Póker Fórum Archívum > WSOP 2012 > WSOP Main Event - Koroknai András a világbajnoki döntőben!

Porcica
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. júl. 17. 15:27

Hatalmas grat! Gl az FTre!

Turbinyek
Válasz trixilw kommentjére
2012. júl. 17. 15:38



Persze, hatalmas lófasz a seggébe. Az utak amit használsz, az orvosi rendelők, a tűzoltóság, a szemételhordás, a rendőrség, az oktatási intézmények meg mind azért működnek, mert istván királyunk még annó jól tudott mosolyogni.

Természetesen egy vicc ami az országban megy rossz adminisztráció és folytonos lopás miatt, de adózni, azt kell.


Igazad van.Adózni kell mindenkinek,hogy működjenek a dolgok.Az utak amit használok évente futómű felújításra köteleznek az orvosok akikhez járnék mind elmenekültek az oktatási intézményeket pedig sikerült mind lezülleszteni.Köszönöm minden 1945 utáni vezetésnek de legfőképp az összes módszer váltás utáni kormánynak.Azok a mocskos szemét imperialista/kapitalista állatok vhogy tudják normálisan csinálni.Hogy van ez?Átmész a határon Ausztria felé és egy másik világba érkezel hihetetlen ugye?Ott szivesen adóznék itt nem látom értelmét.Lehet vitatkozni a dologgal de ez nem közteherviselés annak idején a tehetősebbek(lásd:főnemesség) önként akartak adózni az ország javára.A kormány most is a javunkat akarja de én már nem akarom adni.

UI: a tűzoltókat kihagytam.Szerencsétlenektől elvesznek mindent vicces pénzért dolgoznak és ha vihar vagy egyéb természeti katasztrófa van neki ki kell menni menteni az a majom meg aki elveszi a nyugdíját a meleg szobában szurkol.És akkor még nem is említettük,hogy a sok 19 éves friss jogosítványos Fittipaldit is ők vágják ki a kocsiból.

SajtiEgon
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. júl. 17. 15:48

Hajrá Kori, óriási grat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demiro
Válasz SajtiEgon kommentjére
2012. júl. 17. 15:51

Brutál komoly eredmény ez már így is, de szurkolok, hogy ne ez legyen a végállomás! GL!!!

Holdenper
Válasz Demiro kommentjére
2012. júl. 17. 16:18

omfg, hogy lehet úgy érteni, hogy komolyan gondolta a srác az elnökválasztás vs ME dolgot?:D

Amúgy tök jó, hogy belekerült ide Trianon, meg adózásos vita, egymás szidása...Magyarország, én így szeretlek:(

Nagy grat Kory, innentől kötelező shipit, GLGL FT-re!
Ha lenne "felesleges" fél milkám tuti kimennék szurkolni:)

Amúgy ivan41, neked biztos nagy pajtásod lenne a Kory, ő is nagy fröccsös (mondjuk hülye aki nem az:D ha jól tudom FröccsösKory a netes nickje amúgy:) )

bandito
Válasz Demiro kommentjére
2012. júl. 17. 16:23

Gratula a fantasztikus eredményhez! Tartson ki a mák októberben is!

benczy
Válasz bandito kommentjére
2012. júl. 17. 16:45

egy kalappal oktoberre! minden elismerésem!

geri190
Válasz benczy kommentjére
2012. júl. 17. 16:50

https://www.youtube.com/watch?v=k_-oNf8LczI&feature=player_embedded nem tudom közé lett e téve, de azért belinkelem

gyors riport Koryval

IAMX
Válasz Pokeradmin kommentjére
2012. júl. 17. 16:57

nem értek az adóhoz,ahogy azt sem mi köze a magyar államnak ahhoz hogy valaki benevez egy kinti versenyre a pénzén és megnyeri,teszem azt.munkából,szolgáltatásból,egyéb bevételből származó jövedelem után,még talán ok,persze,adózni kell hogy működjön az elb*szott rendszer valahogy,de hogy pókernyeremény után...eddig se értettem a szabályozást,ezután se fogom....

ivan41
Válasz Holdenper kommentjére
2012. júl. 17. 17:26

Amúgy ivan41, neked biztos nagy pajtásod lenne a Kory, ő is nagy fröccsös (mondjuk hülye aki nem az:D ha jól tudom FröccsösKory a netes nickje amúgy:) )


Akkor biztosan nyerni fog. A kisfröccs segítse elő a menetelését.