Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WSOP 2011 ME 8. nap


  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Hely
    aaaa
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Hewitt KQ-s megadása volt ám a move... Sajnáltam, hogy ilyet tett!!! Szerintem a germán Heinz lesz, aki kiesik elsőként: az igazi November9!
    Ha a póker szerencsejáték lenne, néha én is nyernék...

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Remélem meg nem a Heinz lesz az első kieső, ő legalább moveolgat és nem csak várja a nagy lapot, szerintem benba vagy az öreg fater huppan ki elsőnek.

  4. #4
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Bounahra a leggyengébb láncszem szerintem. O'Dea megfontoltan, ügyesen játszik, sztem 2. vagy 3. lesz. Heinz az, aki moveolgat, ő vagy hamar kiesik, vagy HU-ol. Lamb a másik kérdőjel, mint 2 éve Phil Ivey, simán odaérhet, viszont Ivey-nak sem sikerült...
    Gianetti, és Staszko 3. és 6. között lesz vhol, Collins viszont akár meg is nyerheti

    Na persze ezek csak találgatások, de jelen pillanatban így gondolom

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Hely
    aaaa
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Azért ezeket a move-okat nem mondanám komoly dolognak... Ha nem volt előtte emelés akkor hátsó pozícióból 1.1 millióig emelt, ha visszaemeltek rá, akkor dobta. De mást NEM csinált... SEMMIT! Agresszívan rágta a német Turbo rágóját és dobálta az ante-t, úgy hogy az mások zsetonjait döntötte le.
    Ha a póker szerencsejáték lenne, néha én is nyernék...

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Főversenyen nem volt tévés asztal? Nem akarom elhinni. Századrangú versenyeken is van. Csak mert lett volna kedvem benézegetni, hátha épp egy magyar játszik. Vagy egyátalán, hogy elkapjam a hangulatát.

    Ha volt tévésasztal, ám az akadémia nem linkelte, akkor nagyon sok feketepontot nekik!
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #7
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Főversenyen nem volt tévés asztal? Nem akarom elhinni. Századrangú versenyeken is van. Csak mert lett volna kedvem benézegetni, hátha épp egy magyar játszik. Vagy egyátalán, hogy elkapjam a hangulatát.

    Ha volt tévésasztal, ám az akadémia nem linkelte, akkor nagyon sok feketepontot nekik!
    WSOP 2011 főverseny - Élő videóközvetítés!
    “I'd rather be lucky than good.”

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet Gy0ker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ezeket a move-okat nem mondanám komoly dolognak... Ha nem volt előtte emelés akkor hátsó pozícióból 1.1 millióig emelt, ha visszaemeltek rá, akkor dobta. De mást NEM csinált... SEMMIT! Agresszívan rágta a német Turbo rágóját és dobálta az ante-t, úgy hogy az mások zsetonjait döntötte le.
    Te nézted a versenyt vagy csak simán nem bírod a gyereket vagy a németeket, mert azért nem csak CO meg Button openraisekkel operált, tolta a 3Beteket is, voltak 4Betei sőt még 3 barrel blöffje is A magassal szóval te nem tudom miről beszélsz...ő volt az egyik messze legaktívabb jól tolta.

  9. #9
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Szerintem Lamb az afterpartyn megmérgezi az összes ellenfelét és magának is ad egy kisebb adagot, majd novemberben kiüli a versenyt!!
    Ebbe csak az CSI Las wegas szolhat bele!
    De tudjuk hogy az csak egy kitalácio!
    Nekem az angol Potter utánzat szimpatikus de nem bánom ha a szomszédoktol nyerne valaki

  10. #10
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet Gy0ker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ezeket a move-okat nem mondanám komoly dolognak... Ha nem volt előtte emelés akkor hátsó pozícióból 1.1 millióig emelt, ha visszaemeltek rá, akkor dobta. De mást NEM csinált... SEMMIT! Agresszívan rágta a német Turbo rágóját és dobálta az ante-t, úgy hogy az mások zsetonjait döntötte le.
    NEm csak ennyit csinált, sőt...
    Plusz tegyük hozzá, hogy aki az ME-n 10-15 embernél mer egyáltalán blöffölni, vagy nem ABC pókert nyújtani, az már egy krva bátor ember.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •