Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
  1. #31
    Újonc lyzardos avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    1 óra múlva megkezdem az utolsó versenyemet az 5k$-os PLO8 eventet. Az előző két versenyről nem írtam. A FL mix versenyen a 14. vakszint körül estem ki, nem igazán jöttek a lapok, és limites játékokban nem nagyon van tér a blöffre, a mezőny sem volt olyan kellemes, mint azt előzőleg gondoltam. A pot limites o8 versenyen játszottam életem leggyengébb élő asztalát, viszont a struktúra túl gyors volt a normális játékhoz, egy ideig jól is ment, ss-ként tripláztam, de a későbbi preallineket nem tudtam sajnos hozni, általában jól tettem, de legtöbbszöt csak fél vagy negyed potra volt jó. Volt egy hand ahol 6 limpelőre potraiseltem aa64(ds)-gyel, majd 5-way potban kellett check/foldolnom potnyi pénzzel k9j flopon. A mai versenyt illetően igen bizakodott vagyok, ez a verseny, ami hozzám a legjobban illik, 300 alatti indulószámmal, jó struktúrával, és várhatóan kellemes mezőnnyel. Ma reggel átnéztem jópár handet, úgy érzem, jó formában is vagyok.

  2. #32
    Újonc lyzardos avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    A legmélyebb versenyen a leggyorsabb kiesés, még a vacsoraszünetet sem sikerült megélni... 15k kezdőzsetonból 17k lett a harmadik szint közepére, ahol is 75/150-en pre emeltem 400-ig ah2h48-cal ezt dobások után a button 1100-ig 3betelte amit természetesen megadtam. 3h5hqc flopon sikerült betetetnem vele, aminek nagyon örültem, mert elég aggro volt, több, mint a pakli fele játszik nekem, ebből 11 lappal scoopolok. Viszont sikerült a range-e tetejét mutatnia: aa23 fd nélkül. Mivel nálam volt a nut fd, nem nagyon van nálam jobb lap, egy a2qq ellen is még flipet játszunk, aa23 ellen meg 60/40-et. Ennek ellenére az osztó qt-et borított, ami eléggé elkeserített. Ezzel buktam egy 180 bb-s potot, a maradék 20bb-ből még tudtam splitelni 2nd nut flushel és nut low-val nut flush ellen, majd az új vakszinten 15bb-t jelentő stackem betettem kk67-tel aaxx és ak2x ellen csak, de nem jött az out. Borzasztó csalódott vagyok, főleg amiatt, hogy semmit nem tehettem a handben, hatalmas cooler volt. Ez a pár versenyen át tartó sikertelenség is eléggé megviselt, el sem tudom képzelni, mit érezhetnek a Ricsi féle élő profik akiknek több éven át tartó sikertelenségi sorozattal is szembe kell nézniük. Ehhez még hozzájön, hogy a legtöbben FTP-n küldtétek a pénzt, amivel én csak bukhatok, meg volt is bőven a számlán, aminek nagyon nem örülnék, ha búcsút kéne mondanom. Holnap elkezdem a pénz visszaosztását, aki FTP-n küldte, annak PS-en tudom a legegyszerűbben átküldeni. Írjon akinek van bármiféle ellenvetése.

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Köszi a beszámolót - valóban masszív cooler, ezekkel nincs mit tenni. Én jóval alacsonyabb szinten játszom, de ott is érzem, milyen kegyetlen játék a PLO8...

  4. #34
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Boldogtalan

    Idézet ggabor1976 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a beszámolót - valóban masszív cooler, ezekkel nincs mit tenni. Én jóval alacsonyabb szinten játszom, de ott is érzem, milyen kegyetlen játék a PLO8...
    Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz.............
    De ahogy Ferguson mondja mindig van egy következö leosztás........
    Fel a fejjel!

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    bocsi hogy csak most írok, de két hét offline életet éltem, én ftp-n küldtem a pénzt, jó lesz a ha starson utalod a részem! köszi!

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Helló, PS-en ment és jó is lesz ott - egy hete írtad hogy másnap kezded küldeni, de én még nem kaptam meg.

  7. #37
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    Nekem is jó a Ps de ha addigra megoldodik a FTP ügy akkor jó lesz oda is.

  8. #38
    Újonc lyzardos avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Hülyeség volt azt mondanom, hogy küldöm a pénzeket, amíg nem érkeztem haza, ez nem rég meg is történt, és most kezdtem el transzferelni. Elsősorban azoknak küldtem ma vissza akik ps-en küldték, az ftp-sekkel még várnék hó végéig, hátha addig rendeződik az ottani helyzet, ráadásul a transfer limitem is elég alacsony, nem férne bele egyszerre mindenki. Számoljátok át ti is, az összeg amit nyertem 6272$.

  9. #39
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Megjött, köszi!

  10. #40
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    A fél százalékom 31 $ ha jól számoltam.Mindegy hova küldöd Ps vagy Ftp( a ps-n is laladm névre küld).
    Good Luck!

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •