Póker Fórum Archívum > WSOP 2010 > And217 egy gigafish ellen esett ki, nyereménye 11870$

Jonas 77
Válasz SworE kommentjére
2010. jún. 16. 11:35

Egy újabb epic topic az örökkévalóságnak.
Biztos dobogós a havi válogatáson.

3,4o call pedig fele stackjével: OMG WTF kategória, ennyi.

Egy dologban viszont igaza van néhány kommentelőnek szvsz: Az emberke arcára írni a WSOP tudósítás képein hogy "Idióta", az nekem is kicsit erős volt. Szerintem a pókerakadémia színvonalasabb oldal ennél.
@Zoleee/Zehy/bárki (nem tudom ki követte el): Szerintem 1 hét múlva ti is belátjátok majd hogy ez nem méltó hozzátok.

Ez az egyetlen (építőnek szánt) kritikám a kinti munkátokkal kapcsolatban, mivel nagyon jók és szórakoztatóak a közvetítések.

dj.reLax86
Válasz Gottika85 kommentjére
2010. jún. 16. 11:36

.

Én sehol nem mondtam azt hogy kibaszott jó call volt! Persze hogy szar call volt! Nem javasoltam senkinek hogy 16BB-t calloljon le 34oal! De mégis "jó" volt mert nyert vele! De nem lehet egy szar call miatt egy emberre ilyeneket mondani meg a fényképére ráírni hogy idióta! Ez csak az oldalt minősíti!

Én mostmár ennek az idótának szúrkolok hogy megnyerje a karkötőt!


Egyébként amikor Te vagy Én vagy And vagy akár ki kiejt a versenyből egy másik játékost úgy hogy lemákolja akkor a másik ember szemébe Te is Én is meg And is egy FISH leszel/leszünk! Mindenki nyert már partit "FISH callal" vagy úgy hogy alulról tette be! Sajnos ez a parti And vesztét okozta! De attol hogy itt Fishezünk meg idiótázuk a másikat attol And nem fog visszakerülni a versenybe!

BMWE46
Válasz dj.reLax86 kommentjére
2010. jún. 16. 11:40

HAHA! Szerintem meg az oldal szerkesztőinek nem kéne ilyen szánalmas dolgokat írni hogy egy gigafish miatt kiesett meg a képére ráírni hogy idióta! Ha mindenki úgy játszaná a pokert ahogy a nagykönybe meg van írva akkor mi értelme lenne a játéknak?


Ha And behúzza handet, akkor is kb. ez lett volna a hír címe.
a "gigafish" valószínűleg akkor is szerepel...

jav. Inkább kitöröltem amit első felindulásomban írtam...

mese
Válasz BMWE46 kommentjére
2010. jún. 16. 11:45

Ha And behúzza handet, akkor is kb. ez lett volna a hír címe.
a "gigafish" valószínűleg akkor is szerepel...

jav. Inkább kitöröltem amit első felindulásomban írtam...


+++1

ha már törölted, akkor az enyémnek sincs sok értelme :D

dj.reLax86
Válasz Gottika85 kommentjére
2010. jún. 16. 11:48

Te még a megadónál is ostobább vagy az a szomorú, mert ő csak kapásból megadta hátha mákol egyet de te még meg is próbálod magyarázni, hogy tulajdonképpen jó megadás volt...


Nagyon rosszul látod a szitut! Nem azért adta meg hogy mákoljon eggyet! Abba a pillanatba pont leszarta a pali azt is ha bukja! Elszakadt nálla a cérna és call! Nem mákolni ment!

mese
Válasz dj.reLax86 kommentjére
2010. jún. 16. 11:48

Mindenki nyert már partit "FISH callal" vagy úgy hogy alulról tette be!


ez azért teljesen más. mindenki tette már be alulról a pénzét, attól még nem fish valaki!!! de a 34o call WSOP eventen fél stackért az fish move!!!


Sajnos ez a parti And vesztét okozta! De attol hogy itt Fishezünk meg idiótázuk a másikat attol And nem fog visszakerülni a versenybe!


ebben teljesen igazad van!

spiderbond
Válasz Gottika85 kommentjére
2010. jún. 16. 11:53

Az sztem senki számára nem kérdéses, hogy rossz döntést hozott az adott helyzetben a cikkben "gigafish" néven csúfolt játékos.

DE az, hogy az ellenfél egy kevésbé tapasztalt játékos, és hozott egy hosszútávom -EV-s döntést még nem jelenti hogy:

- Rá kell írni a fotójára hogy idióta (ez nagyon gáz sztem)
- Azt kell hangoztatni hogy miként kellet volna beleverni a fejét az asztalba
- Gigafish jelzővel kell alázni
- Rá kell borítani az asztalt
...És még folytathatnám

Örülni kell, hogy akadnak ilyen játékosok is a tornán, ettől lesz hosszú távon +EV a jobbak számára a játék.

Az említett viselkedés mellőzése, a veszteségek érzelem mentes elviselése, ugyanúgy a póker tudás részei mint a +EV-s döntések meghozatala.

(Emlékszem általános suliban amelyik tanárt nem szerettük annak a képét a korábbi évfolyamok falra kiakasztott tablóin kipingáltuk, ez az "idióta" felirat kb. erre az értelmi szintre tehető)

DrLaci80
Válasz BMWE46 kommentjére
2010. jún. 16. 11:55

Ennek a vitatkozásnak semmi értelme, sajnálhatjuk And-ot, nagyon jó playa, de az egyetlen amít tehetünk mások meg egymás osztásán kívül, hogy szurkolunk neki a következö versenyeken.
Mikor olvastam a cikket, meglepödtem a címén én is hogy milyen emberkével kerülhetett And217 csatába, aztán látva a handet, és föleg a tag indoklását, hogy elege volt a pushokból, az elsö gondolatom persze az volt, hogy ez egy fogalmatlan hobbiplaya, akinek nem kéne ott lennie. Egyértelmüen nagyon rossz volt a call, lila göze nem volt mit és miért csinál és behúzott egy 25-75-öt. Ha az mondtuk volna ICM meg Gap theory, kb azt hitte volna h káromkodunk. :-) Ez van a fishek is nyerhetnek, de hosszútávon mi fogunk profitálni ebböl. Good luck a magyaroknak és sok karkötöt még!!

dj.reLax86
Válasz spiderbond kommentjére
2010. jún. 16. 11:56

Az sztem senki számára nem kérdéses, hogy rossz döntést hozott az adott helyzetben a cikkben "gigafish" néven csúfolt játékos.

DE az, hogy az ellenfél egy kevésbé tapasztalt játékos, és hozott egy hosszútávom -EV-s döntést még nem jelenti hogy:

- Rá kell írni a fotójára hogy idióta (ez nagyon gáz sztem)
- Azt kell hangoztatni hogy miként kellet volna beleverni a fejét az asztalba
- Gigafish jelzővel kell alázni
- Rá kell borítani az asztalt
...És még folytathatnám

Örülni kell, hogy akadnak ilyen játékosok is a tornán, ettől lesz hosszú távon +EV a jobbak számára a játék.

Az említett viselkedés mellőzése, a veszteségek érzelem mentes elviselése, ugyanúgy a póker tudás részei mint a +EV-s döntések meghozatala.

(Emlékszem általános suliban amelyik tanárt nem szerettük annak a képét a korábbi évfolyamok falra kiakasztott tablóin kipingáltuk, ez az "idióta" felirat kb. erre az értelmi szintre tehető)


+1000000000000000

ATM
Válasz spiderbond kommentjére
2010. jún. 16. 11:56

Az sztem senki számára nem kérdéses, hogy rossz döntést hozott az adott helyzetben a cikkben "gigafish" néven csúfolt játékos.

DE az, hogy az ellenfél egy kevésbé tapasztalt játékos, és hozott egy hosszútávom -EV-s döntést még nem jelenti hogy:

- Rá kell írni a fotójára hogy idióta (ez nagyon gáz sztem)
- Azt kell hangoztatni hogy miként kellet volna beleverni a fejét az asztalba
- Gigafish jelzővel kell alázni
- Rá kell borítani az asztalt
...És még folytathatnám

Örülni kell, hogy akadnak ilyen játékosok is a tornán, ettől lesz hosszú távon +EV a jobbak számára a játék.

Az említett viselkedés mellőzése, a veszteségek érzelem mentes elviselése, ugyanúgy a póker tudás részei mint a +EV-s döntések meghozatala.

(Emlékszem általános suliban amelyik tanárt nem szerettük annak a képét a korábbi évfolyamok falra kiakasztott tablóin kipingáltuk, ez az "idióta" felirat kb. erre az értelmi szintre tehető)


+1

Mi történne a póker népszerűségével, ha minden hobbijátékost nyilvánosan megszégyenítenénk az egész világ előtt, ha hibás döntést hoz?