Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Kis pihenő...

    Hát nem is tudom, hog miért ide írok. no mindegy. Okt. 1-én nyertem freerollon 27 dolcsit. elkezdtem játszani 5 NL. Egész szépen ment, majd felmerészkedtem NL10-re is. Kb. 300 dollarig tornáztam fel a BR-omat. A felét hazautaltam. viszont a másik felének a nagy része odalett az elmúlt 2-3 napban. S NL10-en, NL5-ön. Egyszerűen nem hittem el, hogy az ellennek jobb lapja van, d voltak bemákolások is. De úgy érzem legalább 50 %-ban én hibáztam. Csak hogy van az, hogy van mikor iszonyatosan jól megy, van most meg vesztek mindennel. no nem annyira csúnya bad beatek ezek, inkább az én bal****ságaim. lehet majd beteszek pár handet, de java részt én voltam a balfék. sok ment el azon is, hogy emeltem preflop, nem illeszkedett a flop, azért nyomtam egy c-betet, jöttek velem, aztán megállt a tudomány. s két verzió volt: vagy nem volt semmije, nekem meg egy közepes lapom, de kiblöffölt, vagy én próbáltam kizavarni a partiból, de épp volt valamije... egyszerűen úgy érzem sokszor, hogy tehetetlen vagyok. Van, hogy rámtolják az all-int a semmivel, én meg a nem túl jó, de azért valamilyen lapomat bedobom... egy darabig megy, hogy okés, hagyom most, majd ugyanígy kifizeted a nut lapomat, de néha nem megy az easy fold. Nehezen dobok el lapokat, sajnos. s előfordult olyan is nem egyszer, hogy emeltem középső párral, aztan turn check, ellen is check, ott meg bejött a magasabb párja, durr neki....

    no.. picit most olyan sírós hangvételű hozzászólás volt ez ( mert az is), de remélem ez csak időszakos dolog, s nem játszanak le ezen a szinten.

    Így a végére picit dicsekszem is vagy mi, bár pontosan nem is vágom mi ez, de azt tudom, hogy ha a nevem mellett szereplő összeget megkapom, akkor picit boldogabb leszek .

    http://www.betdirectpoker.com/poker-...r-premiership/

    Oops, most látom, hogy össze kell szednem magam, tegnap még 88 ponttal a második voltam, s gondoltam még elég sok esélyem van az első helyre is( ami ugyanúgy 90 pont volt), most meg mindjárt kiesek a tabelláról
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2007. 10. 10. 11:30

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    no, visszamentem kisebb tétre, s játszottam 1000 leosztást. sikerült kicsit normalizálni a helyzetet a megnyert 10 beülővel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •