Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás 66, button 3bet ellen 40BB deepen (25k gar. 50+5$)

    Pár handdel ezelőtt ültették be, a 3bet méretét tekintve nem lehet egy túlképzett játékos. Amióta beült,agresszív moronnak láthatott, az előző handben elloptam a vakját kb. ennyi a history. A button 3betnek nem hiszek, de nem tudom mennyiszer fog egy hobbijátékos light 3betelni. Normális méretű 3bet (és aggro enemy) ellen szerintem 4bet/callolnék, de ez a brutális 3bet megzavart. Nem tudom mennyi FE-vel számolhatok ezután. Megéri itt betolni, vagy lesz még ennél jobb szitu?

    Hero dealt 6s 6d - Next Action? - submitted 01-16-2010 - 18:55 pm - Poker Hand Replays

  2. #2
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsibohoc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár handdel ezelőtt ültették be, a 3bet méretét tekintve nem lehet egy túlképzett játékos. Amióta beült,agresszív moronnak láthatott, az előző handben elloptam a vakját kb. ennyi a history. A button 3betnek nem hiszek, de nem tudom mennyiszer fog egy hobbijátékos light 3betelni. Normális méretű 3bet (és aggro enemy) ellen szerintem 4bet/callolnék, de ez a brutális 3bet megzavart. Nem tudom mennyi FE-vel számolhatok ezután. Megéri itt betolni, vagy lesz még ennél jobb szitu?

    Hero dealt 6s 6d - Next Action? - submitted 01-16-2010 - 18:55 pm - Poker Hand Replays
    Eleg silly betnek tunik valszeg rabol,en eldobnam,lesz meg jobb szitu is.Nagyon idegesoto egy madar ellen kipottyanni... megha tudod h csak rabol is.Nem sokaig lesz akkora stackje,te meg jobb vagy nala ahogy parszor mar lattalak jayszani.Mehetett volna egy picit nagyobb bet is.Co-bol,megneznem akkor mit csinal,valszeg a miniraisedet es a vakot akarja rabolni.Ha viszont nagyobbat emelsz es akkor is ekkora madar betet nyomat akkor viszont ratolnam.
    Utoljára módosítva: ravasz által: 2010. 01. 17. 02:06
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  3. #3
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Beszélő

    Megprobalok osszeszedettem fogalmazni.Flopot nem biztos h szeretnek nezni 66-al attol fugg mi az infoa SB-BB-rol.Miniraiset BB de meg sb is lehet megad(lehet ez is volt a celod)oket ki tudod barrellezni pozibol.Igy h csak ekkorat emeltel sztem 2opcio marad fold,or push,a hatalmas rablo betre.Ellenben ha 3500-4000korul emelsz es egy 16-17koruli visszat kapsz akkor inkabb push.call semmikepp.Hogy dontottel?
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet ravasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megprobalok osszeszedettem fogalmazni.Flopot nem biztos h szeretnek nezni 66-al attol fugg mi az infoa SB-BB-rol.Miniraiset BB de meg sb is lehet megad(lehet ez is volt a celod)oket ki tudod barrellezni pozibol.Igy h csak ekkorat emeltel sztem 2opcio marad fold,or push,a hatalmas rablo betre.Ellenben ha 3500-4000korul emelsz es egy 16-17koruli visszat kapsz akkor inkabb push.call semmikepp.Hogy dontottel?
    ФШ ьуте жі ф ьфвєк ФЙ.е ьгефещее ФФЙ адщззфдю

  5. #5
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Látom mindenki a foldra szavaz, megnéztem stove-ban, hogy állok egy legitim 3bet range ellen:
    Hand 0: 60.014% 59.79% 00.22% 651153996 2408316.00 { 88+, AJs+, KQs, AJo+, KQo }
    Hand 1: 39.986% 39.77% 00.22% 433054716 2408316.00 { 66 }

    Ha mondjuk 10-ből 2* light 3betel, akkor nem állok olyan rosszul.

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    bőven lesz még jobb szitu. fold.

  7. #7
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    sztem fold, inkább skillből nyomjuk, mint pusholgassunk 66-al
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •