Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag gergo221 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 18.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Köszönjük a közvetítést

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 04.
    Hely
    Pered
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Koszonet

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    113

    Király

    gj srácok!

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 11.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Köszönjük

  5. #15
    Fanatikus tag darabka avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    417

    Alapbeállítás

    Köszi Zoleee és Zehy!
    Maximális respect az 550 óráért és a többiért!

  6. #16
    Tag oTBo avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Köszi a közvetítést, nagyon jó volt.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    227

    Alapbeállítás Ty

    Koszonet sracok a kitarto munkaert. Nem tulzas szerintem, ha azt mondom, hogy egy 5-10 fős stab munkajat hoztatok ketten. Minden elismeres erte, es persze a sracoknak akik jatszottak, es shippeltek az eredmenyeket!!

    Respect!

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 23.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Kösz a közvetítést, elsőosztályú volt a körülményekhez (video off) képest!
    Kérdés: szerintetek mennyire volt stantard a AKo 5betallin Korytól? Oké, hogy nem tehető a 4betes KK, AA-ra, Ax-re se nagyon, ettől kezdve flip, de ennyi akció után azért nem érdemesebb meggondolni, hogy kint van 2-3 outod és így már nem flip? Még egy kis fish duma: Ekkora kasszát két fölélapra? A Pokerstove-al biztos kihozható, hogy +EV, de ezzel mindig az a bajom, hogy ez a +EV nem tartalmazza a 'Main Event', 'A nagy átlag sokkal gyengébb hozzám képest, lesz még tisztább szituáció', 'nagyobb stackkel nagyobb agresszióból származó EV' változókat. Az AK online nuts, semmi kétség, de élőben túl van értékelve szerintem. Vélemény?
    Utoljára módosítva: SworE által: 2010. 07. 15. 11:18

  9. #19
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet SworE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz a közvetítést, elsőosztályú volt a körülményekhez (video off) képest!
    Kérdés: szerintetek mennyire volt stantard a AKo 5betallin Korytól? Oké, hogy nem tehető a 4betes KK, AA-ra, Ax-re se nagyon, ettől kezdve flip, de ennyi akció után azért nem érdemesebb meggondolni, hogy kint van 2-3 outod és így már nem flip? Még egy kis fish duma: Ekkora kasszát két fölélapra? A Pokerstove-al biztos kihozható, hogy +EV, de ezzel mindig az a bajom, hogy ez a +EV nem tartalmazza a 'Main Event', 'A nagy átlag sokkal gyengébb hozzám képest, lesz még tisztább szituáció', 'nagyobb stackkel nagyobb agresszióból származó EV' változókat. Az AK online nuts, semmi kétség, de élőben túl van értékelve szerintem. Vélemény?
    a mai agresszív játékban minden lehetőséget meg kell ragadni a stacképítésre, és ahogy olvastam Kory imidzséhez képest ez az AK übernuts, most nem jött be ... ott van Bélabácsi Monte Carloi esete, AK vs QQ, tudta h flip, de "győzelemre megyünk, nem becsorgásra", bár az már FT volt de hasonló szitu ...

    Amugy grat a színvonalas közvetítéshez Zoleee és Zehy, jó utat hazafelé!

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 23.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Igen, de az én gondolatmenetem valahol kikezdi a +EV-s move-ok jogosultságát szélsőséges esetekben, mert néha ahogy mi számoljuk a +EV-t, abba sok változó nincs benne. Ez olyasmi, mint az ICM, tudok példát mondani arra, amikor egyszerűen szembe kell menni vele, mert az ICM-modell se kalkulál mindent. Csak inkább érdekességnek vetettem fel, egyszerűbben gondolkozva persze hogy nem dobunk el AK-t.
    Mindezeken túl: nagyon gratulálok minden WSOP-snak, a két karkötős hely abszolút nuts (gondoljatok bele: 20 FT vagy 2 karkötő?!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •