Póker Fórum Archívum > WSOP 2011 > WSOP 2011 ME 8. nap

Pokeradmin
2011. júl. 20. 8:59

WSOP 2011 ME 8. nap

Tovább a cikkre

Gy0ker
Válasz Pokeradmin kommentjére
2011. júl. 20. 12:48

Hewitt KQ-s megadása volt ám a move... Sajnáltam, hogy ilyet tett!!! Szerintem a germán Heinz lesz, aki kiesik elsőként: az igazi November9!

Erwin
Válasz Gy0ker kommentjére
2011. júl. 20. 16:37

Remélem meg nem a Heinz lesz az első kieső, ő legalább moveolgat és nem csak várja a nagy lapot, szerintem benba vagy az öreg fater huppan ki elsőnek.

FeketeS
Válasz Erwin kommentjére
2011. júl. 20. 18:16

Bounahra a leggyengébb láncszem szerintem. O'Dea megfontoltan, ügyesen játszik, sztem 2. vagy 3. lesz. Heinz az, aki moveolgat, ő vagy hamar kiesik, vagy HU-ol. Lamb a másik kérdőjel, mint 2 éve Phil Ivey, simán odaérhet, viszont Ivey-nak sem sikerült...
Gianetti, és Staszko 3. és 6. között lesz vhol, Collins viszont akár meg is nyerheti

Na persze ezek csak találgatások, de jelen pillanatban így gondolom :)

Gy0ker
Válasz FeketeS kommentjére
2011. júl. 20. 18:24

Azért ezeket a move-okat nem mondanám komoly dolognak... Ha nem volt előtte emelés akkor hátsó pozícióból 1.1 millióig emelt, ha visszaemeltek rá, akkor dobta. De mást NEM csinált... SEMMIT! Agresszívan rágta a német Turbo rágóját és dobálta az ante-t, úgy hogy az mások zsetonjait döntötte le.

Matt Coburn
Válasz Gy0ker kommentjére
2011. júl. 20. 18:52

Főversenyen nem volt tévés asztal? Nem akarom elhinni. Századrangú versenyeken is van. Csak mert lett volna kedvem benézegetni, hátha épp egy magyar játszik. Vagy egyátalán, hogy elkapjam a hangulatát.

Ha volt tévésasztal, ám az akadémia nem linkelte, akkor nagyon sok feketepontot nekik!

reirreT
Válasz Matt Coburn kommentjére
2011. júl. 20. 18:55

Főversenyen nem volt tévés asztal? Nem akarom elhinni. Századrangú versenyeken is van. Csak mert lett volna kedvem benézegetni, hátha épp egy magyar játszik. Vagy egyátalán, hogy elkapjam a hangulatát.

Ha volt tévésasztal, ám az akadémia nem linkelte, akkor nagyon sok feketepontot nekik!


WSOP 2011 főverseny - Élő videóközvetítés!

Erwin
Válasz Gy0ker kommentjére
2011. júl. 20. 19:36

Azért ezeket a move-okat nem mondanám komoly dolognak... Ha nem volt előtte emelés akkor hátsó pozícióból 1.1 millióig emelt, ha visszaemeltek rá, akkor dobta. De mást NEM csinált... SEMMIT! Agresszívan rágta a német Turbo rágóját és dobálta az ante-t, úgy hogy az mások zsetonjait döntötte le.


Te nézted a versenyt vagy csak simán nem bírod a gyereket vagy a németeket, mert azért nem csak CO meg Button openraisekkel operált, tolta a 3Beteket is, voltak 4Betei sőt még 3 barrel blöffje is A magassal szóval te nem tudom miről beszélsz...ő volt az egyik messze legaktívabb jól tolta.

Palesz76
Válasz Erwin kommentjére
2011. júl. 20. 21:40

Szerintem Lamb az afterpartyn megmérgezi az összes ellenfelét és magának is ad egy kisebb adagot, majd novemberben kiüli a versenyt!!
Ebbe csak az CSI Las wegas szolhat bele!
De tudjuk hogy az csak egy kitalácio!
Nekem az angol Potter utánzat szimpatikus de nem bánom ha a szomszédoktol nyerne valaki

FeketeS
Válasz Gy0ker kommentjére
2011. júl. 20. 22:52

Azért ezeket a move-okat nem mondanám komoly dolognak... Ha nem volt előtte emelés akkor hátsó pozícióból 1.1 millióig emelt, ha visszaemeltek rá, akkor dobta. De mást NEM csinált... SEMMIT! Agresszívan rágta a német Turbo rágóját és dobálta az ante-t, úgy hogy az mások zsetonjait döntötte le.


NEm csak ennyit csinált, sőt...
Plusz tegyük hozzá, hogy aki az ME-n 10-15 embernél mer egyáltalán blöffölni, vagy nem ABC pókert nyújtani, az már egy krva bátor ember.