Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (86) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WSOP 2011 live stream


  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Negreanu, Junglen, Kelopuro a tv-és asztalon. Mondjuk ma már nem sok van hátra a napból... :-(
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Negreanu LOL!

    Eddig se volt túl jó véleményem a játékáról, de a 45 off parti után még annyira sincs.

    Itt a parti:

    Negreanu Loses Big Chunk


    From under-the-gun, Daniel Negreanu raised to 6,800. Adam Junglen, Max Heinzelmann, and Sami Kelopuro all made the call. The four players saw the flop come . Negreanu continued out by betting 18,700 and Junglen and Heinzelmann got out of the way rather quickly.
    When the action came upon Kelopuro, he pushed out a raise, making it 51,500. Negreanu quickly flat called and the turn came . Negreanu checked and Kelopuro went into the tank for about a minute and a half before pushing out a bet of 78,000. Once again Negreanu called and the river came . Negreanu checked again and Kelopuro announced that he was all in. Negreanu would have to make the choice for his tournament life and opted to fold his hand, awarding Kelopuro the pot.

    És most tessék figyelni, Negro-nál 45 off volt, Kelopuronál 44. Fél stackét elveszítette ilyen wpézéssel... Basszus 4 way potról beszélünk, mégis mit gondolt?
    Utoljára módosítva: Zoleee által: 2011. 07. 15. 07:39
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Negreanu LOL!

    Eddig se volt túl jó véleményem a játékáról, de a 45 off parti után még annyira sincs.
    nem 45s volt? én annak láttam, akkor turn-ön mondjuk már flushdraw-ja is volt meg lyuksora, persze ettől függetlenül én sem értettem mit csinált abban a partiban...

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem 45s volt? én annak láttam, akkor turn-ön mondjuk már flushdraw-ja is volt meg lyuksora, persze ettől függetlenül én sem értettem mit csinált abban a partiban...
    Én offnak láttam, de nem mernék megesküdni rá.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    4c5c-vel teljesen standard a megjátszása.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4c5c-vel teljesen standard a megjátszása.
    Kifejtenéd miért? Mert szerintem ez távol van a standardtól.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Na közben kiderült, hogy tényleg 4c5c volt. De még akkor sem értem miért kell oop megadni a reraiset a flopon.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  9. #9
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Jól látom, hogy nincs magyar név a chipcountba?
    Utoljára módosítva: AK0r051 által: 2011. 07. 15. 07:54
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  10. #10
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Nincs biza egysem már! Sajna!

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •