Póker Fórum Archívum > WSOP 2012 > WSOP event #59, #60 - Stumpf és Kalmár továbbjutott, Puchkov rekordhoz közelít

Pokeradmin
2012. júl. 6. 14:28

WSOP event #59, #60 - Stumpf és Kalmár továbbjutott, Puchkov rekorhoz közelít

Tovább a cikkre

Sandrino
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. júl. 6. 16:39

ez a royalize elég gyökér stílusban twitterezik. nem ismerem, de nem lehet valami szimpi arc, inkább egy duzzogó óvodás benyomását kelti

redoubtable
Válasz Sandrino kommentjére
2012. júl. 6. 19:05

ez a royalize elég gyökér stílusban twitterezik. nem ismerem, de nem lehet valami szimpi arc, inkább egy duzzogó óvodás benyomását kelti


Véletlenül nem Stumph István az apja?

Royalize
Válasz Sandrino kommentjére
2012. júl. 6. 20:00

ez a royalize elég gyökér stílusban twitterezik. nem ismerem, de nem lehet valami szimpi arc, inkább egy duzzogó óvodás benyomását kelti

Megnézem hogy twittereznél ha az 1k-s wsop-n 9 óra játék után vmi randomember úgy dönt, hogy az utg hívásodba beletolja a 10bb-jét J4o-val és lemákol, mert épp most unta meg a játékot.

Galambos Tarzan
Válasz Royalize kommentjére
2012. júl. 6. 20:03

Megnézem hogy twittereznél ha az 1k-s wsop-n 9 óra játék után vmi randomember úgy dönt, hogy az utg hívásodba beletolja a 10bb-jét J4o-val és lemákol, mert épp most unta meg a játékot.


Nem fogja megtudni, mert az 1K -s buy-in tizedében sem fog játszani soha, ezen ne húzd fel magad, nyomj a " felhasználó mellőzése" gombra, és nyugodtabb lesz az életed :) GL in Vegas!

Remélem, hogy most már hamarosan vége lesz a nyári szünetnek, kicsit sok a frusztrált tizenéves az oldalon.

Zseri
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. júl. 6. 20:12

Elkenyeztetett gyerek,ha a Tomi nem veszi a szarnyai ala,mar reg nem jatszana.A stilusa magaert beszel.

Royalize
Válasz Zseri kommentjére
2012. júl. 6. 20:19

Elkenyeztetett gyerek,ha a Tomi nem veszi a szarnyai ala,mar reg nem jatszana.A stilusa magaert beszel.

lol.

redoubtable
Válasz Royalize kommentjére
2012. júl. 6. 20:24

Megnézem hogy twittereznél ha az 1k-s wsop-n 9 óra játék után vmi randomember úgy dönt, hogy az utg hívásodba beletolja a 10bb-jét J4o-val és lemákol, mert épp most unta meg a játékot.


Szerintem a szabályzat nem tiltja, hogy Royalize UTG emelésére nem lehet betolni 10BBt J4o al. :D

daPEPEhu
Válasz redoubtable kommentjére
2012. júl. 6. 20:26

Szerintem a szabályzat nem tiltja, hogy Royalize UTG emelésére nem lehet betolni 10BBt J4o al. :D


azt sem hogy így twitterezzen ;)

redoubtable
Válasz daPEPEhu kommentjére
2012. júl. 6. 20:29

azt sem hogy így twitterezzen ;)


A twittekhez nem szóltam...

Szeretem olvasni. Minden reggel azzal kezdek, megtudom mi a szitu kint.