Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás Absolute Poker

    Sziasztok!

    Rendesen szétnéztem, de nem találtam topicot erről a teremről. Napokban kezdtem el nézegetni. Viszonylag jónak tűnő bónuszai vannak. Van esetleg közületek valaki aki itt játszik? Tudna mondani pár szót a játékos állományról, és hogy milyen időszakokban érdemes játszani a teremben?

    Köszi előre is

  2. #2
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Rendesen szétnéztem, de nem találtam topicot erről a teremről. Napokban kezdtem el nézegetni. Viszonylag jónak tűnő bónuszai vannak. Van esetleg közületek valaki aki itt játszik? Tudna mondani pár szót a játékos állományról, és hogy milyen időszakokban érdemes játszani a teremben?

    Köszi előre is
    Nem pont ebben a teremben, de a hálózat másik termében, az Ultimatebeten játszom. Késő délután, ill. este érdemes játszani. Játékosok jelentős hányada, amcsi.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Rendesen szétnéztem, de nem találtam topicot erről a teremről. Napokban kezdtem el nézegetni. Viszonylag jónak tűnő bónuszai vannak. Van esetleg közületek valaki aki itt játszik? Tudna mondani pár szót a játékos állományról, és hogy milyen időszakokban érdemes játszani a teremben?

    Köszi előre is
    Szia!


    NL25 6maxot játszottam a teremben. A mezőny verhető, magyar idő szerint esti órákban kezdenek el gyűlni az emberek, egészen kb. reggel kilencig találni jó asztalokat.
    NL50 és felette viszont már csak bad beat jackpotos asztalok vannak.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet Kenny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!


    NL25 6maxot játszottam a teremben. A mezőny verhető, magyar idő szerint esti órákban kezdenek el gyűlni az emberek, egészen kb. reggel kilencig találni jó asztalokat.
    NL50 és felette viszont már csak bad beat jackpotos asztalok vannak.

    Szuper! Akkor a nekem megfelelő lehető legjobb idő intervallumban van a sok amcsi Ennek örülök. Más: Bad Bad Jackpot milyen sűrűn fordul elő, mert olvasgattam róla, és nem kis összegekről van szó

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Felkiáltójel Bónusz kijátszása

    Sziasztok!

    Egy kicsi segítséget szeretnék kérni tőletek. Igénybe vettem a teremben egy "bizonyos" bónuszt. Meg is kaptam ,ezzel minden rendben van. De a teremben az accounton ez szerepel:

    Available: $**.00
    In Play: $0.00
    Bonus Dollars: $**.00
    Status Points required to release $5: 100

    --------------------------------------------------------------------------------
    Total In Account: $***.00
    Tournament Dollars: $0.00


    Arra lennék kíváncsi, hogy mit jelent a következő: Status Points required to release $5: 100


    Előre is köszi annak, aki tud segíteni.

  6. #6
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy kicsi segítséget szeretnék kérni tőletek. Igénybe vettem a teremben egy "bizonyos" bónuszt. Meg is kaptam ,ezzel minden rendben van. De a teremben az accounton ez szerepel:

    Available: $**.00
    In Play: $0.00
    Bonus Dollars: $**.00
    Status Points required to release $5: 100

    --------------------------------------------------------------------------------
    Total In Account: $***.00
    Tournament Dollars: $0.00


    Arra lennék kíváncsi, hogy mit jelent a következő: Status Points required to release $5: 100


    Előre is köszi annak, aki tud segíteni.
    Annyi status pont kell, hogy a következő 5$-t jóváírják a számládon.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Köszi szépen a gyors választ. Tehát akkor 100pont kell 5$-onként.

  8. #8
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Valaki megnézém nekem kérem szépen, hogy mennyire aktívak a

    HU: 50,100 as asztalok.... és sok az egyedül várakozó regulár, esetleg folyamtosan nyilnak-telnek az asztalok, mennyi folyamatban lvő játék megy nappal-este... stb infók

    kösz
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Felkiáltójel Mute off

    megtaláltam
    Utoljára módosítva: dfecco23 által: 2010. 01. 25. 20:13 Oka: törlés.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Alessio avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hely
    Hungary
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    A játékos állomány nagyon gyenge, simán verhető...
    Nagyon nagy a pangás, amikor nincsenek az USA-ból...

    Ez mind szép és jó, de tegnap találkoztam egy kellemetlen hibával, miszerint jött egy üzenet 1-2 perc múlva... A számlámat felfüggesztették, lépjek kapcsolatba a supportal... etc etc
    Ok, írtam nekik, válaszoltak, hogy nem találtak semmilyen hibát, próbáljak belépni újra.
    Ok, másnap kezdtem a sessiont, és nem is volt probléma egy ideig. Kb.: 1 óra múlva megint kilépett, és ami a legszörnyűbb, hogy sok pénzt buktam miatta, így rögtön ki is vettem az összes $-t, és bye bye absolute poker.

    Ez szerintem elfogadhatatlan!!! Mi van, ha épp nagy tétű sng-t nyomok? Akkor aztán még mérgesebb lettem volna!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •