. Inkább amúgy ilyen 88-at vizionálnék nála, pont azért mert a szokottnál nagyobbat emel.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Az eredeti emelőnél ebben a helyzetben lehetett egy pár is, pl 77-KK, az emelés mértéke miatt én 99-QQ range-re gondolok. Ettől függetlenül én gamblerkednék, és visszatolnám rá itt az AQ-t. Szerintem egyszerűen ez egy túl jó lap ahhoz, hogy ne játsszuk meg az FT-n.

  4. #4
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Tudom, nem lehet egy konkrét lapra belőni az ellent, de annyira éreztem a betsieingokból a lapokat, és annyira standard játék volt ez a nagy emelés -> nagy ász.
    Ráadásul ha dobok, akkor marad egy játszható stackem,csak ezért rágom a kefét. Természetesen AK-ja volt, és ezért kérek megerősítést, hogy a range ellen jó volt e a push
    Stack the donk!

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, nem lehet egy konkrét lapra belőni az ellent, de annyira éreztem a betsieingokból a lapokat, és annyira standard játék volt ez a nagy emelés -> nagy ász.
    Ráadásul ha dobok, akkor marad egy játszható stackem,csak ezért rágom a kefét. Természetesen AK-ja volt, és ezért kérek megerősítést, hogy a range ellen jó volt e a push
    sztem az FT ritmusától is kell, hogy függjön. MP (av. stack felettinek gondolom MP-t) emelés ami nem tűnik lopásnak (sztenderd 2-2,5x emelést mondtál eddigiekben) J,J+ és A,Ks sztem várja a pusht, nyilván a ss-ektől inkább,... /fold.

  6. #6
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    Mivel kicsit ismerem az ottani játékosokat, az AQ-t én a helyi fissek emelésére dobni szoktam, 30-40 emberből van egy akire visszatolom, mert tudom, hogy tág a rangeje, vagy el tud dobni egy QQ, AK-t. (van ilyen.)

    Ettől függetlenül szerintem lehet jó a push, de főként a megfigyelés számít abban, hogy az adott helyzetben kell-e. Volt olyan FT az alfában ahol 6 embernél gyakorlatilag minden körben allin mentem amikor A, K, vagy Q volt a kezemben és mégsem calloltak le csak párral.

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  7. #7
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Az a helyzet, hogy tudom hogy ezt el kellett volna dobnom. De hát ilyen ez a torna, egy hiba és repülsz
    Stack the donk!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Szerintem, teljesen jó lépés volt az AQ 3Bet AI. És az sem igaz, hogy nincs FE-d. Persze egy gondolkodó játékos rájön, hogy az a kb 30-35% megvan a ranged ellen, de élő játékosoknál ez igen ritka. A hívó rangeben simán benne van az AJ+, 77+. Ha az ellen pedig télleg egy nit(csak jó mutatása volt),akkor ennek igen nagy részét még így is el tudja dobni ( másik bp-klub élő versenyiből tudok csak kiindulni), de a calloló range ellen sem vagy reménytelen helyzetben. Gondolkodó játékosnak meg még ( ami lehet túl tágra tettem) ennél is szélesebb a range. Én emiatt úgy gondolom, döntő asztalon, élőben ahol így nőnek a vakok, kevés ilyen jó szituáció adatik meg. Fogd fel egyszerű coolerként.

  9. #9
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Én nem nagyon játszok élőben, ezért nem ismerem az ottani körülményeket...és talán ezért nincs az az isten, hogy ne 3bet allin legyen részemről a játék
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  10. #10
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Ha pontos a readed, hogy JJ+-al csinálja ezt, de leginkább AK-val, akkor nincs értelme AQ-val betenni szerintem. Minden más esetben oké ez a játék, de itt kb. fold eq nélkül teszed be, 3 outra+vagy bd flássra.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •