Póker Fórum Archívum > WSOP 2011 > WSOP Main Event adók

ZoliHUN
Válasz dr.drogba kommentjére
2011. nov. 12. 12:42

Van 1pár kompotens magyar akik már odaértek,de erröl nagy csönd van(érthetöen)

egyik se hozta haza a nyereményét ;) engem az érdekelne ha hazahozom akkor mennyit kéne adóznom!?

dr.drogba
Válasz ZoliHUN kommentjére
2011. nov. 12. 13:35

egyik se hozta haza a nyereményét ;) engem az érdekelne ha hazahozom akkor mennyit kéne adóznom!?

Ne viccelj.
Mi az,hogy nem hozta haza?Kinnt él mindegyik Amerikába vagy mi a szösz?

Ballage87
Válasz WARETRAPS kommentjére
2011. nov. 12. 14:35

azért ez kicsit vicces
oké valamilyen állampolgár vagyok, fizetek adót minden után ez mind nem elég! nyerek 4 millió dollárt, és akkor a felét oda kell adnom állam bácsinak, mert hujj de jó hogy hogy ott élhetek, mi a fasz közük van hozzá komolyan? felidegesít az ilyen
nem azt mondom hogy a fele is nem rohadt sok pénz, de ez már vérlázitó
fognám azt elhúznék valami olyan helyre ahol nincs kiadatás, azt dugják fel maguknak az adójukat

ihaveadream
Válasz Ballage87 kommentjére
2011. nov. 12. 14:59

azért ez kicsit vicces
oké valamilyen állampolgár vagyok, fizetek adót minden után ez mind nem elég! nyerek 4 millió dollárt, és akkor a felét oda kell adnom állam bácsinak, mert hujj de jó hogy hogy ott élhetek, mi a fasz közük van hozzá komolyan? felidegesít az ilyen
nem azt mondom hogy a fele is nem rohadt sok pénz, de ez már vérlázitó
fognám azt elhúznék valami olyan helyre ahol nincs kiadatás, azt dugják fel maguknak az adójukat

Hát engem nagyon nem zavarna, ha 4 milliónak oda kéne adnom a felét az államnak. Ennyi erővel az összes vállalkozás *****na az adózásra. Odaadok 2-őt, cserébe békénhagynak és okos gazdálkodással a 2 millió dollárral egész életemben elvagyok. (befektetés, ingatlan, de akár még a banki 7%-os kamattal is):D

AA_Buddha
Válasz ihaveadream kommentjére
2011. nov. 12. 15:04

Én a helyében minél előbb azt a sok papírdarabot valami értékállóba tenném! Mondjuk aranyrudakba! Mert ha nemsokára borul a világgazdaság és kiderül, hogy nincs a dollár mögött semmi fedezet, na akkor sepregetheti a zöldhasúakat...

ihaveadream
Válasz AA_Buddha kommentjére
2011. nov. 12. 15:07

Én a helyében minél előbb azt a sok papírdarabot valami értékállóba tenném! Mondjuk aranyrudakba! Mert ha nemsokára borul a világgazdaság és kiderül, hogy nincs a dollár mögött semmi fedezet, na akkor sepregetheti a zöldhasúakat...

Szerintem az arany sem fog sokat érni. Mármint globálisan igen, de abból te nem veszel kenyeret az fix. Az meg hogy a zöldhasú mögött nincs fedezet, sok-sok éve egyértelmű.

Zoleee
Válasz Holdenper kommentjére
2011. nov. 12. 16:14

Minden offtopic hozzászólást töröltem. A topicot egy ideig lezárom.

"ihaveadream" Téged pedig utoljára szólítottam fel, hogy ne kezdj ilyen témákat forszírozni. Gyakorlatilag Te egyedül nem érted meg, hogy nem erre a fórumra tartozik a politizálás. Minden ilyen témának Te vagy a motorja.

Kérlek olvasd át mégegyszer a fórumszabályzatot és tartsd magad hozzá!

Sogron22
Válasz Zoleee kommentjére
2011. nov. 14. 16:16

Kaló Dénes nyilatkozta évekkel ezelőtt, h a szerinte adómentes a kinn nyert pénz (amikor 2.lett M.Carloban)...
elvileg, mivel kettős adóztatás elkerülő szerződések vannak kötve az országok nagy többségével és az itthoni adótörvényben a kaszinó nyeremény adómentes...
Úgy lehet, hogy átutalják a pénzt, adnak egy igazolást az összegről, mivel általában kaszinókban rendezik ezeket a versenyeket, az kaszinó nyereménynek minősül és itthon bevallod....

De ezt csak én gondolom, kéretik egy szakember véleménye is!!!!

Akár Zolee-ék is megkérdezhetnék, hivatalosan, és akkor eltűnne ez a misztikus köd a kifizetésekről és mégse turkáltunk senki zsebébe.....

rockett
Válasz Sogron22 kommentjére
2011. nov. 14. 16:19

Kaló Dénes nyilatkozta évekkel ezelőtt, h a szerinte adómentes a kinn nyert pénz (amikor 2.lett M.Carloban)...
elvileg, mivel kettős adóztatás elkerülő szerződések vannak kötve az országok nagy többségével és az itthoni adótörvényben a kaszinó nyeremény adómentes...
Úgy lehet, hogy átutalják a pénzt, adnak egy igazolást az összegről, mivel általában kaszinókban rendezik ezeket a versenyeket, az kaszinó nyereménynek minősül és itthon bevallod....

De ezt csak én gondolom, kéretik egy szakember véleménye is!!!!

Akár Zolee-ék is megkérdezhetnék, hivatalosan, és akkor eltűnne ez a misztikus köd a kifizetésekről és mégse turkáltunk senki zsebébe.....


Giga +1! Egyre inkább járok ki külföldre játszani, ezért érdekelne a dolog, hogy mi az igazság...

RegGeri
Válasz ZoliHUN kommentjére
2011. nov. 17. 13:14


egyik se hozta haza a nyereményét ;)


És azt hogy csinálták, esetleg elásták a pénzt a sivatagban? :p