Póker Fórum Archívum > WSOP 2011 > lyzardos non-holdem WSOP csomagból eladó %-ok

lyzardos
2011. jún. 13. 11:35

lyzardos non-holdem WSOP csomagból eladó %-ok

Sziasztok

WSOP újoncként szeretnék magamból eladni százalékot. Online 99%-ban versenyeket játszok, szinte minden fajtából, kétlaposat, négylaposat, többlaposat. Most mégis a holdem versenyeket kikerülve, omaha és kevert játékokat tervezek játszani, több okból is. Először is az omaha játékok a kedvenceim, ezekben a játékokban vagyok a legmagabiztosabb, és ezekkel foglalkoztam is a legtöbbet. Másrészt a játék jelleméből fakadóan hosszútávon sokkal nagyobb ROI% és ITM% érhető el. PCA-n volt alkalmam beszélgetni O8 regulárokkal és egyöntetűen mondták, hogy a WSOP legsoftabb mezőnyei az O8 versenyeken vannak.

Referenciák:
LYZARDOS Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
LYZARDOS Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
lyzardos - Attila K - Poker Player
Attila Kövesi: Hendon Mob Poker Database

A legnagyobb verseny nyereményem pot limit omahából származik, egy FTOPS 2. hely formájában, játszottam már SCOOP PLO8 döntő asztalon, de sikerült már győznöm a három legnagyobb oldal (PS, FTP, UB) heti rendszerességű pot limit omaha high/low versenyén. Másfél éves élőversenyes pályám során összesen körülbelül 20 versenyen vettem részt. Ezek -a PCA side eventeken kívül- kivétel nélkül holdem versenyek voltak, főként nagy sorozatok main eventjei, amiken borzalmasan futottam. Összesen két élő omaha tornát játszottam, amiből az egyiket sikerült megnyernem. A versenyekből némi (~1,2093) markuppal adok el, mivel szívesen szüttyögök az adminisztrációval, negyed százalékot is lehet venni belőlem.

A versenyek 60%-át szeretném eladni:
Wed 22 - Fri 24 Jun at 5.00 pm - $ 2,500 Pot Limit Hold'em/Omaha
Fri 24 - Sun 26 Jun at 5.00 pm - $ 10,000 Pot Limit Omaha Championship
Mon 27 - Wed 29 Jun at 5.00 pm - $ 2,500 Omaha/Seven Card Stud Hi/Lo
Thu 30 Jun - Sat 2 Jul at 12.00 pm - $ 1,500 Pot Limit Omaha Hi/Lo
Tue 5 - Thu 7 Jul at 5.00 pm - $ 5,000 Pot Limit Omaha Hi/Lo

szumma: 21500$ * 1,2093 = 26000$

0.25% = $65
0.5% = $130
1% = $260
5% = $1300
10% = $2600

Preferált fizetési módok sorrendben:
- Személyesen Las Vegasban
- Neteller
- PS/FTP (gyíkocska+Vác)

Nem garantálom, hogy minden versenyt biztosan lejátszok, de jó eséllyel azért így lesz, ha valami kimaradna, visszaküldöm a buy-int markuppal együtt. Az egyéb költségeket én állom. A versenyről folyamatosan beszámolok itt, illetve twitteren (twitter.com/lyzardos).

Köszi a bizalmat.
lyzardos

fairlane12
Válasz lyzardos kommentjére
2011. jún. 13. 12:16

no holdem

Hali!
Vennék 0,25%,a ftp-röl utalnék.
Milyen névre menjen a pénz?

redoubtable
Válasz fairlane12 kommentjére
2011. jún. 13. 12:46

Hali!
Vennék 0,25%,a ftp-röl utalnék.
Milyen névre menjen a pénz?


lyzardos

ggabor1976
Válasz redoubtable kommentjére
2011. jún. 13. 13:02

0.25%-ra én is jó vagyok, PS-en tudom küldeni (vagy MoneyBookers, de azt nem soroltad), mondjuk holnap estig. Feltehetően helyes a hozzáállásod Vegashoz, szóval hajrá!

fairlane12
Válasz redoubtable kommentjére
2011. jún. 13. 13:28

lyzardos

Ment a pénz,GL!

kisgali
Válasz fairlane12 kommentjére
2011. jún. 13. 13:48

szia 3%ot veszek, ftp-n küldöm kisgali nickröl.

lyzardos
Válasz ggabor1976 kommentjére
2011. jún. 13. 17:09

0.25%-ra én is jó vagyok, PS-en tudom küldeni (vagy MoneyBookers, de azt nem soroltad), mondjuk holnap estig. Feltehetően helyes a hozzáállásod Vegashoz, szóval hajrá!


Végső soron MB-re is lehet, azt csak azért nem soroltam, mert nem használtam már 2 éve, igény esetén PM-ben elküldöm az e-mail címem.

A többi pénz megjött, köszi.

fairlane12
Válasz fairlane12 kommentjére
2011. jún. 13. 20:20

Ment a pénz,GL!

laladm névröl utaltam.

ggabor1976
Válasz lyzardos kommentjére
2011. jún. 14. 3:38

Végső soron MB-re is lehet, azt csak azért nem soroltam, mert nem használtam már 2 éve, igény esetén PM-ben elküldöm az e-mail címem.

A többi pénz megjött, köszi.


Mindjárt megy PS-en, ezért ne fáradj külön. Elvileg ott is kell már legyen.

lyzardos
Válasz ggabor1976 kommentjére
2011. jún. 14. 11:53

Időközben kaptam egy olyan ajánlatot, ami egy picit felborította az egészet, de kénytelen leszek elfogadni. Ez azt jelenti, hogy kikerül a 10k-s PLO és a helyére fog menni egy kisebb verseny valószínűleg az 1,5k-s NLHE és eszerint fognak változni a %-ok is. Egyébként ezzel a befektetők is jobban járnak, mert a 10k-s PLO-nak nagyon erős mezőnye van. Többen már ne jelentkezzenek, mert a maradékra lesz így vevő. Nemsokára postolom, hogy mik az új %-ok.

@ggabor1976: Megérkezett, köszi.