Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás Ricsi Team PokerStars Pro?

    A pokerstarsblog.com-on a következő bekezdést találtam az EPT Deauville összefoglalóban:

    Day 1a may have been short on Team PokerStars Pros but the four that appeared remain after worthy efforts. Katja Thater struggled all day to find hand to fight with but bagged up 56,400. Newest member of the team Richard Toth, flying the colours of Hungary, closed with 30,600...

    Ezt akkor úgy kell értelmezni hogy Team Pro lett? Se a pokerstars oldalán, sem máshol nem találtam erről hírt...

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pokerstarsblog.com-on a következő bekezdést találtam az EPT Deauville összefoglalóban:

    Day 1a may have been short on Team PokerStars Pros but the four that appeared remain after worthy efforts. Katja Thater struggled all day to find hand to fight with but bagged up 56,400. Newest member of the team Richard Toth, flying the colours of Hungary, closed with 30,600...

    Ezt akkor úgy kell értelmezni hogy Team Pro lett? Se a pokerstars oldalán, sem máshol nem találtam erről hírt...

    Érdekes felvetés. Erről szerintem többen is szeretnénk meggyőződni, ha valós az információ

  3. #3
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Ricsi legutóbbi blogjában ezt írta:

    "Mindenesetre a nyitány jól sikerült a 2010-es évre. Az elmaradt évértékelőmben akartam írni hogy könnyen lehet hogy ez az én évem lesz, hiszen úgy tűnik újra annyira sűrű lesz a versenynaptáram mint "fénykoromban", és minden adott egy kiegyensúlyozott, jó szerepléshez. Az első két dolog ehhez már meg is történt, ez az eredmény az egyik, a másikról pedig majd legközelebb írok..."

    Szóval akár erről is lehet szó.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet poofee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ricsi legutóbbi blogjában ezt írta:

    "Mindenesetre a nyitány jól sikerült a 2010-es évre. Az elmaradt évértékelőmben akartam írni hogy könnyen lehet hogy ez az én évem lesz, hiszen úgy tűnik újra annyira sűrű lesz a versenynaptáram mint "fénykoromban", és minden adott egy kiegyensúlyozott, jó szerepléshez. Az első két dolog ehhez már meg is történt, ez az eredmény az egyik, a másikról pedig majd legközelebb írok..."

    Szóval akár erről is lehet szó.
    Elképzelhető, hogy erről van szó, de lehet másról is. De ha erről akkor pokoli jól eltudják titkolni a dolgokat

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Pont a PCA 14. helye után mondtam neki, hogy lassan érik a PS Team Pro tagság. Lehet ráéreztem?

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont a PCA 14. helye után mondtam neki, hogy lassan érik a PS Team Pro tagság. Lehet ráéreztem?

    Lehet, de az akkor nagyon titkos információ lehet, ha még te sem tudsz róla

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •