Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Pius Heinz a WSOP Main Event bajnok


  2. #2
    Fanatikus tag gergo221 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 18.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Nem tudom a statisztikák mit mutatnak de szerintem jól el van cseszve ezzel a novemberi döntővel az egész főverseny...

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás

    Ti is üresnek érzitek??
    Nem tudom, valahogy engem az egész WSOP ME hidegen hagyott, nem tudom miért, az FT-n nem volt kinek drukkolni, talán Lamb, de nem tudom, valahogy ez az év nem volt az igazi....
    Taláááán az volt a baj, hogy nem nyertünk karkötőt, és ezért lesüllyedt a morál
    Iteo hatalmas grat!

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 23.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás Ben! nem olvasod a fórumhozzászólásaimat??

    Hányszor kell még elmondanom hogy a KJ a világ legrosszabb lapja???

  5. #5
    Idegen Sergei73 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Egyetértek QQ-val. Üresnek érzem, régebben mindig lelkes voltam. Most már tök nem érdekelt az egész. Persze lehet, hogy én is változtam!

  6. #6
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nem volt egy rövid HU, egyszer egy kicsit bele is aludtam Nekem tetszett az egész. Gianettitől többet vártam volna, és Heinz vs. Lamb HU -t vártam a végére. Staszko "kiülte" magának a HU-t, mert alig volt akciója az FT -n, a többiek kiejtették egymást. Három handed kiejette Lambot, utána viszont Heinz ellen nem bírt HU -ban, egyszerűen a német srácnak fölénye volt. Mondjuk az is igaz, ha Lamb Collins ellen nem kapja be azt a hatalmas coolert, mikor JQo -val pusholt 15BB -t Collins, AQs -el adta Lamb, majd J -vel egylapos színe lett Collinsnak, akkor teljesen más a végeredmény. Ott látszott is rajta, hogy megtört kicsit, aztán bekapta a KJo vs 77 handet A közvetítés minősége nagyon jó volt.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 11. 09. 13:56
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #7
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Nekem tetszett! Nagyon jó volt! S Heinznek is örülök! Ennyi. Jövőre majd magamnak szurkolok!

  8. #8
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Valahol van összefoglaló vagy ilyesmi?

  9. #9
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    GT: Bár én is Lamb-Heinz HU-t vártam, meg Lambnak drukkoltam, de azért nem arról szólt ez a Main event, hogy mennyire szerencsétlen a srác Ok, bukott egy 70%-ot, meg egy flipet, de mákolt néhányat ő is.

    Nem láttam a HU-t élőben, de a leírás alapján nem vagyok annyira oda...szerintem Lamb-Heinz HU több izgalmat, meg agressziót hozott volna.

    Szerintem sem volt az igazi WSOP. Az ME-n deepen+FT-re jutott néhány érdekesebb arc, de sok volt a kiábrándító játék, és azon kívül, hogy Heinz megnyomta CL-ként mint állat, nem volt semmi túl izgalmas.
    Talán ha deepebbek lettek volna, érdekesebbre sikeredett volna az FT
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #10
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Kb.100BB effektív kezdték a HU -t így is. És játszottak vagy 3 órát, akkor hová még deepebb stackek egy MTT finalben, amit így is napok óta játszanak?
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 11. 09. 17:35
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •