Póker Fórum Archívum > WSOP 2012 > WSOP event #35 - Phil Ivey idei ötödik döntője a vébén

Pokeradmin
2012. jún. 20. 14:03

WSOP event #35 - Phil Ivey idei ötödik döntője a vébén

Tovább a cikkre

sztr7
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. jún. 20. 14:34

Simply the best

radír
Válasz sztr7 kommentjére
2012. jún. 20. 14:49

nagyon béna ez az Ivey, 4 döntőböl egyet sem tudott behúzni, és most az 5.-en is short stack muhaha

Pepe05
Válasz Pepe05 kommentjére
2012. jún. 20. 16:41

Nem semmi ahogyan tolja az biztos, de mostmár jó lenne ha az egyiket meg is nyerné és egy kicsit több szerencsével meg is fogja ;) Hajrá Ivey!

pennywise
Válasz Pepe05 kommentjére
2012. jún. 20. 16:44

de mostmár jó lenne ha az egyiket meg is nyerné


Hogy aztán rendezze a tartozásait az FTP játékosai felé. :rolleyes:

Pepe05
Válasz radír kommentjére
2012. jún. 20. 16:51

nagyon béna ez az Ivey, 4 döntőböl egyet sem tudott behúzni, és most az 5.-en is short stack muhaha


Csináld utánna vagy mutasd meg neki hogy kell 4-ből 4-et behúzni, aztán kezd el fikázni ha még mindig sok értelmét látod ennek! Amúgy gratula az igencsak ,,színvonalas´´ hozzászólásodhoz!

A bénákat nem szokták a a legjobbnak nevezni, főleg nem olyanok akik szintén ott vannak a legjobbak közt! Ilyeneket sem szoknak a bénákra írni:

Phil Galfond
My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

Pepe05
Válasz pennywise kommentjére
2012. jún. 20. 17:12

Hogy aztán rendezze a tartozásait az FTP játékosai felé. :rolleyes:


Jajjj, ne már :) Még a végén megint elkezdődik egy felesleges FTP vita, úgyhogy előre szólok:
Először is ez most a WSOP-ről szól nem az FTP-ről, másodszor már kismilliószor kitárgyaltuk a témát, harmadszor tudtommal senki sincs tisztában minden egyes részlettel, persze enélkül is mindenki mindent tud hogy mit miért tett vagy nem tett.

radír
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. jún. 20. 17:45

úgy látom Pepe barátunknak van még mit tanulnia az iróniáról :D :D

Pepe05
Válasz radír kommentjére
2012. jún. 20. 18:17

Inkább kárörvendő és lenéző volt mint ironikus, de ha szerinted az volt legyen az!

radír
Válasz Pepe05 kommentjére
2012. jún. 20. 18:45

hú basszus, pedig én azt hittem poénból írtam :D