Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 54 (54) összesen
Like Tree12Likes

Téma: WSOP event #55 - Esfandiari, Trickett, Laliberté a Big One döntőjének három éllovasa

  1. #51
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Az hogy megérdemli, nem érdemli, teljesen mindegy.Pont leszarja, jelen pillanatban Vegasban ő a legboldogabb ember DDD
    Arsen, szfvkrisz and forzadani3 like this.

  2. #52
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet akosarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más:
    Ilyen összegek láttán mindig megszólal benne valami, hogy amíg a világ lakosságának fele éhezik, mások 1 millió dollárt képesek fizetni, hogy 1-2 napot szórakozzanak, és reflektorfénybe legyenek.

    És ők elvileg egy "civilizált" társadalom tagjai, háááát, nemvagyok ebben biztos.
    Miért ne költhetné arra a pénzét amire akarja, ha megdolgozott érte ?

    Szépen átalakult amúgy az all-time pénzlista is.

  3. #53
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól játszott Antonio, tolt pár elég jó move-ot...igaz, hogy lapömlése volt, de azért az sem árt egy ilyen verseny megnyeréséhez.

    WPGG Trickettnek is, nagyon szépen, kiegyensúlyozottan játszott, neki szurkoltam, de Esfandiari is megérdemli.

    Trickett HU játéka annyira nem tetszett, meg szerintem az utolsó handben nem kellett volna 4betelnie, mert Antonionál air nem nagyon lesz, Jx ellen nem áll iszonyat jó, magasabb FD, meg 5x ellen meg nagyon hátul van. Persze aztán ő a pro, nem én, meg jobban ismeri Esfandiari játékát, szóval who know...
    am visszatérve a handre holdi nem emlékszek modnjuk hogy volt asszem pre emelt esfandiari trickett callolt esfandiari cbetelt na ugye ha így volt akkor szerintem trickett 3betje teljesen jó mivel esfandiari majdnem 100%-ban cbetelt nem csak a HU-ban hanem az egész FT-n.esfandiari 4betjére viszont szerintem egy nagyon nehéz szitut kapott hisz neki itt vagy shove vagy fold de a fold az nem tudom...nem tudom milyen readje volt esfandiariról...de azzal hogy 5betelt egy minit ott már eldőlt hogy allin megy ugye de amúgy nem tudom hogy rossz volt e...ha J-re tette sztem annyira nem habár 4bet után nem tudom hogy J-re tehette e...érdekes volt az biztos

  4. #54
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    am visszatérve a handre holdi nem emlékszek modnjuk hogy volt asszem pre emelt esfandiari trickett callolt esfandiari cbetelt na ugye ha így volt akkor szerintem trickett 3betje teljesen jó mivel esfandiari majdnem 100%-ban cbetelt nem csak a HU-ban hanem az egész FT-n.esfandiari 4betjére viszont szerintem egy nagyon nehéz szitut kapott hisz neki itt vagy shove vagy fold de a fold az nem tudom...nem tudom milyen readje volt esfandiariról...de azzal hogy 5betelt egy minit ott már eldőlt hogy allin megy ugye de amúgy nem tudom hogy rossz volt e...ha J-re tette sztem annyira nem habár 4bet után nem tudom hogy J-re tehette e...érdekes volt az biztos
    Úgy volt. Trickett defendelt, aztán flop CR-elt. Viszont a CR után szerintem ez dobható. Nála 55, JJ nem nagyon lesz, szóval Esfandiari a Jx, Adxd, Kdxd, QQ+ handjeivel beteheti nyugodtan egy ennyire aggro ellen. 5x-et előadhat, de A5, K5s (talán K5o, de nem hiszem), Q5s, J5s, 35s, 45s, 56s, 57s, 58s lehet nála még, de nem hiszem, hogy az előbbi ranget emiatt dobja Antonio, mert nem olyan sok kombináció ez.
    Jobb nem nagyon dobja, rosszabb sosem adja.
    Lehet kicsit frusztrált volt már attól, hogy milyen jól fut Esfandiari
    mátííí likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •