Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Grat srácok...azért jó lett volna egy magyar HU de így is szép volt!

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Azért én tudnék örülni, 110k-nak úgy, hogy lehetett volna az 64-k is, amikor A,5-el idegből all-int ment Kq suited ellen..

    Reális esélye nem volt volt még a Ft-re sem, mert már az utolsó 100-nál is 4,2 milla körül mozgott az avs a top 10 környékén Pepe meg 1 milla körül mozgott.


    Szép volt így is.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    @Bigdaddy,

    ezzel azért nem értek egyet, két duplázás, és máris olyan szituban vagy, hogy bármi megtörténhet. Tudtommal Lindgren is végig shortie volt, és most meg 2 millás stackje van 25/50K-s vakoknál. Nyilván annak nagyobb a jelenlegi esélye akinek nagyobb a stackje, mivel várhat jobb lapokra, de az avg stack/aktuális stackünkből én ilyet nem mernék állítani.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 05. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Szép volt, fiúk!
    Én mostantól Tri Huynh-nek drukkolok (még akkor kedveltem meg, amikor Koroknai Andris ellen játszott a WPT FT-n), na meg persze érdekes lenne látni a Sands-Moutinho párost az FT-n.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet BIGDADY eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért én tudnék örülni, 110k-nak úgy, hogy lehetett volna az 64-k is, amikor A,5-el idegből all-int ment Kq suited ellen..

    Reális esélye nem volt volt még a Ft-re sem, mert már az utolsó 100-nál is 4,2 milla körül mozgott az avs a top 10 környékén Pepe meg 1 milla körül mozgott.


    Szép volt így is.
    Mi ez a beszólás hogy idegből all-in ment A5-el llllooolllll tízen pár vakot open pusholt hátulról, totál +EV...az meg a másik hogy aki játszott sok tornát meg sit and go-t az pontosan tudja hogy pár nagy vakos stackről is simán vissza lehet jönni, az ember nyer egy flipet aztán kap pár jó lapot és már simán átlag fölött van, persze nem a realitás, de 20bbről bármi lehet még.

  6. #16
    Lelkes újonc diamond avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 28.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    A5 idegbol, mi? Vicces vagy. Egyebkent meg 100-nal kicsivel volt 2M folott az atlag, de mivel ez egy nagyon deep torna az atlag alatti stackbol is van tered sokmindenre.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    diamond!


    Én a top 10 avs-re írta a 4,2 millát nem az egész mezőnyre. Miért lennék vicces?
    Azért mert, nem szakkifejezéssel írom le, hogy betolja valaki az A,5-el short stackként?,

  8. #18
    Újonc JoeJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Arra gondolt, hogy az "idegből" elég negatív hangvéleményű szó, pepe pedig nem hiszem, hogy "idegből" játszana ennyi torna után.

    Írhattad volna normálisan is

  9. #19
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagy grat a fiúknak!

    részletkérdés, de egyébként phil collins volt az első akinek 10M feletti stackje volt. nagyon meggyőzően játszott sztem. online neki milyen eredményei vannak?
    USCphildo - Phil Collins - Poker Player

  10. #20
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Grat a fiúknak!

    Szép munka volt ez így is de legközelebb szerintem már ott leszünk az FT-n!

    GL!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •