Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Kérdés AQ top pair donkot kap

    Folyamatosan előjön ez a probléma, ezért leírom mit gondoltam ebben a szituban. pls szóljatok, ha rossz a gondolatmenet.

    Enemy: 32/12 3bet:3.4;donkbet:19% 16 esetből. TAF:2; Agg freq: flop:25 turn:15,riv:15



    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($31.65)
    CO ($10)
    Hero ($22.01)
    SB ($9.90)
    BB ($11.84)

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is BTN
    2 folds, Hero raises to $0.30, SB calls $0.25, 1 fold

    Flop: ($0.70, 2 players)
    SB bets $0.70, Hero calls $0.70

    Turn: ($2.10, 2 players)
    SB bets $2.10, Hero calls $2.10

    River: ($6.30, 2 players)
    SB checks, Hero ($18.91)?

    Flopon nem akartam visszaemelni, mert egyetleges 3betre nem tudom, hogy mennyire leszek elől a range-dzse ellen, ráadásul a gyenge ászokat nem akarom vele eldobatni, a callal pedig eléggé alulreppelem a lapomat, így szerintem jónéhány lap ellen valuet nyerek, amit eldobatnék egy raise-zel. Nem tudom itt mennyire kéne foglalkoznom azzal, hogy fd van az asztalon, de úgy gondoltam, hogy azzal passzivitásba fog vonulni turnon ha nem egészül ki az alacsony turn agg freq miatt. (?)

    Turnon blank és potbetet kapunk, itt utólag jobbnak látnám visszatolni rá, mert nagyon úgy néz ki, hogy sebezhető a lapja, ezért próbálja védeni FD-k, esetleg str8drawk ellen, és ha itt visszatolom, akkor talán AJ,AT,A9(?) sem fog már dobni. A callt az adott pillanatban szintén azért választottam, hogy gyengébb lapot ne dobassak, de utólag ez nem tűnik túl valószínűnek, hogy bármit is eldobna, amivel így licitál.

    Riveren egyértelműnek tűnik, hogy scarecard jött neki, viszont nagyon sok valuet nem láttam a betben, ráadásul SD képes lapom van, amivel itt nem nagyon tudok szerintem betelni, mert 68bb-vel nem igazán tudok már itt b/f-dolni, callolni meg gyengébbel nem hiszem, hogy nagyon fog (AT esetleg, de már AJ is lejavult, ezért jobbnak láttam check behindolni)

    Hol lehet/kell eltérni az általam választott úttól, elég gyakran kerülök ilyen szituba, szóval fontos lenne
    Utoljára módosítva: dodi89 által: 2010. 01. 30. 16:00
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  2. #2
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Flop teljesen jó a call a magas donk% miatt, de ha rr-el, akkor az itt nem 4, hanem 3bet. Turnön call is jó, meg a river ch is.
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  3. #3
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop teljesen jó a call a magas donk% miatt, de ha rr-el, akkor az itt nem 4, hanem 3bet. Turnön call is jó, meg a river ch is.
    Valóban, javítva

    Köszi
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •