Póker Fórum Archívum > WSOP 2010 > And217 egy gigafish ellen esett ki, nyereménye 11870$

olegg
Válasz jvereb kommentjére
2010. jún. 16. 10:02

Na de honnan tudod azt olyan biztosan, hogy az ellenfélnél 2x lap van? (Mert csak ilyenkor lesz coin flip közeli szituáció, egyébként messze nem lesz az).

MattPhew
Válasz Triccianus kommentjére
2010. jún. 16. 10:05

Huh remélem azok akik próbálják itt védeni a megadót - aki nyilvánvalóan egy fish - még soha nem játszottak versenyeket (SNG, MTT tökmindegy), mert itt nagyon durván nincsenek egyesek tisztában az ICM fogalmával. Igazából ez And szempontjából remek volt, hogy a barátunk ennyire foggalmatlan csakhát most esett neki, ennek ellenére ez 100-ból 101-szer jó döntés And részéről és borzasztó a másikéról. Más kérdés, hogy így kiesni top30-ban...nevetséges

lampi
Válasz MattPhew kommentjére
2010. jún. 16. 10:06

Huh remélem azok akik próbálják itt védeni a megadót - aki nyilvánvalóan egy fish - még soha nem játszottak versenyeket (SNG, MTT tökmindegy), mert itt nagyon durván nincsenek egyesek tisztában az ICM fogalmával. Igazából ez And szempontjából remek volt, hogy a barátunk ennyire foggalmatlan csakhát most esett neki, ennek ellenére ez 100-ból 101-szer jó döntés And részéről és borzasztó a másikéról. Más kérdés, hogy így kiesni top30-ban...nevetséges


++++1

ezah
Válasz lampi kommentjére
2010. jún. 16. 10:19

ok, hogy majdnem 50-50, de a call itt probléma.
34o-val nem lehet fogadni egy allin-t mégha tilten vagy akkor sem, főleg úgy, hogy a fél stack-ed kell érte kockára tenni.
más any2-val rátolni mint any2-val fogadni az ollét.
nem értem, hogy miért akarjátok bebizonyítani, hogy jó megadás volt. nem volt az.


Nem akarok semmit sem bizonyitani. De mondjuk ha az elmult 6 leosztasbol otszor tolta ra stackjet SB a BB-re, akkor meg tudom erteni, hogy elege volt a faszikamnak belole.

Persze, hogy szar megadas volt a 34o. De most itt mindenki ugy beszel errol, mintha egy 95-5 szituaciot bukott volna a magyar srac. Nem igy van. Ha azt feltetelezzuk, hogy nincs parja a pushernek, akkor legrosszabb esetben (AK ellen) is van 35% equity-je a 34o-nak.

Faszikamnak elege volt az agressziobol, lepett egy -EVset, de bejott neki. Ennyi.

Ha harom cikkel korabban orulunk annak, hogy az $1000-es NL mezony mennyire tele van olyan arcokkal akiknek fogalmuk sincs a pokerrol, akkor most se sirjunk.

Nem tudom mekkorak voltak a vakok, de ha nagyobb stackje volt Andrasnak mint 15BB, akkor szerintem hibas volt a push.

MattPhew
Válasz lampi kommentjére
2010. jún. 16. 10:20

A még mindig kétkedőknek:

Image

Szóval ha tudja, hogy And 100%-ot pushol még akkor is borzasztó a call. Szvsz egy fish az ellen!

gorcsy
Válasz MattPhew kommentjére
2010. jún. 16. 10:25

Tiltre tesz itt néhány komment komolyan de már nem méltatom válaszolni
Írtam róla blogot de elszállt mikor elküldtem volna ez a TILT

dj.reLax86
Válasz olegg kommentjére
2010. jún. 16. 10:45

Mégis mit versz 34o-val, amikor callolsz egy pusht?


K2o ot! Egyébként itt mindenki olyan nagyon tisztába van a push meg a call rang ekkel. Meg mindenki szerint a pali egy fish. Mert szarul callolt és kiesett a magyar. A képére ráírni hogy idióta? Szánalmas!

Hol vannak most a proker profik? Igen! Vegasba vannak! Kik Fish eznek itt mást egy megadásért? Azok akik nincsennek ot Vegasba! Tehát A Fishek!

jvereb
Válasz dj.reLax86 kommentjére
2010. jún. 16. 10:49

K2o ot! Egyébként itt mindenki olyan nagyon tisztába van a push meg a call rang ekkel. Meg mindenki szerint a pali egy fish. Mert szarul callolt és kiesett a magyar. A képére ráírni hogy idióta? Szánalmas!

Hol vannak most a proker profik? Igen! Vegasba vannak! Kik Fish eznek itt mást egy megadásért? Azok akik nincsennek ot Vegasba! Tehát A Fishek!


lol... : -)

olegg
Válasz dj.reLax86 kommentjére
2010. jún. 16. 10:50

Oké, feladom. Super standard call volt, különösen azért, mert az illető nyert vele. És ezentúl bármilyen lappal, amellyel preflop ugyan rossszabbak vagyunk, de a végén nyerünk vele, jó a call.

dj.reLax86
Válasz olegg kommentjére
2010. jún. 16. 10:51

Oké, feladom. Super standard call volt, különösen azért, mert az illető nyert vele. És ezentúl bármilyen lappal, amellyel preflop ugyan rossszabbak vagyunk, de a végén nyerünk vele, jó a call.


nalátodmegy ez neked!