Póker Fórum Archívum > WSOP 2011 > WSOP ME FT közvetítés

Holdenper
Válasz MrChaotic kommentjére
2011. nov. 7. 1:57

Bounhara lánya hoooooooooooooooot:D

ivan41
Válasz Holdenper kommentjére
2011. nov. 7. 2:04

Badih Bounahra-t sajnálom. Én nem toltam volna rá A5o-val, ha megadják nagy valőszínűség szerint 30-70-et játszik.

redoubtable
Válasz ivan41 kommentjére
2011. nov. 7. 2:09

Badih Bounahra-t sajnálom. Én nem toltam volna rá A5o-val, ha megadják nagy valőszínűség szerint 30-70-et játszik.


én se toltam volna be. 100% hogy call lesz. Ott már nem foldol senki.

MrChaotic
Válasz ivan41 kommentjére
2011. nov. 7. 2:11

Bazzzzzzd meg!

Ismét remek játékot láttunk Collinstól...

Holdenper
Válasz ivan41 kommentjére
2011. nov. 7. 2:15

Badih Bounahra-t sajnálom. Én nem toltam volna rá A5o-val, ha megadják nagy valőszínűség szerint 30-70-et játszik.


Mindennel callolnak ott ellene,szerintem 35-40% körül lehet az A5 (mondjuk nem tudom mennyire széles a PFR range, de én minden broadway-t belepakoltam...ha van benne néhány SC is, akkor szerintem van 40%-a).

Szegény Lamb...jó lett volna behúzni ezt a 70-30-at

orias_donk
Válasz Holdenper kommentjére
2011. nov. 7. 2:15

heinzet se értem. elöbb clként J10sel gombról limp. lol

orias_donk
Válasz Holdenper kommentjére
2011. nov. 7. 2:23

és akkor collins elkövette a 100. openlimpjét is az ft-n ezuttal JJvel. tapsoljuk meg wpwp

Erwin
Válasz orias_donk kommentjére
2011. nov. 7. 2:31

és akkor collins elkövette a 100. openlimpjét is az ft-n ezuttal JJvel. tapsoljuk meg wpwp

Heinz ellen nem fog működni ez a limpelősdi, meg Lamb és Odea is rátologathatják könnyen, nem is értem mért jó ez neki.

Holdenper
Válasz orias_donk kommentjére
2011. nov. 7. 2:33

AJo vs T8s bvb handnél Heinz mi a fenéért nem betelte a turnt? 8x, Jx-től valuet nyer, draw-k ellen meg protection...és lehet, hogy CR shippeli Collins valami draw-val a turnt, akkor pedig EZ call, és elég szép favoritként teheti be...nem hiszem, hogy annyi overpair, 2pár meg set lenne a rangében, hogy attól kelljen félnie...
És monsterrel szerintem betelne turnön is, mivel gyakrabban fog Heinz check behindolni, mint belebetelni draw-val, illetve Jx, 8x, pockettel pot controllozni. Egy jobb Jx ellen szerintem van ilyen boardokon 3 utca value az overpair+ban (bár lehet csak sok fishsel játszom, aztán azért gondolom:D)

redoubtable
Válasz Holdenper kommentjére
2011. nov. 7. 2:37

most már tényleg undorító ez a collins féle limpelgetés. Ki is kapom a listámról. lamb vs giannetti HU ot akarok!