Oldal: 1 / 34 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (340) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Bodog Poker

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Bodog Poker

    Ebben a topicban elmondhatjátok véleményeteket, illetve feltehetitek kérdéseiteket a Bodog Poker teremmel kapcsolatban.

    Tájékoztató a teremről

  2. #2
    Lelkes újonc discrate avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    a hand historyt csak a serveren tárolja ez a drága bodog? mert csak a "nézegetőt" találtam...
    mondjuk szinte már mind1 is. elment a 40 dolcsim, ami itt volt... röhej ami itt megy. 3 allin AA-t láttam gyorsan elvérezni a riverben, ebből kettő az enyém volt
    AA vs QQ - ez nem az enyém, river:Q
    AA vs KK - river:K örültem
    és a csúcspont:
    AA vs 8,3 - raised pot, flop 6s Js 3d ->nyomtam egy overpot bet-et, hogy ne színezzen itt nekem, erre kaptam egy reraise allint -> frankó, akkor call -> river: 3
    **** ***!

    egyszerűen semmivel se hagyott nyerni...
    bodogosok! ez itt a normál ügymenet???

  3. #3
    Fanatikus tag r0ckm4n avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Használ itt vki dogwath-t?
    Újratelepítetem a rendszert, igy a dogwatch-t is, és most nem látja a megnyitott termeket. Esetleg valamit a bodog kliensben kell álítani?

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 06. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet discrate eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a hand historyt csak a serveren tárolja ez a drága bodog? mert csak a "nézegetőt" találtam...
    mondjuk szinte már mind1 is. elment a 40 dolcsim, ami itt volt... röhej ami itt megy. 3 allin AA-t láttam gyorsan elvérezni a riverben, ebből kettő az enyém volt
    AA vs QQ - ez nem az enyém, river:Q
    AA vs KK - river:K örültem
    és a csúcspont:
    AA vs 8,3 - raised pot, flop 6s Js 3d ->nyomtam egy overpot bet-et, hogy ne színezzen itt nekem, erre kaptam egy reraise allint -> frankó, akkor call -> river: 3
    **** ***!

    egyszerűen semmivel se hagyott nyerni...
    bodogosok! ez itt a normál ügymenet???
    Sztem is borzasztó, nem régóta játszom, de nyomom a partypokeren és a Titan-on is, mindenhol pozitív a mérleg, kivéve a bodogon, ahol elbuktam vagy 100$ nagyon fura kiosztásokban.... Valahogy nekem sem jön itt össze...

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás Bodog poker

    Sziasztok!

    Játszott már valaki a Bodogon? Főleg az érdekelne, hogy 6 fős 25NL-en, vagy 50 NL-en milyen a játékos állomány, milyen napszakban lehet megfelelő asztalokat találni, illetve a be és kifizetés a Moneybookers-ről simán megy-é?

    Köszi a válaszokat!

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Egyes vélemények szerint a Bodog Poker esetében az a pozitívum, hogy sok a sportfogadó és szerencsejátékos, mivel a Bodog-nak nagyon erős az online sportsbetting & gambling kínálata. Ezen játékosok jelentős része néha megpróbálkozik a pókerteremmel is, így hígítva ott a mezőnyt.

    Én sajnos még nem játszottam ott, így személyes tapasztalatom nincs. Mindazonáltal senkit nem beszélnék le erről a teremről, mivel rosszat még nem hallottam róla. A design-ja mindenesetre egy kicsit furcsa, de biztos megszokható.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Hátha valaki tud segíteni:

    Letöltöttem a PT honlapjáról a Dogwatch Handgrabber v1.2.1.0-t. Az options/player/tables menüpontban beállítottam a játékos nevet, stb. a teremben beállítottam a help szerinti beállításokat. Ha jól gondolom a program files/ Dogwatch Handgrabber/HHF könyvtárba kellene pakolnia, de semmi.

    Köszi: Z

    A terem amúgy elég érdekes, még NL 100-on sem nagyon találni 50 % flopnézés alatt asztalt. 25 NL-en még lazább, egy olyan asztalnál játszottam (helyesebben próbáltam beállítani a PT-t) ahol kb. 10 perc játék alatt még nem volt emelés, de általában mindenki belimpelt. 10 perc után QQ-val emeltem preflop, és szinte éreztem a tanácstalanságot a levegőben. Ki ez az emelgető őrült?

  8. #8
    Joc
    Joc nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 13.
    Hozzászólások
    313

    Alapbeállítás

    Úgy tudom a dogwatch ingyen letölthető demója csak play money asztalokon működik, de lehet hogy rosszul emlékszem...

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 19.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Nektek megy a szoftver? Most frissitette magát nekem és azóta nem indul. A windows kidob egy hibaüzenetet és ennyi. Két gépen is próbáltam, egyiken XP, másikon Vista de egyiken se működött....

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet Joc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom a dogwatch ingyen letölthető demója csak play money asztalokon működik, de lehet hogy rosszul emlékszem...
    Így van.

Oldal: 1 / 34 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •