Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (54) összesen
Like Tree12Likes

Téma: WSOP event #55 - Esfandiari, Trickett, Laliberté a Big One döntőjének három éllovasa

  1. #21
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Go trickett!!Dwan és Jason is itt lehetne ha nem szerencsétlen mindkettő:S

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 13.
    Hely
    kengyel
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Idézet futuremove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mikor és hol látható majd a final table live streamje???
    és egyébként meg nagyon remélem nem a laliberté nyeri meg mert neki amúgy is milliárdjai vannak...
    +1, wsop oldalon adják majd?

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Korodhoz méltóan gondolkodsz. Javaslom mentsd el a hozzászólásaidat hogy 10 év múlva jót röhöghess magadon, amint próbálsz mindig okos lenni, mindig jól megmondani a nagy igazságokat. Most se azt sikerült felfognod a hozzászólásomból ami a lényeg volt. Itt nem az érd el amit ők volt a lényeg, az is igaz, bár azt arra szántam hogy kicsit gondolkodj el. A lényeg az volt hogy te a tipikus van rajta sapka, nincs rajta sapka hozzászólást írtad. Ha nem ad az a baj, ha ad és nem annyit amennyit te gondolsz akkor az. Miért nem szabod meg mindjárt nekik is mi a helyes a nagy élettapasztalatoddal. Szerintem mond meg rögtön kertelés nélkül mennyit kellett volna adniuk a saját pénzükből hogy te ne negatívan szólj hozzá. Ha nem a 21 éves lázadó, egyből visszatámadó korszakodat élnéd és először értelmeznéd amit olvasol akkor nem írnál ilyeneket. Részemről téma lezárva, mert mint ahogy te is mondtad mindenkinek joga van megszólni a másikat, így nekem is téged. Vagy ez csak a te kiváltságod? Akkor bocs.
    Miért ne szólhatnál le? Azt írsz, amit akarsz, amíg normális kerek között teszed meg.(nem szeged meg a fórumszabályzatot).

    Viszont most jól megmondtad a frankót a taknyos 21 évesnek, ezt a mérhetetlen élettapasztalatod alapján tetted?

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig is 'csodáltam' azokat, akik a milliárdos vagyonukból pár millát jótékonysági célokra ajánlottak fel. Kb ez nekik olyan, mintha én most lemennék a boltba, és vennék egy csomag rágót, de még is csak pár millát ajánlanak fel. (pl. Mo-n nagy divat ez.)
    charity.png

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    megint fszságon veszekedtek.

    inkább azt mondjátok meg mikor kezdődik a stream?

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 13.
    Hely
    kengyel
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    jól látom hogy csúszik a stream valamennyit?

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    köszi, már nézem.

    tudtam a linket, csak nem tudtam hánykor kezdenek.

  9. #29
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    hajrá Antonio

  10. #30
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 03.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy Laliberté, meg egy másik arc is, ha jól tudom a teljes nyereményüket a ONE DROPnak ajánlották, ami azért nem semmi.
    Lehet dollármilliárdosok, de 18M, az akkor is 18M. Ahelyett, hogy venne magának egy ****a kis házat valahol, vagy hajót, néhány kocsit, inkább adakozásra szánja, szóval respect imo.

    A pénz meg így is, úgy is benne marad a körforgásban (erről pont tegnap beszélt Sommerville, meg O'Brien). Ha a halak nyerik, ők vissza adják a nosebleeds profiknak, ha a profik nyerik, akkor meg egymás között tologatják. Aztán ha a profik stakelnek, vagy százalékot vásárolnak kisebb limiten játszó playáktól, akkor kerül a "köznéphez" ez a pénz.
    uabban a postodban mondasz ellent magadnak

    ha laliberte vagy einhorn nyeri akkor $ megy a onedropnak -> nem fogjak visszaforgatni a 'nosebleeds profikhoz' (Yong mondjuk kivetel ezalol)

    tovabba 1. 18 mega megnyerése szerinted lesz olyan ember aki ezutan stakeléssel, %-vétellel fog foglalkozni AKKORA ARÁNYBAN, h a pénz visszaforogjon teljes egészében? De még a NEGYEDE SE fog visszaforogni ezen az elven. Nem beszélve pl. arról sem, h Hellmuth nem hiszem, h olyan túl sok %-ot vett már életében. (Max cserélt..)
    2. a prok akik kifizettek 1m $-t azok stakeltek/vettek %-okat eddig is mert megtehettek, ennyi penzt viszont szinte LEHETETLEN visszaforgatni, hacsak nem ugy tolod ahogy Laliberte vagy mondjuk Isildur 2-3 éve.

    konkluzio: k***ra nem mindegy ki nyeri.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •