Póker Fórum Archívum > WSOP 2010 > Luigi az első, Bélabácsi a második karkötőre hajt

Ghastly_woL
Válasz Zehy kommentjére
2010. jún. 23. 0:52

Megy ez :)

Zoleee
Válasz Zehy kommentjére
2010. jún. 23. 0:53

Béla versenye ebben a percben indult újra. Időközben a wsop blogba feltöltöttem pár képet is.

A szünetben pedig egy pár videó felvételt is sikerült készíteni, amit összevágok, mihelyst bejutottunk az FT-re. :)

matusow88
Válasz Ghastly_woL kommentjére
2010. jún. 23. 0:57

gogogo! amúgy Luigi ennyire fázós, hogy sálat kell viseljen? ahogy néztem, a többség egy szál pólóban van, ő meg sálban tolja. :)

Evolution
Válasz Zoleee kommentjére
2010. jún. 23. 0:58

Hajrá minden magyarnak! Remélem reggel 2 FT-re, és jó pár Day3-ra ébredek!

Zehy
Válasz Zoleee kommentjére
2010. jún. 23. 0:58

Luigi emelt Co-ról, a nagyvak 3betelt, Luigi pedig 4bet allin ment és vitte a kasszát! ~340e

Zehy
Válasz matusow88 kommentjére
2010. jún. 23. 0:59

gogogo! amúgy Luigi ennyire fázós, hogy sálat kell viseljen? ahogy néztem, a többség egy szál pólóban van, ő meg sálban tolja. :)


1-2 ember van csak pólóban, mki pulcsiban ül, nagyon hideg van itt, fúj ránk a légkondi.

Zoleee
Válasz Zoleee kommentjére
2010. jún. 23. 1:01

Összeültetés volt 3 asztalra. Így Bélabácsi szuper asztala megszünt, azonban a 3 lehetséges asztal közül véleményünk szerint megint a legkönnyebbet fogta ki. Az asztalánál van legalább 3 játékos aki előtt szép stack van és nem igazán van otthon a mai pókervilágban.

Negatívum azonban, hogy Bélabácsi a balján ül két jó játékos.

Zehy
Válasz Zehy kommentjére
2010. jún. 23. 1:02

20 fő és még egy perc ebből a vakszintből. Köv. 8/16e.

dfecco23
Válasz Zoleee kommentjére
2010. jún. 23. 1:02

Béla versenye ebben a percben indult újra. Időközben a wsop blogba feltöltöttem pár képet is.

A szünetben pedig egy pár videó felvételt is sikerült készíteni, amit összevágok, mihelyst bejutottunk az FT-re. :)



Zolee!!

Jók a képek. Viszont lenne egy kérdésem. Ott nem tilos az asztalon az italok tárolása?! Ha jól látom Béla előtt is valami afféle van?!

Mackó
Válasz Evolution kommentjére
2010. jún. 23. 1:05

Zehy.
Egy részletes kifizetést nem tudsz véletlenül a Luigi versenyén?
20 főtől hogy fizet...
köszi