Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás NL200 session, néhány kérdéses hand

    Berakok pár kérdéses handet, lehet írni mindenfélét, mit/hol rontottam el:

    Hero (AK - Middle Position) loses - a pair of aces wins over a pair of kings - submitted 12-30-2009 - 18:24 pm - Poker Hand Replays

    Standard squeezelő (és ilyen statok) ellen, vagy jobb a call? Hero: 27/20, 56 fold to 3bet ezen az asztalon, Enemy: 23/21 3bet 8.8

    Hero (KJ - Small Blind) loses - two pair, aces and jacks wins over a pair of jacks - submitted 12-30-2009 - 18:30 pm - Poker Hand Replays

    Ezekkel is bajban vagyok. Mi shortstack ellen az optimális játék ha buttonról hív és határeset lapunk van?

    Hero (AA - Middle Position) loses - a full house, jacks full of nines wins over two pair, aces and nines - submitted 12-30-2009 - 18:43 pm - Poker Hand Replays

    Jó ez így? Enemy: 26/21/3bet: 14

    Hero (JK - Big Blind) loses - a pair of queens wins over king queen high - submitted 12-30-2009 - 18:48 pm - Poker Hand Replays

    Ha 3way donkol akkor gondolom sok FE-m nincs. A call jobbnak tűnik, sztem itt már kicsit tilteltem. Enemy: 26/15 agg 4.0, 56 hand.

    Hero (KJ - Big Blind) loses - two pair, aces and jacks wins over a pair of jacks - submitted 12-30-2009 - 18:53 pm - Poker Hand Replays

    Kellett volna a potcontroll? Elég aggrónak tűnt de csak 100 handem volt róla, ezalatt 34/24 agg 42. Ilyen száraz boardon sztem sok mindent nem fog elhinni és elsüthet egy blöff 3betet. Legalábbis közben erre gondoltam.

    Hero (KJ - Big Blind) - Hand Import - - submitted 12-30-2009 - 19:07 pm - Poker Hand Replays

    Tudom, ez inkább dinamika kérdése, de +EV ez kevés hand alapján agresszív moronnak tűnő villain ellen általánosságban? 36/34/agg.pct 54%

    Hero (JJ - Button) loses - a pair of kings wins over a pair of jacks - submitted 12-30-2009 - 19:10 pm - Poker Hand Replays

    +Ev itt a backraise? Villain: 26/25 3bet 10.5% kevés hand alapján. Azért voltak nyertes potok is (nem sok), de most úgy alakult, hogy csak vesztők kerültek be. Előre is kösz a válaszokat!
    Utoljára módosítva: Karcsibohoc által: 2009. 12. 31. 01:43

  2. #2
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    1:raise,reraise,reraise,olle,eleg monster handre utal de igy mar nehez elengedni.inkabb call,de flop utan valszeg bekerul...
    2: shortstack,biztos eros ha emel nem csak lopni akar,szep a visszaemeles,mondjuk AJ vel en biztos nem tolom visszza...fish.
    3:c/r jo sztem.qq-kk ra raktad?itt en is kicsit morfindirozom.auto callon volt talan ha qq-kk visszaemel megadas gyanus flopon....a c/r jo pech.
    4:****sag.(bocs)kar izomkodni poziciobol,flop visszaemelesenel vilagga dobom,max call,8stabil out 1over card,(en is bajban vagyok ilyenkor)de semmikepp nem tolom ra,lehet megzavart a neve az opponentnek
    5:Valszeg ebbe en is ugyanigy belenezek....
    6:ORIASI JATEK.
    7:Belehuztad magad dobhatatlan a pot miatt ha flip jo,igy sajna...

    Egyebkent en ruhellem a KJ-lapokat.annyira fos h altalaban ez van belole.kiveve ha flopsort kukazok.
    Never overplay with KJ megmondta tony g is
    GL tee versenykiraly

    Azt azert hozzatennem h eloben sok-sok cash nyomattam kb ilyen vakoknal online nem tartok ilyen magassagokban cashen a br miatt alcsonyrol kezdem es a tourny es sng rol most kezdek atkukkantgatni casre online.ezek az en szereny velemenyeim majd biztos hozzaszolnak nalam komolyabb szinten levok,legalabb megtudom hogy en hol is tartok kb ha igy jatszottam volna meg
    sok sikert .
    Utoljára módosítva: ravasz által: 2009. 12. 31. 03:28
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  3. #3
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Mindenki másnapos vagy unalmasak a handek? Kösz a választ Ravasz.

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsibohoc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki másnapos vagy unalmasak a handek? Kösz a választ Ravasz.
    én speciel jobbna bírnám, ha nem kéne linkekre kattintgatni.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #5
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Megpróbáltam berakni de nem sikerült, elég béna vagyok az ilyen dolgokhoz. A FAQ-ban megnéztem, de nem találtam. Ha valaki leírja hogyan kell kijavítom.

  6. #6
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én speciel jobbna bírnám, ha nem kéne linkekre kattintgatni.
    úristen letörik az újjad vagy mi?

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én speciel jobbna bírnám, ha nem kéne linkekre kattintgatni.
    ja, meg szerintem nem szerencsés egyszerre 8-10 handet feltenni. egyet is nehezen elemeztek, nemhogy ennyit egyszerre.

  8. #8
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, meg szerintem nem szerencsés egyszerre 8-10 handet feltenni. egyet is nehezen elemeztek, nemhogy ennyit egyszerre.
    ja, kicsit túlbuzgó vagyok. Még így is visszafogtam magam.

  9. #9
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, meg szerintem nem szerencsés egyszerre 8-10 handet feltenni. egyet is nehezen elemeztek, nemhogy ennyit egyszerre.
    +1, ezt én sem szeretem. Nem visz rá a hajlam, hogy mindegyiket végignézzem és még kommentáljam is.

  10. #10
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1, ezt én sem szeretem. Nem visz rá a hajlam, hogy mindegyiket végignézzem és még kommentáljam is.
    Nem kell mindet.
    Utoljára módosítva: Karcsibohoc által: 2010. 01. 01. 20:31

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •