Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
  1. #11
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van 1pár kompotens magyar akik már odaértek,de erröl nagy csönd van(érthetöen)
    egyik se hozta haza a nyereményét engem az érdekelne ha hazahozom akkor mennyit kéne adóznom!?

  2. #12
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyik se hozta haza a nyereményét engem az érdekelne ha hazahozom akkor mennyit kéne adóznom!?
    Ne viccelj.
    Mi az,hogy nem hozta haza?Kinnt él mindegyik Amerikába vagy mi a szösz?

  3. #13
    Lelkes újonc Ballage87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 22.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    azért ez kicsit vicces
    oké valamilyen állampolgár vagyok, fizetek adót minden után ez mind nem elég! nyerek 4 millió dollárt, és akkor a felét oda kell adnom állam bácsinak, mert hujj de jó hogy hogy ott élhetek, mi a **** közük van hozzá komolyan? felidegesít az ilyen
    nem azt mondom hogy a fele is nem rohadt sok pénz, de ez már vérlázitó
    fognám azt elhúznék valami olyan helyre ahol nincs kiadatás, azt dugják fel maguknak az adójukat
    minden alkalommal, mikor eldobsz flop előtt egy 9es párt, Isten megöl egy kiscicát

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Ballage87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért ez kicsit vicces
    oké valamilyen állampolgár vagyok, fizetek adót minden után ez mind nem elég! nyerek 4 millió dollárt, és akkor a felét oda kell adnom állam bácsinak, mert hujj de jó hogy hogy ott élhetek, mi a **** közük van hozzá komolyan? felidegesít az ilyen
    nem azt mondom hogy a fele is nem rohadt sok pénz, de ez már vérlázitó
    fognám azt elhúznék valami olyan helyre ahol nincs kiadatás, azt dugják fel maguknak az adójukat
    Hát engem nagyon nem zavarna, ha 4 milliónak oda kéne adnom a felét az államnak. Ennyi erővel az összes vállalkozás *****na az adózásra. Odaadok 2-őt, cserébe békénhagynak és okos gazdálkodással a 2 millió dollárral egész életemben elvagyok. (befektetés, ingatlan, de akár még a banki 7%-os kamattal is)

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hely
    Nyiregyhaza
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Én a helyében minél előbb azt a sok papírdarabot valami értékállóba tenném! Mondjuk aranyrudakba! Mert ha nemsokára borul a világgazdaság és kiderül, hogy nincs a dollár mögött semmi fedezet, na akkor sepregetheti a zöldhasúakat...

  6. #16
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet AA_Buddha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a helyében minél előbb azt a sok papírdarabot valami értékállóba tenném! Mondjuk aranyrudakba! Mert ha nemsokára borul a világgazdaság és kiderül, hogy nincs a dollár mögött semmi fedezet, na akkor sepregetheti a zöldhasúakat...
    Szerintem az arany sem fog sokat érni. Mármint globálisan igen, de abból te nem veszel kenyeret az fix. Az meg hogy a zöldhasú mögött nincs fedezet, sok-sok éve egyértelmű.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Minden offtopic hozzászólást töröltem. A topicot egy ideig lezárom.

    "ihaveadream" Téged pedig utoljára szólítottam fel, hogy ne kezdj ilyen témákat forszírozni. Gyakorlatilag Te egyedül nem érted meg, hogy nem erre a fórumra tartozik a politizálás. Minden ilyen témának Te vagy a motorja.

    Kérlek olvasd át mégegyszer a fórumszabályzatot és tartsd magad hozzá!
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Kaló Dénes nyilatkozta évekkel ezelőtt, h a szerinte adómentes a kinn nyert pénz (amikor 2.lett M.Carloban)...
    elvileg, mivel kettős adóztatás elkerülő szerződések vannak kötve az országok nagy többségével és az itthoni adótörvényben a kaszinó nyeremény adómentes...
    Úgy lehet, hogy átutalják a pénzt, adnak egy igazolást az összegről, mivel általában kaszinókban rendezik ezeket a versenyeket, az kaszinó nyereménynek minősül és itthon bevallod....

    De ezt csak én gondolom, kéretik egy szakember véleménye is!!!!

    Akár Zolee-ék is megkérdezhetnék, hivatalosan, és akkor eltűnne ez a misztikus köd a kifizetésekről és mégse turkáltunk senki zsebébe.....

  9. #19
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kaló Dénes nyilatkozta évekkel ezelőtt, h a szerinte adómentes a kinn nyert pénz (amikor 2.lett M.Carloban)...
    elvileg, mivel kettős adóztatás elkerülő szerződések vannak kötve az országok nagy többségével és az itthoni adótörvényben a kaszinó nyeremény adómentes...
    Úgy lehet, hogy átutalják a pénzt, adnak egy igazolást az összegről, mivel általában kaszinókban rendezik ezeket a versenyeket, az kaszinó nyereménynek minősül és itthon bevallod....

    De ezt csak én gondolom, kéretik egy szakember véleménye is!!!!

    Akár Zolee-ék is megkérdezhetnék, hivatalosan, és akkor eltűnne ez a misztikus köd a kifizetésekről és mégse turkáltunk senki zsebébe.....
    Giga +1! Egyre inkább járok ki külföldre játszani, ezért érdekelne a dolog, hogy mi az igazság...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #20
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyik se hozta haza a nyereményét
    És azt hogy csinálták, esetleg elásták a pénzt a sivatagban?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •