Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás nl10 lag session

    Tegnap barátnéval játszottam nl10-en, gondoltam megmutatom neki hogy lehet picit lazábban is játszani. Különösen mikor a mezőny jelentős része nit reg, illetve passzív fish. A hölgy (és én is) olyan 24/20 körül játszik egyébként pici +os nonsd-vel. Ezt lazítottuk 27/24-re jelentős plusszos nonsdvel. Sztem ez ebben a mezőnyben hosszú távon nagyon nyerő, csak elég stresszes időnként, és 24/20-al is ugyanezt a winrate-et lehet hozni picit kényelmesebb játékkal.

    Néhány érdekesebb hand.

    Először a vesztők:

    weaktight | Hand | KAo - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    itt miután kialakul a 3as allin nem számítunk arra hogy nálunk van a legjobb lap, de 4bet után már nem dobhatunk. A mutatás tragikus

    weaktight | Hand | JKo - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    a session talán legrosszabbul megjátszott handje. Igazából a nitnél simán lehetett volna set is. Reménykedtem benne hogy FD-je van, a turnön már jó volt a readem
    Ezt el kellett volna dobni a flopon.

    weaktight | Hand | 7As - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    itt Q-t reppeltem. Perfect timing

    weaktight | Hand | 46s - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    classic hiba a részemről. Ha el akarom lopni a potot, már a turnön el kellett volna kezdeni a bluffölést, mert egy betet ellenem még kifizet, kettőre eldobta volna a lapját.

    weaktight | Hand | TQo - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    zseniális A reppeljük azt ami az ellenfélnél van kategória győztese a session során Ennek ellenére sztem nem volt rossz bluff. Ha nincs flushe a river A is minket segít.

    weaktight | Hand | KK - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    picit weak de nit ellenfél ellen ez kb sima c/f

    weaktight | Hand | QQ - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    szintén nit ellen. Sztem 2pár+ a lapja. Nehezen tudom elképzelni hogy egy KK-t slowplayel 170BB deepen. AA-t talán.

    Nyerő handek

    weaktight | Hand | QTo - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    ellen nit. Elég szerencsés, de úgy gondoltam a flopon hogy ha leesik akkor kifizet TP/SET-tel.

    weaktight | Hand | 42s - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    No comment. AA-t nem dobunk

    weaktight | Hand | KK - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    std. Szerencsés flopot kapott, de az RNG megbüntette a PF calljáért

    weaktight | Hand | TAs - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    crazy bluff. ellen 34/27 AGG 37% fold to 3bet pf 40% és cbetre 143 hand alatt még sosem sikerült dobnia a flopon. Ha top drillje van akkor visszaemel a turnön, ha fullra javult akkor esetleg slowplayelhet. Azonban kevés lapot látok amivel be fog tudni pakolni 250-300BB-t. Ha csak megad akkor river 15-18$

    weaktight | Hand | 67s - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    ellenfelem nagyon sokat 3betelt rám. A flopon gondoltam hogy a második pár elég sokszor jó lesz itt. A turn sima call. A riverre 5$ maradt előtte. Miután dobott gondolom hogy végig jobbak voltunk.

    weaktight | Hand | 66 - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    ezt nem annyira szoktam erőltetni. Ellenefelem laza reg. CO-ból játszik. Itt elhasználtam kb fél percet a timebankből. Végül arra jutottam hogy egy overpárt/2párt itt elcsekkelne és calloltam. Gratulált is a chatbe.

    weaktight | Hand | TKs - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    200BB deepen nit ellen. Nekem nagyon jó turn kártya jött a blufhoz. A Q jelentős része a pf 3bet calling rangemnek. Talán a turn és river bet lehetett volna picit nagyobb. Végülis így is eldobta. Fordított helyzetben valszeg én is eldobom az AA/KK-t a riveren, kivéve ha tudom hogy magam ellen játszom


    BTW nem tudom hogy kell berakni a képet úgy hogy a szövegbe legyen, ne alul linkben.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  2. #2
    Fanatikus tag gab0r avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    359

    Alapbeállítás

    még ilyet

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | KAo - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    itt miután kialakul a 3as allin nem számítunk arra hogy nálunk van a legjobb lap, de 4bet után már nem dobhatunk. A mutatás tragikus
    itt mit csinálsz ha az AA 4betel pre? Izifold?

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nyerő handek

    weaktight | Hand | QTo - $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    ellen nit. Elég szerencsés, de úgy gondoltam a flopon hogy ha leesik akkor kifizet TP/SET-tel.
    Ezt nem értem Pont annyi marad előtte amennyi a potban van. Flop csekréz erős lapot sugall, míg igazából van 8 out, és nem tudom elképzelni h bedob egy olyan lapot amivel csekrézelt.
    remélem nem írtam nagy hülyeséget....
    Utoljára módosítva: gab0r által: 2010. 02. 09. 10:54
    "A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

  3. #3
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    a handeket még nem néztem meg, de szép a grafikon
    csak így tovább tanár úr

  4. #4
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet gab0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    itt mit csinálsz ha az AA 4betel pre? Izifold?
    ellen nit úgyhogy igen. NL10 en nit ellenfelek ellen nem látom +osnak az AK allint PF. Viszont a buttonnal beraktam volna szívesen ha a BB dob, mert ő 8.5 3bettel tolta, és előszeretettel 3betelt rám.

    Idézet gab0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ezt nem értem Pont annyi marad előtte amennyi a potban van. Flop csekréz erős lapot sugall, míg igazából van 8 out, és nem tudom elképzelni h bedob egy olyan lapot amivel csekrézelt.
    remélem nem írtam nagy hülyeséget....
    Ha feltételezzük hogy any türnön bekerül a maradék (márpedig a NIT ellen 20-ból 19szer be fog) akkor implied oddsal így néz ki:

    meg kell adnunk 2.15 öt a 20.55 ös kasszába 10,4%
    esélyünk hogy leesik a turnre: 16% AK ellen
    Ha KQ/KJ/set van nála akkor: 18%

    Magyarul elég szép nyereséget realizáhatunk a flop callal IP. Ezt még OOP is callolom mert annyira egyértelmű szitu. További implied winings ha gyenge az ellen akkor jó eséllyel kerül tiltre, illetve fogja azt gondolni hogy fish vagyok. Ez be is következett, mert nemsokára 4bet foldolt 100BBért SB-ből ultranit BB ellen. Mondjuk lehet hogy nála ez std., és ezért játszik még mindig nl10-en.
    Utoljára módosítva: mrj által: 2010. 02. 09. 11:34
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #5
    Fanatikus tag gab0r avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    359

    Alapbeállítás

    köszönöm!
    már ezért érdemes volt belekérdeznem, ma tanultam egy újdonságot
    "A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes: a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •