Póker Fórum Archívum > WSOP 2010 > Ricsi és Iteo játszik, mi érdeklődve figyeljük a 2-7 Tripledraw rejtelmeit

Pokeradmin
2010. jún. 2. 4:31

Ricsi és Iteo játszik, mi érdeklődve figyeljük a 2-7 Tripledraw rejtelmeit

Tovább a cikkre

titcar
Válasz Pokeradmin kommentjére
2010. jún. 2. 5:33

valami gixer van az előző bejegyzést enm tudom megtlaálni sehogy :( (5K shotoutról)

szerk: megvan, van olyan opció, hogy ha a naptáron rámegyek az adott napra, akkor az összes aznapi írást lássam egybe kibontva? :)

Zoleee
Válasz titcar kommentjére
2010. jún. 2. 6:41

valami gixer van az előző bejegyzést enm tudom megtlaálni sehogy :( (5K shotoutról)


Közben változtattunk a címen, azert nem találta elsőre.

[/quote]szerk: megvan, van olyan opció, hogy ha a naptáron rámegyek az adott napra, akkor az összes aznapi írást lássam egybe kibontva? :)[/quote]

Tervbe volt véve, végül nem tudom, hogy most meglesz-e csinálva vagy sem. Talán ma kiderül.

buktar
Válasz Zoleee kommentjére
2010. jún. 2. 7:43

A fehér cipővel vigyázzatok!

M3ntalV1olence
Válasz buktar kommentjére
2010. jún. 2. 9:03

Phil Ivey 2-7 No limit single daw-ban nyert karkötőt (kicsit más műfaj), ha hihetünk a WSOP hivatalos adatbázisnak ;)

Zoleee
Válasz M3ntalV1olence kommentjére
2010. jún. 2. 9:21

Phil Ivey 2-7 No limit single daw-ban nyert karkötőt (kicsit más műfaj), ha hihetünk a WSOP hivatalos adatbázisnak ;)


Szándékosan használtam a "műfaj" szót, pontosan azért, hogy ne tudjon senki belekötni. Az én megítélésem szerint a műfaj, az a különböző póker játékokat fedi. Ha versenyszámot írtam volna, igazat adnák :-) Bevallom öszintén, hogy nem tudtam melyik 2-7 variációban nyert tavaly karkötőt és mivel siettem, a könnyebb megoldást választottam.

A lényege a mondatnak úgyis az volt, hogy otthon van a játékban, az pedig lejött. :-)

Peace

M3ntalV1olence
Válasz Zoleee kommentjére
2010. jún. 2. 9:30

Nem kötözködni akartam, csak nagyon megjegyeztem, mert buktam egy sidebetet miatta :) így gondoltam profitáljon belőle más is.