Póker Fórum Archívum > WSOP 2010 > Jól kezdtek a magyarok az eddigi legnagyobb mezőnyben!

Pokeradmin
2010. jún. 13. 0:04

Jól kezdtek a magyarok az eddigi rekordmezőnyben!

Tovább a cikkre

reirreT
Válasz Pokeradmin kommentjére
2010. jún. 13. 1:11

Azt, hogy Rocquel milyen lapokkal verte a K6o-t és 7h5h-t csak én nem találom?

matusow88
Válasz reirreT kommentjére
2010. jún. 13. 1:38

Azt, hogy Rocquel milyen lapokkal verte a K6o-t és 7h5h-t csak én nem találom?


meg én se. de gondolom K8o-ja volt, ha limpelt partiban nyert.

Zehy
Válasz matusow88 kommentjére
2010. jún. 13. 1:44

Bocs, néha ezt kihagyom :o Javítottam is.
66 volt nála, vagyis setet flopolt.

WARETRAPS
Válasz matusow88 kommentjére
2010. jún. 13. 1:45

gyerünk zoleee !!!

titcar
Válasz WARETRAPS kommentjére
2010. jún. 13. 2:27

"Zoleeet és Donpel0t egy asztalhoz ültették, ami a több, mint 2000 fős mezőnyt elnézve elég érdekes"

see: születésnap paradoxon
Születésnap-paradoxon - Wikipédia

Zoleee
Válasz titcar kommentjére
2010. jún. 13. 3:24

Kiestem, nem vagyok 100%-ban megelégedve a játékommal. Volt pár nagyon szépen játszott partim, de volt egy kihagyott river bet, és vagy 2-3 fölösleges callom. Nem panaszkodhatok, mert egész jó lapokat kaptam és ha nem is mindig, úgy minden második alkalommal kifizettek. Sajnos amilyen jól indult ( a 3000-es kezdőstackről a 3, vakszint közepére 13500-am volt) olyan szarul folytatódott.

Végül lefogyatkoztam 28bb-re. Itt átültettek egy új asztalra, körülnéztem, online regulárok tömege, max 1-2 gyengébb játékos. Első hand, UTG emelek, azzal a tervel, ha az online profik közül valaki 3betel, akkor insta 4bet tolom a stackem. A parti számomra mégjobban alakul, mert az egyik gyengébb játékos sb-ből csak tart, tökéletes spot a pushoz. Be is tolom a tízeseim, a 3betelő srác over the top allin megy és KK-át mutat. Cooler, ez van, elég standard szitu, ha egy bácsika 3betel, akkor dobom, de a srác előtt gigastack volt és a szituációt eltekintve, első handem az asztalnál elég lazán 3betelhet.

Next time.... köszi azoknak akik szorítottak értem!