Póker Fórum Archívum > WSOP 2011 > WSOP ME FT közvetítés

MrChaotic
Válasz nbzmg kommentjére
2011. nov. 6. 23:55

o'dea sem nyeri meg, úgy fest.


Ilyen szar játékkal nem is baj. Two way bluff tele asztalnál AQo handdel, egy igen széles ranggel játszó ellenfél ellen, életveszélyes boardon.

Okos.

orias_donk
Válasz masikati kommentjére
2011. nov. 6. 23:56

hmm de hülye vagyok :D megálmodtam hogy heinz nyeri meg és meg is akartam tenni asszem 18szoros oddsa volt. én hülye meg elfelejtettem :(

differentborder
Válasz orias_donk kommentjére
2011. nov. 7. 0:00

hmm de hülye vagyok :D megálmodtam hogy heinz nyeri meg és meg is akartam tenni asszem 18szoros oddsa volt. én hülye meg elfelejtettem :(


elfelejtetted mert egy óriási donk vagy

orias_donk
Válasz differentborder kommentjére
2011. nov. 7. 0:02

elfelejtetted mert egy óriási donk vagy


tudom de azért kösz a megerösitést :))

Arsen
Válasz MrChaotic kommentjére
2011. nov. 7. 0:07

Ilyen szar játékkal nem is baj. Two way bluff tele asztalnál AQo handdel, egy igen széles ranggel játszó ellenfél ellen, életveszélyes boardon.

Okos.


ezt nem teljesen értem, ha széles a range, akkor nem sok mindent el kell dobnia, főleg hogy a stackje nagy részét kockáztatja (lényegében allin vagy fold szituban volt Heinz) ?

Kiváncsi vagyok mi a szitu ott a 99-JJ laptartománnyal.

czekmany89
Válasz Arsen kommentjére
2011. nov. 7. 0:46

Nektek is meghal a justin.tv-s link 1-2 percenként? mi miatt van ez? regisztrálnom kellene?

Szigi
Válasz czekmany89 kommentjére
2011. nov. 7. 0:48

Nektek is meghal a justin.tv-s link 1-2 percenként? mi miatt van ez? regisztrálnom kellene?


Igen, nekünk is meghal, de 10 másodpercenként.

...már csak 8an vannak!

differentborder
Válasz czekmany89 kommentjére
2011. nov. 7. 0:48

2011 World Series of Poker - Live Video Stream

Ez nálam működik egy ideje.

atisz
Válasz czekmany89 kommentjére
2011. nov. 7. 0:48

Nektek is meghal a justin.tv-s link 1-2 percenként? mi miatt van ez? regisztrálnom kellene?


inkább a 3000 néző miatt, 200.000x frissítve

drEamk3szy
Válasz Arsen kommentjére
2011. nov. 7. 0:49

ezt nem teljesen értem, ha széles a range, akkor nem sok mindent el kell dobnia, főleg hogy a stackje nagy részét kockáztatja (lényegében allin vagy fold szituban volt Heinz) ?

Kiváncsi vagyok mi a szitu ott a 99-JJ laptartománnyal.


Heinz egy igen jó online pro.
Az ő squezee call rangeben ilyen esetben nem lesznek kis ill közepes párok , ne keverd össze átlagos játékosokkal.
Ő soha nem fog megadni egy több mint 3szoros squezee-t (44.55,66,77,88,99,1010) szerű lapokkal , ( főleg hogy O'dea nem 3betelt/ squezeelt eddig + mögötte ott volt még Bemba .

Ő nem fog setmining-olni a stackje 1/6-áért ( ez nem az a szint )..
Én itt JJ+ a ranget adtam neki , de inkább QQ+.

Kérdésedre , hogy JJ-vel mit csinált volna ezen a turnon , sztem fold.
Nehéz döntés volt nagyon , ugyanis O'dea nagyon jó játékos.
Zavaró volt a 2barrel betsizing-jai is , ami arra engedett következtetni hogy O'dea be akarja stackelni magát és a turnon már nem fog dobni.. ( de dobott :) )