Oldal: 7 / 22 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (215) összesen
Like Tree160Likes

Téma: WSOP Main Event - Koroknai továbbjutott, Vizsnyiczai 131. helyen végzett

  1. #61
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha lap nélkül kell lejátszania az allint, és az ellenfelénél mondjuk 32o van, és a river után boardot jelentenek mind a ketten, akkor mi van? Split, és folytatódik a játék mintha mi sem történt volna?
    ilyen esetben ez a logikus

  2. #62
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    én csak azt nem értem, h most a francia csajt mért kell picsának, bitch-nek nevezni? ő mi rosszat csinált?

  3. #63
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet theodorrrr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én csak azt nem értem, h most a francia csajt mért kell picsának, bitch-nek nevezni? ő mi rosszat csinált?
    egyesek szerint rossz helyre született, és jó bőr
    mustah01 likes this.

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    nyilván a döntés helytelen volt, DE a döntés jelen esetben olyan lett, ami úgymond "nekünk" kedvez, mert ne mondja már senki sem, hogy (hatereket kivéve) nem örül egy kicsit is annak, hogy ennek köszönhetően bent maradt Kory. mint azon nemzet tagjainak, akinek játékosával ez történt, ne mondja nekem senki, hogy képes elfogulatlanul dönteni.

    az meg, hogy szokás szerint elmegy személyeskedésbe az egész vita, az teljesen standard. miért nem tudunk megőrizni egy normális hangnemet? legyünk már kicsit emberségesebbek, és próbáljuk néha a másik álláspontját is megérteni.
    Krono and Maxxxika like this.

  5. #65
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Szerintem meg tök korrektül jártak el.
    Kory nem látta hogy csaj openelt, hanem szimplán rátolta a BB-re az allint, aki instafoldolt, kory meg szintén bedobta a lapját azonnal, osztó kever.. gondolom csaj meg szól hogy hé?
    Nehogy már ezért behúzzák a az összes zsetonját lapnélkül emberek
    Csaj örülhetett mert megkapta az eredeti emelés mértékének megfelelő összeget Korytól... Én korrektnek érzem.

  6. #66
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    "A bíró itt is a szándékot nézte, és ez alapján döntött"
    És rosszul.Épp az ilyen eseteket kellene szigorúan elbírálni,hogy a jövőben hasonló eset ne fordulhasson elő.

    "Kory nem látta hogy csaj openelt, hanem szimplán rátolta a BB-re az allint"
    Ne haragudjatok de aki nem veszi észre, hogy utg-ből valaki emel és úgy megy allin az meg is érdemli, hogy kiessen.A figyelmetlenségnek ára kell,hogy legyen mert mi van akkor ha más szándékosan fogja ezt a kiskaput kihasználni??
    Ha valaki allin megy egy emelésre buttonról majd miután látja, hogy az eredeti emelő callolni fog gyorsan bedobja a lapját, mondván ha Koroknaynak lehetett akkor neki miért nem?És ha a szenvedő fél majd egy magyar lesz??
    Ezen gondolkozzon el a sok elvakult Kory drukker.Mondom ezt úgy, hogy ha számomra sokkal szimpatikusabb játékos hibázott volna (Tóth vagy Luigi) akkor is ez lenne a véleményem.

  7. #67
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg tök korrektül jártak el.
    Kory nem látta hogy csaj openelt, hanem szimplán rátolta a BB-re az allint, aki instafoldolt, kory meg szintén bedobta a lapját azonnal, osztó kever.. gondolom csaj meg szól hogy hé?
    Nehogy már ezért behúzzák a az összes zsetonját lapnélkül emberek
    Csaj örülhetett mert megkapta az eredeti emelés mértékének megfelelő összeget Korytól... Én korrektnek érzem.
    " Nehogy már ezért behúzzák a az összes zsetonját lapnélkül emberek "

    betolta a stackjét vagy allint jelentett ugyanaz, lényeg, hogy betett mindent figyelmetlenül. bedobta a lapját figyelmetlenül. csóri csaj azt se mondhatta hogy wtf...abszolút azt kellett volna döntésnek hozni, hogy csaj beszél, callol és kiosztják a partit Kory 1 lapjára. én se azt nézem, hogy egy magyarról van szó, hanem, hogy mekkora hibás döntést hoztak. ahogy gabika72 is leírta, meg én is korábban, a figyelmetlenségnek ára van, amit most megfizetett és megtanult volna. lehet, hogy fáradt az ember több óra póker után, de a játékra kell figyelni ha az asztalnál ülsz és játékba vagy...

  8. #68
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyesek szerint rossz helyre született, és jó bőr
    OFF
    Csak olvasok szépen csendben, és ámulok, hogy milyen sokak szerint néz ki jól a csaj.
    Attól, hogy egy nő szőke és baromi vékony, máris jó bőr lesz?
    ON
    kriispirolls likes this.

  9. #69
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF
    Csak olvasok szépen csendben, és ámulok, hogy milyen sokak szerint néz ki jól a csaj.
    Attól, hogy egy nő szőke és baromi vékony, máris jó bőr lesz?
    ON
    nemtudom. nekem nem olyan jó bőr. de látod sokaknak mégis az

  10. #70
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    gyerekek, ahoz hogy kivigyek a kasszat 2 lap kell. ha kory nyerte volna a leosztast 1 lappal nem vihettek volna ki. Amugy meg olyan, mint all-in védelem csak magyarorszagon divat? Ha meg van es a dealer behuzta az egyik lapjat akkor meg a dealer is boven benne van. A masik alapszabaly, hogy amig nem toljak ki a kasszat nem dobod be a lapodat...

Oldal: 7 / 22 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •