Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (62) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás Paradise freeroll - regisztrálási nehézségek

    "Historia est magistra vite"



    Szóval rosszul gondoltuk mi itt délután a dolgokat. Megtörtént újra az akadémiával az az eset ami korábban is. Nem vagyok szerintem egyedül azok közül, akik csalódottak vagyunk. Nagyon rossz az egész szervezés, és egy kis túlterhelés miatt pedig kifagy az oldal, majd érdekes módon a reg lezárása után 2-3 perccel újra elérhető, lesz persze ez már későn van ahhoz, hogy bárki nevezni is tudjon. Hiába jön, most az a szöveg bárkitől is, hogy akkor az a 137 fő miért tudott. Erre a válasz az, mert mi éppen nem, mert ő miattuk lett túlterhelt a szerver. A másik pedig, nem elég, hogy egyes játékosok másodjára is hoppon maradtak, ez nem elég, de valakinek van olyan vastag bőr a po**ján, hogy még multiaccoljon is. Szerintem ez kiba**ott mód felháborító. Kíváncsi lennék ezek után egy Admin véleményére.

    És persze arra, is hogy ki ért egyet a mondandómmal.


    Ui.: Sejtettem, hogy mire a megfelelő topicba írtam volna lezárásra kerül. Ezen már nem is csodálkozom.

    Szerintem ezen a módon unkorrekt a verseny lebonyolítása.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás A cenzúra tüze éget?

    Tisztelt Admin!

    Felháborítónak tartom, hogy pár fórumtársunkal egyetemben, törölted a nemtettszésünket kinyilvánító hozzászólást!
    Jópár fórumozó kritizálta a freeroll topicban, hogy a jelszó a ma esti paradise-os versenyre pár perccel a kezdés előtt érkezett, meg, ekkor viszont lefagyott a pókerakadémia oldala, és így rengetegen nem tudtunk regisztrálni 8-ig. Köszönjük a nagyszerű szervezést! Köszönjük, hogy megint olyanok játtszanak a pókerakadémia név alatt, akik azt sem tudják mi ez az oldal, csak összehalászták valahonnan a jelszót. Ez viszont csak egy dolog, nem fog összedőlni a világ. Azt viszont amit utána csináltál felháborítónak tartom! Felháborító, hogy kitörölted a hozzászólásokat, és lezároltad a témát! Undorító, nagyot csalódtam az oldal vezetőiben!

    Üdv.: jabyga

    ui.:Remélem ezt is kitörlöd!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Én is nyitottam egy topicot, valszeg törölve lesz. szerintem az volt itt a legocsmányabb, hogy zárolva lett a topic.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    +1. Csak egyetérteni tudok veled. Egy külön topicban én is leírtam a magamét.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Tisztelt Admin!

    Felháborítónak tartom, hogy pár fórumtársunkal egyetemben, törölted a nemtettszésünket kinyilvánító hozzászólást!
    Jópár fórumozó kritizálta a freeroll topicban, hogy a jelszó a ma esti paradise-os versenyre pár perccel a kezdés előtt érkezett, meg, ekkor viszont lefagyott a pókerakadémia oldala, és így rengetegen nem tudtunk regisztrálni 8-ig. Köszönjük a nagyszerű szervezést! Köszönjük, hogy megint olyanok játtszanak a pókerakadémia név alatt, akik azt sem tudják mi ez az oldal, csak összehalászták valahonnan a jelszót. Ez viszont csak egy dolog, nem fog összedőlni a világ. Azt viszont amit utána csináltál felháborítónak tartom! Felháborító, hogy kitörölted a hozzászólásokat, és lezároltad a témát! Undorító, nagyot csalódtam az oldal vezetőiben!

    Üdv.: jabyga

    ui.:Remélem ezt is kitörlöd!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is nyitottam egy topicot, valszeg törölve lesz. szerintem az volt itt a legocsmányabb, hogy zárolva lett a topic.

    én megértem, hogy zárolták. senki nem kiváncsi a primitív hozzászólásokra az ilyen pár hsz-szel rendelkező userektől, akik hirtelen megjelentek.
    az más kérdés hogy akkor a jelszót is csak egy bizonyos rétegnek szabadna kiadni, ezek után már talán többet fognak ezzel a kérdéssel is foglalkozni és találnak valami működő megoldást.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás Hogy is van?

    Egyet értek az előttem szólókkal.Hidd el Jabyga,nem akarok kötekedni,de ha jól tévedek ez a Te hozzászólásod volt:

    "Belsős vagyok az akadémiánál, nekem Zoleee már egy hete megsúgta! Olvasd el a kérdésem mégegyszer!
    Amúgy megoldódott a problémó, nem tudom, hogy mi volt vele, egyszer csak elfogadta a reget."

    Most akkor ezzel mi is van?

    Amúgy én sem tudtam regelni.Szerintem az lett volna a poén,ha mondjuk annyi embernek sikerült volna nevezni,hogy HU-ban indult volna egyből:-)

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 10.
    Hely
    Szekszárd
    Hozzászólások
    440

    Alapbeállítás

    :d:d:d:d:d

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    köthetnék a jelszóra való jogosultságot egyéb dolgokhoz mint pl minimum hsz a fórumban és/vagy egy bizonyos időn túli regisztráció a fórumra stb. ezer ilyen jól működő szűrőt lehet(ne) alkalmazni.
    és ilyen szankciók mellet talán értékes (új) arcokat is nyerne a fórum. nem oylanokat akik most megjelentek 2-3 hozzászolással szitkozódni.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet prims eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köthetnék a jelszóra való jogosultságot egyéb dolgokhoz mint pl minimum hsz a fórumban és/vagy egy bizonyos időn túli regisztráció a fórumra stb. ezer ilyen jól működő szűrőt lehet(ne) alkalmazni.
    és ilyen szankciók mellet talán értékes (új) arcokat is nyerne a fórum. nem oylanokat akik most megjelentek 2-3 hozzászolással szitkozódni.
    +1 teljesen egyetértek. Az ilyenekre nincs szüksége az akadémiának. Mellesleg egy levél ment a paradise poker supportjának is a multiaccolok miatt.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •