Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás Online játék külföldről

    Kiváncsi lennék olyan emberek javaslataira akik esetleg huzamosabb ideig külföldön tartózkodtak (esetleg mai napig külföldön élnek, dolgoznak stb) és nyilván ott is játszanak online. Mit - hogy - miért érdemes lehet és kell csinálni. Minden infót szívesen fogadok. Elsősorban angliai tapasztalatok (pl. London). Számlanyitással vezetéssel és minden pénzüggyel kapcsolatos kérdés illetve minden más is érdekel A-tól Z-ig. Előre is megköszönöm. Elég fontos lenne, rövidesen megyek ki dolgozni és addig jó lenne ha képbe kerülnék.
    Utoljára módosítva: tdaniel84hun által: 2010. 02. 01. 18:35
    HERO calls

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Én Írországban élek most már több mint 2 éve.Írd meg mi érdekel,és akkor segítek.
    Egyébként pedig véleményem szerint nem nehéz a számlanyitás,banki dolgok elég könnyen mennek.De várom a kérdéseidet,szerintem nem sok különbség van Írország és Anglia között.Saját tapasztalat:ha nyugat-európai lakos vagy,akkor valahogy könnyebben mennek a dolgok...
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  3. #3
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    szeva blackknight! elsőként pl hogy megszüntessem-e itthon a pókeres számlámat (raiffeisennél van egy usd deviza szla + visa classic kártya) és nyissak egy teljesen újat vagy vihetem ezt magammal és fogom-e tudni ugyanúgy használni mint itthon? mert gondolom Londonban is akad raiffeisen bank (?) a kérdés hogy tudják-e kezelni ezt így. ha igen akkor nem sok probléma maradt mert onnan akkor simán fontban töltöm fel amit konvertálnak usd-re és nincs problem.
    HERO calls

  4. #4
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet 1blackknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Írországban élek most már több mint 2 éve.Írd meg mi érdekel,és akkor segítek.
    Egyébként pedig véleményem szerint nem nehéz a számlanyitás,banki dolgok elég könnyen mennek.De várom a kérdéseidet,szerintem nem sok különbség van Írország és Anglia között.Saját tapasztalat:ha nyugat-európai lakos vagy,akkor valahogy könnyebben mennek a dolgok...
    En is itt vagyok irben.Sztem ha szamalt nyitsz figyelj a kartyara milyet rendelsz nem mindegyik jo illetve nem mindegyiket fogadjak el.Itt irben eleg benak a bankok debit kartyat adnak ami lo**** csak bizonyos ido utan kapsz credit kartyat van olyan site amin ip cim alapjan azt irta a support mi az hogy magyar szamla magyar bank amikor ip alapjan irben vagy/mondom nem mindegy hol vagyok ha az en nevem van a kartyan meg nem mindegy melyik szamlarol akarok befizetni?hat nem volt mind1...viccc.maradj az otthoni szamlanal szerintem.Ha valami van kerdezz nyugodtan.
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  5. #5
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet tdaniel84hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szeva blackknight! elsőként pl hogy megszüntessem-e itthon a pókeres számlámat (raiffeisennél van egy usd deviza szla + visa classic kártya) és nyissak egy teljesen újat vagy vihetem ezt magammal és fogom-e tudni ugyanúgy használni mint itthon? mert gondolom Londonban is akad raiffeisen bank (?) a kérdés hogy tudják-e kezelni ezt így. ha igen akkor nem sok probléma maradt mert onnan akkor simán fontban töltöm fel amit konvertálnak usd-re és nincs problem.
    Miert ne tudnad hasznalni?miert akarod megszuntetni?Ha nyitsz majd angolt en akkor is a magyar szamlanal maradnek helyedben.Minek bonyolitani?Barhonnan be tudsz fizetni tok mindegy hol vagy a vilagon.Melyik teremben nyomod?
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  6. #6
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    na akkor nem sok gond lesz ezzel úgy tűnik. starson szoktam játszani de most november óta szünetelek, ha minden igaz februárban restart.
    HERO calls

  7. #7
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Beszélő

    Idézet tdaniel84hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na akkor nem sok gond lesz ezzel úgy tűnik. starson szoktam játszani de most november óta szünetelek, ha minden igaz februárban restart.
    Ugyanugy felmez a site ra es a magyar szamlarol befizetsz.ennyi.mintha BPhelyett Balatonrol csinalnad.Stars nem szarozik.Jo restartot!!!!
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

  8. #8
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    okés. még az jutott egyébként az eszembe hogy a számlavezetési díjat meg egyszerűen csak mindig fenthagyom a havi kártyadíjjal együtt a számlán aztán tököljön vele a magyar rafi? esetleg mielőtt kimegyek kérjek az itthoni fióktól valami papírokat a külföldi első befizetés miatt? vagy hogy működik ez?
    HERO calls

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Hát ha nagyon akarod bonyolítani,akkor nyitsz egy angol számlát,és onnan is tudsz utalni a magyar számládra online bankon keresztül is akár.
    Nekem van ír bankszámlám,Magyarországról 2 kártya.egy folyószámlás meg egy hitelkártya,és a netelleres számlámat már innen nyitottam.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Egyébként a hitelkártyádat bárhol a világon használhatod.Annyit még megtehetsz,hogy mielőtt kijössz,felhívod a bankot,és megmondod nekik,hogy UK-ban leszel x ideig,onnan fogod használni a kártyát.Csakhogy nehogy véletlenül letiltsák a kártyádat,mert azt hiszik,hogy jogosulatlan használat.Én is szóltam a bankomnak,hogy lesznek vásárlásaim,meg online bankolás Írországból,kéretik engedélyezni.
    Esetleg még írhatsz a PS supportjának,hogy UK-ból fogod használni a accountodat.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •