Póker Fórum Archívum > WSOP 2011 > Pius Heinz a WSOP Main Event bajnok

Pokeradmin
2011. nov. 9. 9:58

Pius Heinz a WSOP Main Event bajnok

Tovább a cikkre

gergo221
Válasz Pokeradmin kommentjére
2011. nov. 9. 11:54

Nem tudom a statisztikák mit mutatnak de szerintem jól el van cseszve ezzel a novemberi döntővel az egész főverseny...

QQ-Gigolo-7
Válasz gergo221 kommentjére
2011. nov. 9. 12:42

Ti is üresnek érzitek?? :D
Nem tudom, valahogy engem az egész WSOP ME hidegen hagyott, nem tudom miért, az FT-n nem volt kinek drukkolni, talán Lamb, de nem tudom, valahogy ez az év nem volt az igazi....
Taláááán az volt a baj, hogy nem nyertünk karkötőt, és ezért lesüllyedt a morál:D
Iteo hatalmas grat!

Árpi840604
Válasz QQ-Gigolo-7 kommentjére
2011. nov. 9. 12:48

Ben! nem olvasod a fórumhozzászólásaimat??

Hányszor kell még elmondanom hogy a KJ a világ legrosszabb lapja??? :D

Sergei73
Válasz Árpi840604 kommentjére
2011. nov. 9. 13:28

Egyetértek QQ-val. Üresnek érzem, régebben mindig lelkes voltam. Most már tök nem érdekelt az egész. Persze lehet, hogy én is változtam! :)

Galambos Tarzan
Válasz Sergei73 kommentjére
2011. nov. 9. 13:52

Nem volt egy rövid HU, egyszer egy kicsit bele is aludtam :D Nekem tetszett az egész. Gianettitől többet vártam volna, és Heinz vs. Lamb HU -t vártam a végére. Staszko "kiülte" magának a HU-t, mert alig volt akciója az FT -n, a többiek kiejtették egymást. Három handed kiejette Lambot, utána viszont Heinz ellen nem bírt HU -ban, egyszerűen a német srácnak fölénye volt. Mondjuk az is igaz, ha Lamb Collins ellen nem kapja be azt a hatalmas coolert, mikor JQo -val pusholt 15BB -t Collins, AQs -el adta Lamb, majd J -vel egylapos színe lett Collinsnak, akkor teljesen más a végeredmény. Ott látszott is rajta, hogy megtört kicsit, aztán bekapta a KJo vs 77 handet :( A közvetítés minősége nagyon jó volt.

benczy
Válasz Galambos Tarzan kommentjére
2011. nov. 9. 14:03

Nekem tetszett! Nagyon jó volt! S Heinznek is örülök! Ennyi. Jövőre majd magamnak szurkolok!

daPEPEhu
Válasz benczy kommentjére
2011. nov. 9. 14:13

Valahol van összefoglaló vagy ilyesmi?

Holdenper
Válasz daPEPEhu kommentjére
2011. nov. 9. 17:02

GT: Bár én is Lamb-Heinz HU-t vártam, meg Lambnak drukkoltam, de azért nem arról szólt ez a Main event, hogy mennyire szerencsétlen a srác:) Ok, bukott egy 70%-ot, meg egy flipet, de mákolt néhányat ő is.

Nem láttam a HU-t élőben, de a leírás alapján nem vagyok annyira oda...szerintem Lamb-Heinz HU több izgalmat, meg agressziót hozott volna.

Szerintem sem volt az igazi WSOP. Az ME-n deepen+FT-re jutott néhány érdekesebb arc, de sok volt a kiábrándító játék, és azon kívül, hogy Heinz megnyomta CL-ként mint állat, nem volt semmi túl izgalmas.
Talán ha deepebbek lettek volna, érdekesebbre sikeredett volna az FT

Galambos Tarzan
Válasz daPEPEhu kommentjére
2011. nov. 9. 17:33

Kb.100BB effektív kezdték a HU -t így is. És játszottak vagy 3 órát, akkor hová még deepebb stackek egy MTT finalben, amit így is napok óta játszanak?