Oldal: 11 / 12 ElsőElső ... 9101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (120) összesen
  1. #101
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    Idézet olegg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, feladom. Super standard call volt, különösen azért, mert az illető nyert vele. És ezentúl bármilyen lappal, amellyel preflop ugyan rossszabbak vagyunk, de a végén nyerünk vele, jó a call.
    ne izéljetek már, a PS tornamezőnyének kb a fele így játszik, ennyi ember csak nem tévedhet!!!
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  2. #102
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet Tunyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert nehogy már az a "szemét" And nyerjen vagy 300K-t, miközben én itthon nyomorgok a minimálbérből, vagy szerencsétlenkedek már fél éve NL2-n! Na ez a szomorú...
    Afrikában meg éheznek

  3. #103
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet Tunyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarország 2010 - na ez az igazán szánalmas....

    Azok akik itt elkezdik védeni a megadót rosszindulatú, irígy emberek szerintem! S valójában itt nem arról van szó, hogy mivel pusholsz és mivel callozol le egy ilyen szituációban, hanem egyszerűen jólesik a szaros kis egójuknak , hogy egy honfitársuk pofáraesett! Mert nehogy már az a "szemét" And nyerjen vagy 300K-t, miközben én itthon nyomorgok a minimálbérből, vagy szerencsétlenkedek már fél éve NL2-n! Na ez a szomorú...
    Senki nem mondta hogy az a szemét And ne nyerjen 300K-t. Nyerejn main eventet azt kívánom neki! Szerencsére nem a minimálbérből kell nyomorognom és soha nem is játszottam még egy darab handet se nl2-őn. De minden elismerésem hogy te is nl1000 ren tolod!
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  4. #104
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Érdekes parti - 2010. 06. 16.

    Lapok: 3-4 offsuit
    Játék:1.000$ NLHE WSOP Event 3. nap
    Játékosok:8 fő
    Pozició:BB
    Kis vak:6000
    Nagy vak:12000
    Ante:1000

    Élőben pókerezel egy WSOP Event 3.napján, 3000 játékosból már csak 30-an vannak versenyben, amikor - miután a buttonig mindenki dobott - egy SNG profi all-in megy kisvakból. Mit teszel?

    A helyes válasz: Call

    Bár ellenfeled egy profi sit-and-go játékos, aki tisztában van a push rangekkel, és lapunk sem épp megfelelő a callhoz, van egy szempont, amit sosem szabad figyelmen kívül hagyni. Ez pedig a mentális állapotunk, ami mindent felülír. Ilyen helyzetben - jogosan - azt hisszük, hogy mindennel ránk emel, ezért teljesen standard a call. Nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy lapunk két élő lap is lehet, ekkor 35-40% esélyünk lesz nyerni, és ha kézben párja van, akkor is van 15%-unk!!! A verseny ezen szakaszában minden százalék fontos, így természetesen inkább erre fogjuk feltenni versenyünket, mint esetleg egy AK offsuit lapra AA ellen.

    A versenypókerben, különösen amikor már csak a mezőny 1%-a játszik, nagyon fontos, hogy minden zsetont magunkhoz gyűjtsünk. Mivel több zsetonunk van, mint ellenfelünknek, ő kieshet, mi pedig nem. Amennyiben ő a lapjai legjobb 60%-ával megy all-in, nekünk 33% esélyünk van arra, hogy kiejtsük. A maradék 66%-ban felduplázzuk, de ezen ne rágjátok magatok, hiszen fizetési lépcső lesz, mi pedig még legalább 15-20 leosztásig tudunk foldolni, remélhetőleg addig valaki Q9 szerű szemét lapokra teszi fel a versenyét, és akadály nélkül csúszhatunk az utolsó három asztalra.

    Mindent egybevetve, a körülmények, a mentális állapotunk, és az, hogy már elegünk van abból, hogy folyamatosan ránk emelnek, elég magyarázat arra, miért "any two cards" ilyenkor a megadó range-ünk.

  5. #105
    ATM
    ATM nem elérhető
    Fanatikus tag ATM avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hely
    atmland
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes parti - 2010. 06. 16.

    Lapok: 3-4 offsuit
    Játék:1.000$ NLHE WSOP Event 3. nap
    Játékosok:8 fő
    Pozició:BB
    Kis vak:6000
    Nagy vak:12000
    Ante:1000

    Élőben pókerezel egy WSOP Event 3.napján, 3000 játékosból már csak 30-an vannak versenyben, amikor - miután a buttonig mindenki dobott - egy SNG profi all-in megy kisvakból. Mit teszel?

    A helyes válasz: Call

    Bár ellenfeled egy profi sit-and-go játékos, aki tisztában van a push rangekkel, és lapunk sem épp megfelelő a callhoz, van egy szempont, amit sosem szabad figyelmen kívül hagyni. Ez pedig a mentális állapotunk, ami mindent felülír. Ilyen helyzetben - jogosan - azt hisszük, hogy mindennel ránk emel, ezért teljesen standard a call. Nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy lapunk két élő lap is lehet, ekkor 35-40% esélyünk lesz nyerni, és ha kézben párja van, akkor is van 15%-unk!!! A verseny ezen szakaszában minden százalék fontos, így természetesen inkább erre fogjuk feltenni versenyünket, mint esetleg egy AK offsuit lapra AA ellen.

    A versenypókerben, különösen amikor már csak a mezőny 1%-a játszik, nagyon fontos, hogy minden zsetont magunkhoz gyűjtsünk. Mivel több zsetonunk van, mint ellenfelünknek, ő kieshet, mi pedig nem. Amennyiben ő a lapjai legjobb 60%-ával megy all-in, nekünk 33% esélyünk van arra, hogy kiejtsük. A maradék 66%-ban felduplázzuk, de ezen ne rágjátok magatok, hiszen fizetési lépcső lesz, mi pedig még legalább 15-20 leosztásig tudunk foldolni, remélhetőleg addig valaki Q9 szerű szemét lapokra teszi fel a versenyét, és akadály nélkül csúszhatunk az utolsó három asztalra.

    Mindent egybevetve, a körülmények, a mentális állapotunk, és az, hogy már elegünk van abból, hogy folyamatosan ránk emelnek, elég magyarázat arra, miért "any two cards" ilyenkor a megadó range-ünk.
    Ez jópofa.

  6. #106
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    LoL!!!

    Szép volt, ráérsz te is rendesen
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  7. #107
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Nagyon kellemetlen így kiesni egy ilyen versenyen. De legközelebb is szorítani fogunk.
    Az úriember és a topicban néhány hozzászóló miatt szerintem bőven van még jövője a pókernek...
    GL minden kintlévő magyarnak!

  8. #108
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Őszintén sajnálom, hogy egy általam eddig etalonnak tekintett internetes/szakmai közönségről derült ki, hogy könnyen esnek az ordas indulat fogságába. Továbbá erősen sajnálom azokat, akiknek minden érvük az volt a vitában, hogy *de hát ez a mi fiunkkal/vérünkkel történt* aki más véleményen van, kvázi hazaáruló stb.

    Igen, sajnálom and-et, hogy így járt, az itt bármely álláspont mellett *érvelők* feltehetően el sem tudják képzelni azt az érzést, igen, én sem.
    Igen, a megadás rossz lépés volt *pókerszakmai* szempontból, akármi is volt az elkövető indoka.
    És igen, lehet védeni mégis az elkövetőt, nem a tettét, az emberi méltóságát. És itt nem az a probléma, ha bármelyik fórumtárs fishnek, akár giga fishnek titulálja.

    Igazi gáz azonban az, hogy egy szakmai portálon (remélem csak első indulatból) hivatalos közlés jelenhetett meg egy ilyen módon dedikált fényképpel.

  9. #109
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    nem akarom és nem is tisztem védeni az akadémiát, de szvsz aki ilyen helyzetben ilyet csinál, az tényleg egy hatalmas idióta és nyugodtan rászolgált a jelzőre, függetlenül attól, hogy szép dolog-e vagy sem leidiótázni egy embert.

  10. #110
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    soha nem is játszottam még egy darab handet se nl2-őn.
    OFF:
    én meg még csak ott jáccottam.
    égő lenne? szerintem nem. az sokkal cikibb ha valaki nem tartja be a BRMet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •