Póker Fórum Archívum > WSOP 2011 > WSOP ME FT közvetítés

Arsen
Válasz drEamk3szy kommentjére
2011. nov. 7. 0:57

félreértesz, én egyáltalán nem értékeltem Heinz-et alul, sőt. Csak próbáltam megmagyarázni O'Dea line-ját. Amikor pre szinte rögtön callozott, nekem is az jutott először eszembe, hogy nagy lapot slowplayel (Lamb itt nem nagyon fog sztem utána még overcallozni, de megadja neki az esélyt hátha csinál egy move-ot).

Azért itt gondolom valóban a QQ sem snapcall, mivel O'dea elég hitelesen adta elő a QQ+ range-t.

Érdekes, hogy a közvetitő riporterek slowplayelt monstereket teljesen kivették a kezéből, pedig sztem ilyenkor azok elég nagy részét képezhetik a range-nek.

redoubtable
Válasz drEamk3szy kommentjére
2011. nov. 7. 0:57

nekem egy ideje hibátlan a WSOP oldalán.

Szigi
Válasz differentborder kommentjére
2011. nov. 7. 1:07

2011 World Series of Poker - Live Video Stream

Ez nálam működik egy ideje.


Oh, Thanks! De ez is akadozik...

differentborder
Válasz Szigi kommentjére
2011. nov. 7. 1:08

Oh, Thanks! De ez is akadozik...


Nálam tökéletes már egy fél órája legalább.

drEamk3szy
Válasz Arsen kommentjére
2011. nov. 7. 1:09

félreértesz, én egyáltalán nem értékeltem Heinz-et alul, sőt. Csak próbáltam megmagyarázni O'Dea line-ját. Amikor pre szinte rögtön callozott, nekem is az jutott először eszembe, hogy nagy lapot slowplayel (Lamb itt nem nagyon fog sztem utána még overcallozni, de megadja neki az esélyt hátha csinál egy move-ot).

Azért itt gondolom valóban a QQ sem snapcall, mivel O'dea elég hitelesen adta elő a QQ+ range-t.


ez már egy más leveling sztem..

pont amiért ennyire feltünően probálta O'dea azt a látszatot kelteni hogy ebben a partiban staceklődni akar Heinz ( viszonylag erős range ellen ).. pontosan emiatt a túl szájbarágós 2barrel betsizingok miatt jöhetett egy sugallatt MastaP fejében .. hogy csak egy air-rel van dolga..
Szó mi szó, ezt leszámítva is nagyon bátor, ám de szép read volt tőle!

drEamk3szy
Válasz Arsen kommentjére
2011. nov. 7. 1:11


Érdekes, hogy a közvetitő riporterek slowplayelt monstereket teljesen kivették a kezéből, pedig sztem ilyenkor azok elég nagy részét képezhetik a range-nek.

+1 a roppant okos vanessa még 99et, KQo-t .. Esfandiari még KJo-t is adott a rangébe.
ők még a : ,,nézzük meg a floppot " világban élnek :)

Vzsolt
Válasz drEamk3szy kommentjére
2011. nov. 7. 1:24

Phil Collins limped in from under the gun. Eoghan O'Dea checked his option in the big blind after action folded to him and the flop came down . O'Dea checked and Collins bet 900,000. O'Dea folded.

Collins openlimp.Egy wsop ft-n azért ez elég lol.

drEamk3szy
Válasz Vzsolt kommentjére
2011. nov. 7. 1:29

Phil Collins limped in from under the gun. Eoghan O'Dea checked his option in the big blind after action folded to him and the flop came down . O'Dea checked and Collins bet 900,000. O'Dea folded.

Collins openlimp.Egy wsop ft-n azért ez elég lol.


Lehet ,hogy Hellmuth könyvéből tanulta anno az alapokat ..

redoubtable
Válasz drEamk3szy kommentjére
2011. nov. 7. 1:33

Remélem levágja valaki a németet.

masikati
Válasz redoubtable kommentjére
2011. nov. 7. 1:35

Durva leosztás volt.