Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás nl200 KK profit maximalizálás

    $1/$2 No Limit Holdem
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO Abdulmuinn ($197)
    BTN 3atmynutz ($490.95) 31/22/2,8 AGG 32% fold to 3bet 41%, fold to cbet flop 54%, 25K hand
    SB making_love ($200)
    BB Hero ($233.25)

    Pre-Flop: ($3, 4 players) Hero is BB
    1 fold, 3atmynutz raises to $7, 1 fold, Hero raises to $22, 3atmynutz calls $15

    Flop: ($45, 2 players)
    Hero bets $30, 3atmynutz calls $30

    Turn: ($105, 2 players)
    Hero checks, 3atmynutz bets $50, ]Hero ?

    Annyi lenne a kérdésem hogy normál esetben ez sztem sima allin turn, viszont most majdnem egy teljes BI az eff stack a turnön. 99-TT-t sztem itt eldob egy allinre.

    allin, vagy lehet call, hátha barellezi a rivert is?
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Ha már profitmaximalizálásról lenne szó, sztem PREFLOP és FLOP betsize lehetne picit nagyobb, mondjuk pref.: 24$ flop: 38$ körüli, erre enemy turnön betelne kb. fél potot, de 50$ helyett itt már 60$ körülit betelne... erre mennél C/R ollé és akkor sztem már commited lenne, dá?!

    Lényeg,h. sztem preflop és floppon jobban hízlaldd a potot

  3. #3
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    nagyon nem tetszik a turn check, rengeteg sd képes lappal játszhat potkontrollt, bet turn, bet river szerintem.
    Így nagyon spekulatívan blöfföltetni akarod, "biztos floatol".
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #4
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon nem tetszik a turn check, rengeteg sd képes lappal játszhat potkontrollt, bet turn, bet river szerintem.
    Így nagyon spekulatívan blöfföltetni akarod, "biztos floatol".
    sztem:
    41% 3bet foldnak elég kevésszer lesz SD képes lapja, és a floppon elég sokszor floatolni fog AT+ -al, sokszor még gyengébbekkel is, és KB mindent betel, a turn csekkre, a PP-ket védi a junkkal meg valamit hívni kell ha meg akarja nyerni a kasszát.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #5
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Akkor csak blöffből barreleznél, erős lappal meg ez a strandard játékod, hogy 3bet, flop bet, turn check?
    Én ilyet csak nagyon ritkán tennék, ha valami komoly history és readem van az adott ellenfélről, akkor is csak ha a játék dinamikája megkívánja.
    Így nagy valuetől eshetsz el, de ha ez volt a terv, akkor gondolom turn c/c, river c/c.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    ouchi +1
    A turn check jó lehet agresszív, sokat float-oló ellenfelek ellen (CS ellen nyilván nem).
    Ha már így játszottad mindenképp all-in, 1010/99 itt már nem fog dobni, viszont riveren mögéd csekkel.

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ezekkel a lapokkal ha megadja(99-QQ), akkor a barelleket is megadta volna szerintem, tehát nem nyertünk plusz valuet belőlük.
    A line amit játszunk pont azt jelenti, amit akarunk vele mutatni, JJ minuszt én dobnám az ellenfél helyében..
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2009. 12. 30. 11:56
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel a lapokkal ha megadja(99-QQ), akkor a barelleket is megadta volna szerintem, tehát nem nyertünk plusz valuet belőlük.
    A line amit játszunk pont azt jelenti, amit akarunk vele mutatni, JJ minuszt én dobnám az ellenfél helyében..

    Igazad van, a barrelleket adja 99-QQ ranggel, viszont AT-AK, KQ, kisebb PP-kel közel sem biztos, viszont "simán" blöffölhet velük... amivel plusz valuet nyerhetünk a sima checkkel is.

  9. #9
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet ouchi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, a barrelleket adja 99-QQ ranggel, viszont AT-AK, KQ, kisebb PP-kel közel sem biztos, viszont "simán" blöffölhet velük... amivel plusz valuet nyerhetünk a sima checkkel is.
    Akkor inkább olyan lapok jók erre, amikkel re-blöffölhetünk, pl felszedett club draw. Én legalábbis inkább azzal játszanám el ezt, ha tudom, hogy floater az ellenfél.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Preflop talán 24et emelnék. Turn callnak nemlátom értelmét mert nincs FE riveren. Amivel c/c játszol turnon riveren is azt fogod tehát a blöffjeit felfogja adni. Turn allin

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •