Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2010. 01. 16.

    "Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az UTG-ben ülő hal limpel, mire a mellette ülő regulár $10-ig emel. hívást megadod, a dealer és a vakok dobnak, ekkor a regulár $35-ig emel. A hívást az MP megadja, így teszel te is. A potban ekkor $108 van, előttetek még $300 és $350 közötti stack-ek. A flop egész jó: 8 8 4 , a hal passzol, így tesz a regulár is és te is. A turnre 7 érkezik, a hal ekkor $100-ral nyit, ezt az MP megadja. Mit teszel?"

    Ez ma nemigen jött össze srácok!Már a parti leírása sem stimmel egészen, de azért az, hogy pókerrel dobás és megadás közül választhatok, hááááát húzós.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az UTG-ben ülő hal limpel, mire a mellette ülő regulár $10-ig emel. hívást megadod, a dealer és a vakok dobnak, ekkor a regulár $35-ig emel. A hívást az MP megadja, így teszel te is. A potban ekkor $108 van, előttetek még $300 és $350 közötti stack-ek. A flop egész jó: 8 8 4 , a hal passzol, így tesz a regulár is és te is. A turnre 7 érkezik, a hal ekkor $100-ral nyit, ezt az MP megadja. Mit teszel?"

    Ez ma nemigen jött össze srácok!Már a parti leírása sem stimmel egészen, de azért az, hogy pókerrel dobás és megadás közül választhatok, hááááát húzós.
    Ja, én is gondoltam valahova megemlítem, megelőztél
    Itt még a reraise se nagyon lenne opció, na de fold??

    "Nincs mitől félned, az biztos, hogy most nem javulhatnak már le, így a fejedben már csak az forog, hogy hogyan kerülhet be minden pénz. Mivel a potban $400 fölötti összeg lesz, ha csak megadod a hívást, így nem szükséges egy all-in-nal elriasztani ellenfeleidet, hiszen a riveren úgyis be tudsz rakni/rakatni mindent."

    Utoljára módosítva: Ger1bacsi által: 2010. 01. 16. 10:58

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    én a foldra szavaztam

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én a foldra szavaztam
    Nekem is percekig csak ezen kattogott az agyam, de végül a Call mellett döntöttem

    Bár lehet nem jól gondolkodtam, várom az okosabbak véleményét xD
    Utoljára módosítva: Ger1bacsi által: 2010. 01. 16. 11:02

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Most már nem javulhatnak le Miért eddig hogy a vérben tudtak volna lejavulni?????
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  6. #6
    Lelkes újonc terje avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    gondolom a fold helyett raise akart lenni
    mindenesetre
    +1 fold

  7. #7
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Beszélő

    Idézet terje eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolom a fold helyett raise akart lenni
    mindenesetre
    +1 fold
    ja 100%h raise akart lenni.nagy duzzogva call.
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    "UTG-ben ülő hal limpel, mire a mellette ülő regulár $10-ig emel. hívást megadod, a dealer és a vakok dobnak, ekkor a regulár $35-ig emel. A hívást az MP megadja, így teszel te is..." Azért ez se rossz. Ez milyen póker asztal?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #9
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet 1blackknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most már nem javulhatnak le Miért eddig hogy a vérben tudtak volna lejavulni?????
    runner póker v runner str. flush.... semmi se biztos...
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  10. #10
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "UTG-ben ülő hal limpel, mire a mellette ülő regulár $10-ig emel. hívást megadod, a dealer és a vakok dobnak, ekkor a regulár $35-ig emel. A hívást az MP megadja, így teszel te is..."
    LOL ezt magyarázza már el nekem valaki

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •